Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 678910
Prikaz rezultata 91 do 95 od ukupno 95
Like Tree122Likes

tema: Damasko DC56 sat

  1. #91
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Damasko DC56 sat

    Citat DusanSurdulica kaže: Pregled poruke
    Nekoliko stvari mi nije najjasnije. Zasto cekati sa slanjem sata na servis kada je slanje EMS 2200din. Ne placa se nikakva izvozna carina, sat stize za 5dana. Tad bi ih mogao zamoliti da tgh sat nakon servisa oznace kao polovan i stave nisku vrednost, tipa 100e. Drugo, ako si znao da je sat pokvaren zasto nisi to naveo u oglasu. Kakve veze ima sto je bio u ovlastenom servisu kada jdd gh dalje pokvaren. Bio sam i ja u Americi pa nisam postao amerikanac. To nije u redu s tvoje strane pogotovo sto si vlasnik foruma koliko shvatam. A Ako je sve drugo tacno oko peripetija sa satom i njihovom neprofesionalnoscu, tu te podrzavam. ne daj sat dok ti ne vrate tvoj ISPRAVAN.
    A da nije malo drsko da se neko ko se juče učlanio i ima 4-5 postova bavi Vladanovim likom i delom? Čovek je lepo rekao da je sat stavio kako bi popularisao berzu i da bi potencijalnom kupcu svakako stavio do znanja da postoji problem. Mnogi od nas poznaju Vladana i lično i znaju kako bi se ophodio u toj situaciji.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #92
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Damasko DC56 sat

    Prosto ne mogu da verujem na kakve ću još komentare morati da odgovaram, zaista razmišljam da zaključam temu dok ne bude novih informacija koje ću podeliti sa svima. Ovako dolazim u situaciju da se ceo dan pravdam pred nekim.

    Citat DusanSurdulica kaže: Pregled poruke
    Nekoliko stvari mi nije najjasnije. Zasto cekati sa slanjem sata na servis kada je slanje EMS 2200din. Ne placa se nikakva izvozna carina, sat stize za 5dana. Tad bi ih mogao zamoliti da tgh sat nakon servisa oznace kao polovan i stave nisku vrednost, tipa 100e. Drugo, ako si znao da je sat pokvaren zasto nisi to naveo u oglasu. Kakve veze ima sto je bio u ovlastenom servisu kada jdd gh dalje pokvaren. Bio sam i ja u Americi pa nisam postao amerikanac. To nije u redu s tvoje strane pogotovo sto si vlasnik foruma koliko shvatam. A Ako je sve drugo tacno oko peripetija sa satom i njihovom neprofesionalnoscu, tu te podrzavam. ne daj sat dok ti ne vrate tvoj ISPRAVAN.
    Dušane, mislim da nisi upoznat sa načinom rada naše carine, čak i ako bi na tom paketu stajala cena od 100 EUR i da je napisano da je sat polovan, to naše carinike nimalo ne zanima. Uz sat je poslat i račun nakojem se vidi cena, a čak i da nije oni bi otišli na zvanični Damasko sajt, videli maloprodajnu cenu i rekli, carina je tolika, nas ne zanima šta piše na paketu. Imaju svo pravo da to urade.

    Što se tiče tvoje druge jako interesantne opaske, moj odgovor je više nego jednostavan:

    Da sam hteo da prodam neispravan sat ja bih ga tako i oglasio i stavio cenu koja bi bila verovatno 200-300 EUR niža, ali ja to nisam želeo. Hteo sam da menjam ispravan sat nakon što ga dobijem sa servisa u potpuno ispravnom stanju i sa produženom garancijom. Svaka popravka je ionako dokumentovana i ne može se sakriti. Osim, ako ne impliciraš da sam nekom hteo da podvalim neispravan sat pre nego što ga popravim!!! Zar stvarno misliš da bih se sa svojim kredibilitetom igrao u toj meri!? Ako zaista to misliš, izvoli nazovi me i reci mi to u lice, imaš moj telefon oglasu.
    vladas, jagos, anbeast and 6 others like this.

  3. #93
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Damasko DC56 sat

    Do dobijanja novih konkretnih informacija od strane kompanije Damasko ova tema ostaje zaključana.

    Veliki pozdrav!

  4. #94
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Damasko DC56 sat

    evo razmišljanje sa strane servisera
    -greška u dostavi pogrešnog sata je uvjek moguća i dužnost da je otkloni je na onom ko ju je napravio
    -servis je morao očekivati da će kupac pitati što se dešava sa njegovim satom i biti spreman dati potpunu i točnu informaciju
    -servis mora zatražiti povrat krivo isporučene robe i kupac je mora vratiti
    -povrat krivo poslane robe ide na račun servisa
    -odgovornost ne vraćanja robe je na tebi kao i njihova sa tvojim satom
    ono što ja ne razumijem je zašto nisu rješavanje popravka tvoga sata prebacili u prioritet / premda nikako ne svaćam vreme koje im treba u normalnoj proceduri/ pa makar i zamjenili kompletan mehanizam pa makar i prilikom toga imali financijski gubitak nego se ovako ciganiti i riskirali renome firme.
    Sve mi sliči na situaciju da je neko pogrješio i bez znanja šefova želi ispraviti stvar premda za normalno poslovno rješenje treba obavjestiti iste.
    Moj savjet- inzistirati na razgovoru sa vlasnikom telefonski ili preko njegovog osobnog maila, u razgovoru rješiti pitanje vašeg sata ,popravka što je predviđeno garancijom ,ukoliko se nemože popraviti zamjenom za drugi isti.U većini garancija piše da ukoliko se nemoše dobiti isti daje se sličan tome u tom cjenovnom rangu a nije predviđen povrat novaca .Neki nepisani poslovni kodeksi nalažu da ako nema sata iz iste klase da se ponudi iz prve više i time se ujedno rješi pitanje neugodnosti kao vid isprike koja je prije svega potrebna.Poslje prvog razgovora poslati sat bez obzira na informacije vezano za Vaš sat.Nije dobro traziti neki drugi model sata jer se time stječe dojam ucjene,Vi želite svoj sat koji ste platili ispravan!!!!. Ukoliko se sat nemože popraviti onda možete pregvarati na koji način to rješiti, gdje Vi nebi smjeli biti u gubitku.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  5. #95
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Damasko DC56 sat

    Watchmag sve što si napisao je potpuno tačno!
    Ja samo želim da pojasnim još jednu stvar jer se bojim da neko moju ljutnju i bunt nije pogrešno protumačio.

    Možda sam zvučao tako u prvim postovima u ovoj temi, kada sam se zainatio da ostvarim svoja prava, ali nemojte ni u jednom trenutku pomisliti da bih ja njih ucenjivao ili im pretio. Pa pobogu nisam ja nikakav kriminalac! Jedino što sam uradio je da sam ZAMOLIO Nadju da porazgovara sa Konradom i da ga pita da li ta mogućnost postoji i da bih ja rado doplatio skuplji sat, jer sam razočaran pouzdanošću onog koji imam. To je jedina poruka koju sam mogao da im pošaljem. Sve ostalo bi bilo van svake pameti!

    Ja sam Nadji odmah rekao da će moja prijateljica vratiti sat, ali sam svakako insistirao da ona razgovara sa Petrom ili Konradom i da proveri da li je tako nešto moguće i da mi javi. Pošto mi i dalje nije javila da li je uspela da porazgovara sa njima, ja sam je danas zvao dva puta ali je oba puta sekretarica rekla da će se ona meni javiti. To se nije desilo.
    Najverovatnije sutra popodne ili u subotu će moja prijateljica poslati sat nazad, ali ja iskreno verujem da odgovor nikada neću ni dobiti.
    Dosta sam ove nedelje živaca izgubio zbog toga, i više neću. Nisam uradio apsolutno ništa čega bih se stideo, oni neka urade sve prema svojoj savesti i to je to, pa kako se završi.
    Djordje, tolarbo, vladas and 5 others like this.

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 678910

Slične teme

  1. Damasko H35
    By skydiver in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.10.2011., 20:41
  2. Damasko da36
    By tolarbo in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.9.2011., 21:35
  3. Damasko da36
    By tolarbo in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.1.2011., 2:24
  4. Damasko DA36
    By tolarbo in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 25.9.2010., 2:20
  5. Damasko da36
    By tolarbo in forum Nemački Satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 24.8.2010., 19:04

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •