Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 30
  1. #21
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Novac koji si spominjao je 200€?
    HADzI DALIBOR ti je predložio dobar SEIKO SNZF17P1 Vitanovu. Oni su zastupnici Seiko satova, a na njihovom ga sajtu nema! U Beogradu ne znam gde bi ga našao!

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    b0le, a što ne kupiš preko onog linka što sam ti postavio SKX779? Sajt je proveren i postoje pozitivna iskustva čak i članova našeg foruma. U stvari, jel online kupovina dolazi u obzir ili ne?
    Predloženi Seiko SNZF17P1 je solidan satić, cena mu je oko 200€ i koliko vidim na sajtu vitanova, imaju ga na stanju. Monster-a kao ni mnoge druge Seiko satove sa automatskim mehanizmom nećeš naći u Srbiji, barem ne putem zvaničnih kanala jer se ne uvoze tj. satovi nisu namenjeni evropskom tržištu.
    Ako nemaš mogućnosti ili ne želiš da sat kupiš online putem, ako ti se ne sviđa ni jedan od Seiko automatika koje imaš u ponudi kod Vitanova i ne žuri ti se sa kupovinom sata, možeš da se strpiš još jedno mesec dana... onda sačekaj, imam info da će se u toku marta ovde u oglasima pojaviti neki zanimljivi Seiko satovi.

    Ili što ne razmisliš o SNKF11 modelu, ima 7s26 mehanizam kao i većina seiko ronilačkih satova, pripada cenovnom rangu od 200€, izgled kućišta pomalo vuče na starije seiko satove što je po meni veliki plus, a i sat je prilično velik? I što je najbitnije, dobavljiv je u Srbiji, kod Vitanova.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Seiko SKX779/781 popularno nazvani monster pravljeni su svojevremeno za azijsko trziste, a potom su prosirili distribuciju i na americko. Prema tome sumnjam da se moze naci u Evropi a jos manje u Srbiji u prodavnicama. Ostaju samo internet prodavnice i sl.
    just nice and easy now...there is no need to rush

  4. #24
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Dragone uopste mi se ne zuri sa kupovinom sata sada..........Citizen je otpao .........Odlucio sam da kupim Seiko i Seiko .
    Netrebaju neki specijallni uslovi, svaki mi se Seiko svidja........e sad sta je potrebno da ispunjava ....
    Da ne bude malih dimenyija ispod 41mm ;P
    Da ima neku tamnu podlogu tj da nijE drecava Orange ili sl. i naravno AUTOMATIC.
    Ja bas i nisam vicam online trgovini msm. mogao bi narucit ima nekih momaka sto to rade.........napalte uslugu 10tak eura ....
    Mogu i da sacekam mart mjesec ovdje na forumu. Svidjeo mi se onaj sat sto je prodao igi skz211k1 extraaaa , svidjaju mi se i satovi koje si ti predlozio ......posebno ovaj drugi Klassikaner.
    Posto sam ja u Pdogorici sat cu gledati da kupim U Beogradu msm. da to nece biti problem sto se tice isporuke........imam gore brata a i neke kolege iz moje firme......tj ogranak moje firme itd......

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Pa ako je tako i ako si već rešio da to bude Seiko i samo Seiko, onda se strpi malo. Ja ne mogu da ti garantujem 100% da će biti satova, ali čovek mi je preko privatnih poruka rekao da će najverovatnije u toku marta stići par zanimljivih Seiko automatika i da će biti ponuđeni ovde na forumu.
    Ja nemam veze sa njim niti sa prodajom, samo smo razmenili par privatnih poruka...

    Ako se desi da ne bude ništa od tih satova, onda ti uvek ostaje ovlašćeni distributer za Seiko u Beogradu i neki od modela koje on ima u ponudi ili može da dobavi. Recimo, taj SNKF11 što ti predložih a kažeš da ti se sviđa uopšte nije loš sat. Imaš u forumu "kompletni testovi satova" kratke prikaze modela sa crnim brojčanikom i modela sa belim brojčanikom. Oba dolaze na kožnoj narukvici, ali ima odličnih aftermarket čeličnih da se kupe ukoliko ikada poželiš da promeniš malo izgled sata, kao što je recimo watchadoo. I sat će izgledati kao da je bar dve klase skuplji nego li što stvarno košta.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Pogledao sam sve testova satova na sajtu
    Sacekat cu jos malo mozda ispadne neki fin sat povoljno kao sto je bio skz211k1
    http://zengwatch.tarad.com/shop/z/ze...22412906_b.JPG
    Poslednja ispravka: b0le (26.2.2010. u 9:27)

  7. #27
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    evo da se pofalim ja na kraju nabavih ovu masinu tissot t014410 A http://ep.yimg.com/ca/I/jomashop_2092_205736903

  8. #28
    Novi član
    Član od
    11.1.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Cestitam na kupovini. Da ga dugo nosis i jos bolji kupis. Sat izgleda odlicno. Kako si ga nabavio i koliko si platio ako nije tajna?

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Znači, ipak nisi mogao da se strpiš?
    Pridružujem se čestitkama! U zdravlju da ga nosiš.
    Ukoliko imaš mogućnosti i volje, postavi par slika u temi "slike satova iz vaše kolekcije", biće vredan dodatak već postojećoj galeriji!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Novi član
    Član od
    29.1.2010.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN

    Nije tajna sat sam platio kod ovlascenog distiribudetera 213 eura u TISSOT PRODAVNICI
    nE znam da li je to skupo ili nije.....ali dopo mi se sat i ima 3 god garanciju u svim tissot-ovim radnjama da li sam pogrijesio ili nisam ne znam ...... sto se tice cijene
    kvalitet je zagarantovan saphire crystal staklo celicna narukvica i kuciste 200m wr

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  2. Pomoć oko izbora Fortis sata
    By vlada_ns in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.2.2010., 0:32
  3. Mala pomoc?
    By Sensei in forum Japanski satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.6.2009., 20:45
  4. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 19:01
  5. Mala pomoc od Admina i ostalih clanova
    By Mardz Simpson in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 22:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •