Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 30
  1. #11
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Evo ne znam ni sam sto vise ljudi iznese svoje misljenje lakse cu se odlucit kikikikik
    jedina stvar koja me odvraca od sEIka jeste orange podloga da je black nebi se razmisljao kupio bi seika
    a sto se tice sata ne skidam ga sa ruke......msm jedino kad se kupam
    Poslednja ispravka: b0le (23.2.2010. u 20:07)

  2. #12
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Igore, gde se to vidi da je sat ,,iznosen,,? Ja barem nisam stekao takav utisak dok sam gledao ove slike.
    Slika br.1 kod kućišta, zakrivljena za narukvicu i krunica.
    Slika br.4 kopča na narukvici.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    lijepo si to zapazio na cetvrtoj slici izgleda kao da je boja matirala na mjestu gdje se nalazi kopca za narukvicu........bar tako iygleda na slici
    i na ovoj slici izgleda tuzno
    http://img.photobucket.com/albums/v3...k/IMG_0876.jpg

  4. #14
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    I vi trazite ,dlaku u jajetu,! Sat je nosen nekoliko godina i nemoguce je da bude u apsolutno savrsenom stanju.. A kopca na narukvici je mesto gde su ogrebotine najcesce, pa je i sasvim normalno da su na tom delu i najprimetnije.. To cak i ja mogu zakljuciti i ako imam sat tek nekih 2meseca.. Samo komentarisem, da se ne stekne utisak da nesto namerno kontriram i sl..

    Sto se tice slike koje je Bole postavio, da mi je samo znati sta je taj vlasnik radio ovom satu! Ali ne znam zasto bi dobio odbojnost prema satu na osnovu slike gde sat stvarno izgleda tuzno, ali je takodje stvarno unisten! Da vam neko pokaze npr izrezbarenu Omegu Seamaster, da li to znaci da bi odustali od kupovine iste u buducnosti?

    Ta orange boja po meni daje neku posebnu lepotu ovom Monsteru ali to je naravno subjektivan utisak.. Za kraj, evo slika pa procenite i sami:

    MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN-skx779k2..jpg MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN-skx781k..jpg

    Pozdrav

  5. #15
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    orange juice
    Probao sam juce i orange na ruci ......dzombast, bas udoban sat......mada ja imam 192cm....i 120kg i treba za moju saku neka dzondzula

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    To što sat, koji je svakodnevno nošen nekoliko godina po rečima vlasnika, na sobnom svetlu i uz loš kvalitet fotografije deluje iznošeno je kao što reče Corsair, traženje dlake u jajetu. Možda su neki segmenti "iznošenosti" u stvari otisci prstiju, masnoća, prljavština koju čovek nije obrisao pre slikanja sata?! Moje mišljenje je da sat odlično izgleda obzirom na starost, konstantnu upotrebu i činjenicu da je pvd. Sumnjam da bi drugi satovi bili u daleko boljem stanju od ovog.
    Nighthawk koji se nalazi na slici koju je b0le postavio je zaista u lošem stanju, priznajem. Mada se komentar ne odnosi toliko na sam čelik, koliko na kristal. Zaista mi nije jasno šta je čovek radio sa satom da je uspeo tako da ga urniše, dal je iskakao iz aviona u rulanju ili ga je gazio buldožerom, ali ono je tuga i gledati. Ali verujem da takvu torturu ne bi preživeli ni satovi sa safirnim kristalom tvrdoće 9 i čelikom sa DLC slojem.
    U svakom slučaju, ne navijam ni za citizen ni za Seiko, samo smatram da je citizen sat koji će moći u većem broju situacija da se koristi i da je sveukupno, za nijansu kvalitetniji. A kao što i rekoh, OBA sata su kvalitetna iako su potpuna suprotnost.

    bOle, da li će ovo biti tvoj prvi sat ili već imaš neki?
    Tebi se evidentno više sviđa Seiko Monster ali te od kupovine odvraća činjenica da je brojčanik narandžaste boje. Predlog koji će ti rešiti sve probleme, SKX779k... sa besplatnom dostavom izaći će te koji € preko 200 al ćeš bar uživati u njemu jer će to upravo biti sat koji želiš. Mislim da ti je to najbolje rešenje a ukoliko ti se Monster svidi, kasnije uvek možeš da dokupiš i narandžasti, neće škoditi!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Nije mi ovo prvi sat imo sam ih dosta
    Trenutno mi je na ruci Casio Pathfinder paw 1300 7v
    Pored njega imam i Sector iz 600 serije i citizen atd53 2843


  8. #18
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Čekaj, zašto dlaka u jajetu?
    Pa ja se sam iznerviram kada vidim malu ogrebotinu na mom satu pa trčim kod časovnilara na poliranje! I kada bi se stavila nova narukvica, sat bi imao dve nijase na sebi, istrošena boja na kućištu i prvobitna boja sata na narukvici!
    Ja i sam Dragone planiram kupovinu dotičnog Citizena.
    Jedinu prednost dajem samo automaticima, a što ova dva sata ne mogu da se usporede to je nešto drugo!
    Ne verujem da postoje segmenti masnoće jajeta ili ostalog doručka na satu, već je sat uslikan bez pomoći blica u sobnom ambijentu.

    b0le, fina zbirka satova!

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Ovo za doručak neću komentarisati, jer postoje različiti tipovi masnoća i prljavština, a definitivno nisam mislio da je neko umakao sat u žumance.

    b0le, ako već imaš par satova u kolekciji, onda slobodno uzmi Monstera obzirom da ti se isti više sviđa od citizena. Ja sam se vodio, između ostalog, i mišlju da ti je ovo prvi sat u kolekciji pa bi u tom slučaju citizen bio daleko bolje rešenje. Ovako, Monster je odličan izbor.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    odlucio sam da to bude neki seiko automatic, ovaj monster ali podloga mi je orange previse fancy .
    Imo sam prije 15 god cuvenu peticu, ali mi je casovnicar unistio sa nekom kisjelinom,,,,,,,,,,,onaj fosfor na kazaljke ma svasta.....
    vidio sam na prodaja oglase da je bila super prodaja seika za smjesne pare msm. da je iggy prodao ,,,,,,
    DA Li ovog monstera ima nedje u SRBIJU Sa crnom podlogom ?
    Poslednja ispravka: b0le (24.2.2010. u 19:24)

Slične teme

  1. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  2. Pomoć oko izbora Fortis sata
    By vlada_ns in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.2.2010., 0:32
  3. Mala pomoc?
    By Sensei in forum Japanski satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.6.2009., 20:45
  4. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 19:01
  5. Mala pomoc od Admina i ostalih clanova
    By Mardz Simpson in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 22:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •