Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 137
Like Tree33Likes

tema: Sat Omega Speedmaster Professional

  1. #1
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sat Omega Speedmaster Professional

    [edit: napravljen split OVE teme, diskusija o Omega Speedmaster Pro satu se nastavlja ovde ... dragon]


    Sat je na velikom servisu, redovnom naravno. Danas sam ga odneo, servis i poliranje 7000din. Nije bas jeftino ali sta sad da radim, mora mi menjati i dihtung gumicu jel je skroz propala a sat je bio suv. Zvace me kad ga bude skroz rastavio da vidim sve delove i da slikam ako hocu, imam strava casovnicara Popov Aleksandar iz Novog Sada. Ekstra covek. Kod njega sam ga i pazario 2003godine. Pa kad se to bude izdesavalo u utorak stavicu skike mehanizma i tako to. Inace znate svi za moju muku sa Speedmasterom i jos se mucim sad sam nasao ovo i ne mogu da spavam http://www.jameslist.com/advert/1319...ga-speedmaster . Kontaktirao sam taj Le Collection'Heure iz Belgije i sat bih dobio za 2200 eura sa dostavom i osiguranjem.
    Poslednja ispravka: dragon (12.7.2010. u 17:54)

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Pa dobro lepo je sve to, nego kada ćeš ga više naručiti? Mi ovde svi nestrpljivo čekamo tog Speedy-a, a njega nema.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Omega je izvanredna. Ja imam jednu jos stariju, i vreme je da je odnesem na servis. Inace, na koliko je potrebno raditi servis, u pitanju je isto automatik? I da li nesto smeta mehanizmu ako se sat ne nosi(pa mehanizam ne radi)? Poz

  4. #4
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Ima razlicitih misljenja, neki kazu da smeta neki ne smeta. Po meni ne smeta,ali svejedno treba uraditi servis na nekih bar 5 god. Kad ne radi,kontam da se ne podmazuje,al se onda ne haba kao kad radi. Ali servis je obavezan,nije jeftin al kad pogledas to je dzabe na toliki period. A sto se tice Speedy,strasno,znaci strasno. Juce,ali juce je sat poskupeo zbog nestabilnog kursa I poskupljenja dobavljac za celih 60000,da dobro sam napisao! U Identico naravno. Kaze mi njihova PR ne brini te dogovoricemo se oko cene,ma mislim se da kako da ne,poskupeo 600e pa da mi spuste 1000e I tad ce biti skuplji od Dicta iz Rijeke,tako da cu ga tamo najverovatnije pazariti. Pa idem tamo posle 24.ovog meseca. Ne mogu pre,ali idem. Ako su I oni poskupeli,mada ne verujem onda Italija. I dobijem povracaj pdv. Ovo u Identico je bezobrazluk sad. 399.000dim sat 3873.50.31 kozna narukvica! Kako da ne. A bio je 335000din. Ma hvala lepo,Zagreb here I come

  5. #5
    Novi član Avatar korisnika IgorBG
    Član od
    1.7.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Nikola,

    ako nije tajna, kako si kontaktirao i koji rabat daju u Dicta-Rijeka. Nameravam da kupim Omegu (Speed ili Seamaster) i to najverovatnije u Italiji ali cu biti i u Rijeci pa me interesuje kakve su tamo cene.

  6. #6
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Nije tajna. Na sajtu imas kontakt e mail. I to je to. Strasno su ljubazni i sve ti objasne do najsitnijih detalja, ali i u Identico, moram reci ali ipak....cene su im sad brutalno visoke, ako nije gospodjica pogresila.

  7. #7
    Novi član Avatar korisnika IgorBG
    Član od
    1.7.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Verovatno zato što Identico nije zvanično ovlašćen od Omege. Kako mi drugar kaže pre oko 6 meseci on je video na site-u Omege da je Identico distributer u Srbiji. Danas Srbije nema na site-u Omege.
    Inače, sinoć sam i ja svratio u Identico. Direktno smo im rekli da su im cene brutalne! One prodavačice su samo spustile glavu i ćutale.
    Elem, cena verovatno zavisi od količine kao i u svakom drugom poslu. Verovatno nisu postigli neku minimlanu kvotu i dobili drugi cenovnik od Omege tj. digli im nabavnu.

  8. #8
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Citat IgorBG kaže: Pregled poruke
    Verovatno zato što Identico nije zvanično ovlašćen od Omege. Kako mi drugar kaže pre oko 6 meseci on je video na site-u Omege da je Identico distributer u Srbiji. Danas Srbije nema na site-u Omege.
    Inače, sinoć sam i ja svratio u Identico. Direktno smo im rekli da su im cene brutalne! One prodavačice su samo spustile glavu i ćutale.
    Elem, cena verovatno zavisi od količine kao i u svakom drugom poslu. Verovatno nisu postigli neku minimlanu kvotu i dobili drugi cenovnik od Omege tj. digli im nabavnu.
    Ej bok te pa nisam primetio do sad, znam i ja da su sto posto bili distributeri, pa sigurno je zato. Ma cene su sad ludacke bile su pre mesec dana ok realne kao i u hrvatskoj otprilike, ali ova me je sokirala sa informacijom da je sat poskupeo 60.000 din ej, pa to nije normalno. Dicta je na sajtu Omege i uslikana na mapi tako da nema frke oko njih, poslace ti sat i u Zagreb ako ti je blize mada sam video da imaju i partnera u Osjeku neki Sat d.o.o. ali nisam za njih pitao ali hocu. Poslao sam i mail oko cene da nisu i oni korigovali svoje, zakacio me vikend pa sad cekam sutra da vidim odgovor. identico ima samo kao servis na sajtu omege ali vise ne kao i distributer http://www.omegawatches.com/customer...ntry=2850&sc=1

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Ima razlicitih misljenja, neki kazu da smeta neki ne smeta. Po meni ne smeta,ali svejedno treba uraditi servis na nekih bar 5 god. Kad ne radi,kontam da se ne podmazuje,al se onda ne haba kao kad radi. Ali servis je obavezan,nije jeftin al kad pogledas to je dzabe na toliki period. A sto se tice Speedy,strasno,znaci strasno. Juce,ali juce je sat poskupeo zbog nestabilnog kursa I poskupljenja dobavljac za celih 60000,da dobro sam napisao! U Identico naravno. Kaze mi njihova PR ne brini te dogovoricemo se oko cene,ma mislim se da kako da ne,poskupeo 600e pa da mi spuste 1000e I tad ce biti skuplji od Dicta iz Rijeke,tako da cu ga tamo najverovatnije pazariti. Pa idem tamo posle 24.ovog meseca. Ne mogu pre,ali idem. Ako su I oni poskupeli,mada ne verujem onda Italija. I dobijem povracaj pdv. Ovo u Identico je bezobrazluk sad. 399.000dim sat 3873.50.31 kozna narukvica! Kako da ne. A bio je 335000din. Ma hvala lepo,Zagreb here I come
    Svrati do B.Luke i "Malbašića"(http://www.malbasic.biz/index2.html)-ne vjerujem da ćeš naći bolje cijene od njega(čovječe koliko ga reklamiram,ovo je 3 put da ga spominjem samo ovdje na forumu-moraću im ovo pokazati pa mi možda daju poseban popust na nekakav satić,hehehehe)!!!

  10. #10
    Novi član Avatar korisnika IgorBG
    Član od
    1.7.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Ako budes kupovao u Hrvatskoj, oprezno s povraćajem PDV-a. Imao sam lose iskustvo. Da li ovaj nas carinik gleda ko overava potvrde pri prelasku ili mu kolega s Hrvatske strane javi, elem, tacno je znao da imamo nesto i direktno prisao samo nasim kolima.

    Sto ce tice cena u Italiji, nasao sam npr. Moonwatch u Vicenci i Torinu, prodavnica koja radi i on-line prodaju, pospust na cene koje sam okacio na forumu -25%! Ako se na to doda tj oduzme 11 do 15% tax free koliko je u Italiji, onda je po meni to dobra prica.

Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omega Seamaster Professional
    By HADzI DALIBOR in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 23:10
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.2.2011., 5:48
  3. Omega Speedmaster Professional 3573.50.00
    By nikola0406 in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 9:59
  4. Ronjenje sa Omega Speedmaster Professional?
    By nikola0406 in forum Omega
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.9.2010., 18:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •