Strana 12 od 46 PrvaPrva ... 2891011121314151622 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

  1. #111
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Preko telefona sam, pa 2 pitanja. Kako placas connaught, i da li su Merkuri u rangu sa Muhle masinicama?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #112
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Preko telefona sam, pa 2 pitanja. Kako placas connaught, i da li su Merkuri u rangu sa Muhle masinicama?
    Na connaughtu placam paypalom. Sto se tice Merkura, mislim da su bolji od Muhlea. Oni su kopirali glave klasicnih Gillette modela i ne mijenjaju ih svakih par godina. Nedavno sam uzeo i njihov Progress sa duzom drskom. Brijanje sa njime je nesto najblize savrsenom

  3. #113
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Sutra da probamo...
    Priložene slike Priložene slike Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)-uploadfromtaptalk1404475605982.jpg  
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #114
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Update:

    Nivea krema: lagana, pravi odlicnu penu i stvarno klizi brijac. Doduse to je dok je ima, ali posle toga treba naneti opet kako ne bi brijac iritirao kozu prilikom ponovnih prelaza.
    Wilkinson: Kako pricaju o njima, nista specijalno, iako briju mnogo blize nego Gillete. Cini mi se i da skidaju sloj koze, ali mozda mi se i cini, posto nema neke specijalne iritacije a koza na vratu (uzasno osetljiva kod mene) je nesto mirnija posle njih
    Brion: Pece kao blesav, prijatan miris. Ne primecujem neku specijalnu razliku, ali mi se koza na vratu sa kojom imam problema posle zadnjih par brijanja smiruje...

    Jos jedan Merkur i Silvertip....
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #115
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Posljednja revizija ladice sa stvarima za brijanje. Izgleda da nisam normalan
    Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)-uploadfromtaptalk1405112577902.jpg

  6. #116
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Takva je to aktivnost, moras da probas bazilion stvari da bi provalio koja ti je idealna.... A kad provalis, tad trazis nesto sto ce bolje funkcionisati... I pre nego sto shvatis sta se to zapravo desilo, imas situaciju koja je ovekovecena na tvojoj slici

    P.S. Wilkinson sto se vise koristi, bolje brije O.o xD
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #117
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Samo Feather!!!

  8. #118
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    a kakav je ovaj brion, to se u SFRJ koristilo, je l je kvalitet ostao isti od tada jer se sve pokvarilo inace

    ko pravi brion i je l je preporucljiv za koriscenje

  9. #119
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Ma može se koristiti ako se može podnijeti procenat alkohola
    Meni je ostao u pamćenju kao "vatrena voda"!

  10. #120
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Samo Feather!!!
    Bas sam malo prosao po starim postovima u ovoj temi i vidim da vise puta spominjes Feather i da je puno bolji od Gillette. Jesi li mozda probao Gillette plattinum koje su na mojoj fotki gore desno? Znaci, kartonsko bijelo pakiranje od 5kom sa plavim natpisom i zataknuti na plavi karton. U Hr ih ima samo u Bipi (Billina parfumerija). Moje skromno misljenje (a i ne samo moje) je da su jednako ostri kao i Father, ali su udobniji za brijanje, jer su meksi pa se prilagodavaju licu, dok je Feather jako tvrd i mala nepravilnost na licu je krvava tockica.
    Btw. jutros sam u Merkur Progressu Gillette zamjenio Featherom na istim postavkama (5 za brijanje, 4 za izbrijavanje lica i vrata i 3 za izbrijavanje podrucja ispod nosa). Moram reci da se stvarno ugodnije obrijem sa Gillette lamicama

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •