Strana 34 od 60 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 340 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #331
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Upravo se čuo s čovjekom pravi se lud!Prevario je mene za lijepu svotu novca ali i kolegu za 500€ plus razgovori i troškovi jer zove iz druge zemlje.
    Ako ima tko iz Rijeke nek se javi pozdravi Deana!
    nokru likes this.

  2. #332
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    15
    fotopetar likes this.

  3. #333
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Petre, jesi li preduzeo ostale mere koje su ti na raspolaganju, tj. prijava policiji, podizanje tužbe i slično? Ovo svakako nije mali novac, a svakako da treba da dobiješ traženi sat ili povraćaj novca.
    nokru likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #334
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Petre, preko čega taj prodaje satove. Ponešto sa kupio od trgovaca sa područja Rijeke, ponešto zamjenio. One koje ja pratim, ocijenio bih odličnim. Imaju dosta dobru robu i korektne cijene

  5. #335
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Nova informacija o Deanu Bekeziću-Artinfo je da je ovaj lopina najviše djelovao po Istri i Rijeci gdje urarima i ljudima uzima novce za kupovine na e-bayu i nikad im ništa ne vrati.Posuđuje od ljudi hrpu novaca i nikad ne vraća.
    Jedno vrijeme ima oje hrpu zlatnih ručnih i džepnih satova koje je brzo rasprodao jer su išli jako povoljno,ispostavilo se da je ta kolekcija tako reći otuđena od vlasnika koji ju je dao na prevaru Deanu Bekeziću za jako male novce.Možda je neki od tih satova završio i kod nekog od čanova ovog foruma,samo da znade da su satovi dio spora koji vlasnik vodi s prevarantom.Čak imam i slike u arhivi tih satova ako nekog zanima.
    Hrpa prevarenih ljudi raste,to je živi užas!

  6. #336
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Bravo inspektore, jesi li ti uspio izvuć svoju lovu.

  7. #337
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Nema od toga ništa,policija ima moju prijavu i vidjet ćemo što će od toga biti.
    Trenutno se zna da je mene prevario još najmanje,zatim slovenca,pa svog sugrađanina olakšao za 10 tisuća kuna i ono neprocjenjivo čovjeku cijelu kolekciju ručno džepnih zlatnih satova otuđio od kojih su neki ostali i kod kolega forumaša.
    Živi užas,trenutno radim na povezivanju nas prevarenih i traženju novih s svime bude i policija upoznata.

  8. #338
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Gospodin Mirko iz Rijeke na forumu Kolekcionari podijelio je svoje iskustvo s prevarantom Deanom.Zbog toga što nije član foruma zamolio me da kopiram i objavim njegov post u ovoj temi.

    ''Evo I mene, Ime u nicku je moje pravo ime sto znaci da se ne skrivam ida stojim iza svake recenice koju cu napisati.
    Ja nisam kolekcionar, Deana, oliti Artifo sam upoznao preko prijatelja koji je jedno vrijeme bio vrlo aktivni kolekcionar satova I mnogi ga od vas sigrno poznaju. Isti onaj koji se ovdje spominje u kontekstu zlatnih satova.
    Kupio sam od Deana nekoliko, po njegovim rijecima, vrhunskih replica satova ali sam brzo shvatio da je replica sata isto sto I lutka na napuhavanje iz sex shopa pa sam se prebacio na originale. Sto se tice tih replica tu je bilo OK. Ja njemu lovu a on meni sat.
    Ako je sto nekorektno od njega I bilo u tom period necu o tome pisati jer nemam dokaza.
    Ali cu napisati ono sto je bilo nekorektno i sto mogu dokazat. (namjerno pisem nekorektno iako bi pravi izraz bio prevara I kradja)
    Dakle, priroda je mojeg posla da sam vrlo malo vremena u godini doma I to me sprijecava da si sam kupujem na E-bayu.
    Taj mi se je lik ranije bio ponudio da ce mi on kupit sa E-baya sve sto me zanima jer je on tamo cesto I blabla..
    Tako sam mu poslao novce da mi kupi nesto na E-bayu sto bi sa carinom iznosilo oko 1000$ isto tako sam mu posudio 5000kn koje je obecao vratit za 10-ak dana, cim mu sjedne lova sa Pay-pala ze neku robu koju je prodao.
    Nisam bas imao razloga da mu ne vjerujem jer je do tog momenta bio korektan. No od tog momenta da danas je proslo +3 godine I svi moji pokusaji da dobijem natrag ono sto je moje su propali. Taj lik stalno obacaje no nikad nista. Ili kaze da je nalog u tijeku, ili da ce uplatit poslijepodne, sutra u ponedeljak.... Zakazuje sastanke koje najcesce otkazuje iz ovog ili onog razloga a najcesci su razlozi prijevoz, sluzbeni put ili zdravlje.
    Odmah iznat naci cete post od Luger008 koji govori da taj lik voli I prijetit. Ja cu svoju zadovljstinu potrazit kroz institucije sistema.

    I da zakljucim; preporuka je da se tog lika ignorira u svim poslovima.''
    Poslednja ispravka: VLADAN P (14.12.2014. u 9:23)

  9. #339
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Jako će te ga zaježit ignorirajući ga. Ja bi osobno otišao kod njega i naplatio se na bilo koji način. On unatoč svemu još uvijek prodaje i naći će druge mušterije. Što ga NJ...... ne banuje.
    arch_m likes this.

  10. #340
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Nije dzabe ono da je batina iz raja izasla .

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •