Strana 28 od 60 PrvaPrva ... 1824252627282930313238 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 280 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #271
    Novi član Avatar korisnika sasaasas
    Član od
    10.3.2011.
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    29
    Lajkovi
    70
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    E da, evo opet mene...
    Ali.............
    Necu opet o "mom" Mido-u.....nego....
    Procitah u nekom od prethodnih postova da je neko pitao u vezi tipa koji na KP nudi nove Orient satove...konkretno kolega je pitao za Mako, ako se ne varam.
    Pa ajde i ja da nekom nesto pokusam da pomognem koliko mogu i znam, a ne samo da pitam za pomoc i kukama ovde.

    Evo ovako....
    Inace ja sam sa covekom kontaktirao, i vec se bio skoro dogovorio za jednog Mako-a, jer mi je to bila zelja odavno (a sad se pojavio onaj Mido i sve mi poremetio !!!!!)
    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-10957843_img1387g.jpg Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-11092382_20140301_125833.jpg
    Hahahaha
    Elem.....covek ide veoma cesto poslom u Madjarsku, i tamo u ovlascenoj radnji (cak mi je i rekao i ime radnje i u kom trznom centru je to, ali sam naravno zaboravio, a i nije mi bilo previse ni bitno da zapamtim-znam da sam posle prvog razgovora usao na sajt te prodavnice), tamo ih najlegalnije kupuje po porudzbini, sa urednom garancijom, pecatom itd.....i onda ih ovde isporucuje ljudima u BG-u, licno, ili nekom sluzbom, kako ko zeli i kome je kako zgodnije.
    Znam da sam video cene, i preracunavajuci dosao do cifre njegove zarade na svemu od oko 25-35e u zavisnosti od modela sata. Na onim skupljim i do 50-tak ojra.
    Nije neka zarada, ali posto on ionako ide tamo svojim poslovima, valjda mu je to da pokrije neke svoje troskove ili bar deo....
    A mozda je i usao u neki dil sa vlasnikom radnje pa dobije i neki rabat...ko ce ga znati.....
    Lik je bas ljubazan, normalan, sve zivo u detalje objasnjava, i bas me prijatno iznenadio.
    Inace, moze da se poruci bilo koji model, cak za vise komada moze da se proba i korekcija cene (jedino rece da za Mako nema mogucnosti jer je to najniza cena za koju mu se isplati, i da ih bas dosta donosi).
    Tako da je meni falilo jos samo par dana da porucim crnog Mako-a sa metalnom narukvicom, za 130e - kad se pojavi na KP Mido.........i sad sam na mukama, vec dovoljno opisanim....................


    Eto, nadam se da ce ovo biti bar od neke male pomoci nekome....

    Pozdrav
    Sasa
    Obrenovac
    marko14, vladas, jagos and 6 others like this.

  2. #272
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Koji je nadimak tog prodavca na KP ? Interesantna informacija, posto Orient kod nas nije prisutan a nudi odlicne satove za male pare
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #273
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ne mora bas sve da se nacrta...
    Pogledaj na KP, jedina osoba koja prodaje nove Oriente, lako ces prepoznati.
    Poslednja ispravka: RUS (4.3.2014. u 21:22)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #274
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ako pitaš za Orient, nadimak mu je Ivan, a evo linka za njegove oglase: Pretraga oglasa - Kupujem Prodajem
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #275
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    sasa meni licno ovaj sat isto izgleda sasvim u redu, a ako ti se ne svidi kojim slucajem, onda uzmes okacis ga ti licno na berzu i prodas ga za iste pare

  6. #276
    Novi član Avatar korisnika sasaasas
    Član od
    10.3.2011.
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    29
    Lajkovi
    70
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Covek za Orient-e se zove Ivan, iz BG-a je, ali uz njegov nik pise "inostranstvo" i to me je ustvari i najvise nateralo da ga cimnem i pitam kako salje iz inostranstva satove, kako sa carinama i tako te stvari...i onda mi on sve to objasni.

    E da, pitam ga ja sta meni znaci ovde ta garancija, a on kaze da to nije nikakav problem, u slucaju necega, kontaktiras ga, das mu sat i on ga odnese u Madjarsku i reklamira.
    Mada kaze da nije dosad imao ni jednu jedinu reklamaciju.
    Tako bar kaze, a i ocene su mu sve dobre...
    Evo i link
    https://www.kupujemprodajem.com/7835...svi-oglasi.htm
    To je to...za Orient


    Sad vidim da je vec odgovoreno na pitanje Orient na KP, ali mislim da moje malo detaljnije objasnjenje nece skoditi.
    Pozdrav svima
    Sasa

  7. #277
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Ne mora bas sve da se nacrta...
    Pogledaj na KP, jedina osoba koja prodaje nove Oriente, lako ces prepoznati.
    Ne vidim razlog za skrivanje imena, pogotovo ne u temi koja je namenjena upravo iskustvima sa prodavcima.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #278
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ne radi se o skrivanju nego o necemu sto je vise nego ocigledno. Zaista je onako kako sam napisao u prethodnoj poruci, to je jedina osoba koja prodaje nove Oriente.

    A pored toga ne volim da reklamiram bilo koga, a ne znam ni zasto pisem sve ovo posto nemam razloga da se bilo kome pravdam.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #279
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ja sam od Ivana uzeo Orient Blue Ray prošlog leta, sve preporuke od mene.

  10. #280
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    I od mene. Korektan

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •