Strana 14 od 60 PrvaPrva ... 410111213141516171824 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 131 do 140 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #131
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Koliko sam ja imao prilike da cujem,kazu da je ok prodavac.I da je posten.

  2. #132
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Ne znam čoveka, pa ne mogu mnogo da pomognem. Doduše, možda mi je proradila paranoja, ali ima nekoliko satova, kao što su Bell&Ross, Breitling i još ponešto koji nisu... hm... izašli baš iz fabrika koje imaju autorska prava na ove brendove. Ovo ne mora da znači ništa, ali uvek pomalo zazirem u ovakvim slučajevima. Najviše mi smeta što kod pomenutih satova nije jasno navedeno šta je u pitanju.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #133
    Mlađi član Avatar korisnika ivan23
    Član od
    15.3.2012.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    50
    Lajkovi
    97
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Vidim i da ima pozitivne ocene ali reko ajde da vidim da li je neko imao licnog iskustva ili bar zna nekog ko je imao licnog iskustva s njim..

    Ali to sto kazes Neso i ja kad sam kucao neke njegove modele u google kao da ne postoje,a to mi odmah sumnjivo
    Poslednja ispravka: ivan23 (5.4.2012. u 15:28) Razlog: pravopis

  4. #134
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Priznajem da nisam gledao modele koje prodaje, a znam da se nekada može desiti da prodavac omaškom izostavi ili izmeni neko slovo ili broj, iako je sat sasvim OK. Najbolje je da sačekaš da ti neko na forumu kaže kakva su lična iskustva, a Đorđe je sigurno preneo svoje mišljenje u dobroj nameri i želji da pomogne.

    Ne mogu da pomognem za sat koji si linkovao, jer nisam video dovoljno casia da bih ti sa sigurnošću rekao da li je taj model original, ali nadam se da će se uskoro javiti neko ko ima njihove satove.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #135
    Novi član
    Član od
    3.4.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Ne znam za ostale, ali ja kad vidim da neko prodaje breitling, tag heuer i bell&ross od 100e kao i s-shock, zaobilazim ga u shirokom luku...Teshko mi je da poverujem da su ovi casio originali kada su ostali satovi replike... "S'kim si, takav si"

  6. #136
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Ja moram samo da dodam da sam izneo misljenje,na osnovu iskustava drugih,sa kojima sam razgovarao o tom prodavcu,a koji imaju pozitivna iskustva.
    Ne znam zasto tako suditi o nekom,a pri tom nemati priliku da porazgovaras sa njim.
    Bio je skoro slucaj,koji je svima znan,a gde je jedan od prodavaca sa nasih prostora,popljuvao pola foruma i moderatora,a to je ,ipak,nesto sasvim drugo.
    Ne zelim nikoga da branim,niti da neargumentovano napadam,a ponajmanje da sudim na osnovu oglasa i stvari koje prodaje.
    Ako neko prodaje neoriginalne satove,ne mora da znaci da je po automatizmu los covek i da ga treba izbegavati.
    Ipak smo,kao drustvo i dalje puni predrasuda.
    Poslednja ispravka: Djordje (5.4.2012. u 17:04)
    backarelli and Zenith like this.

  7. #137
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Citat ivan23 kaže: Pregled poruke
    Vidim i da ima pozitivne ocene ali reko ajde da vidim da li je neko imao licnog iskustva ili bar zna nekog ko je imao licnog iskustva s njim..

    Ali to sto kazes Neso i ja kad sam kucao neke njegove modele u google kao da ne postoje,a to mi odmah sumnjivo
    Ja sam lično imao vrlo pozitivnog iskustva sa tim prodavcem ! Za svaki sat , za koji tvrdi da je originalan, može se pre kupovine otići kod sajdžije kojeg vi izaberete. Lično sam kupio Casio od njega, koji je naravno original. Potraži na forumu komentare koje je započeo član anbeast , jer je i on imao iskustva sa istim prodavcem ! Ja bih našao , nego nemam trenutno vremena.
    Što se mene tiče, pomenuti prodavac je za svaku pohvalu.... što se tiče ponuda ne originalnih Breitling-a i sl. meni stvarno noje jasno ko očekuje takav original za 50€ i šta tu treba da se naznači ?
    Ja sam od njega kupio jedan sat (Casio) koji sam pšroverio kod sajdžije i sve je ok. Još dva moja drugara, koje sam ja uputio na tog prodavca su kupili sat, proverili ga i sve je bilo ok. E sad, i oni su uzeli takodje Casio, tako da za ostale satove iz njegove ponude ne znam....

  8. #138
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom

    Citat cleaner kaže: Pregled poruke
    Ne znam za ostale, ali ja kad vidim da neko prodaje breitling, tag heuer i bell&ross od 100e kao i s-shock, zaobilazim ga u shirokom luku...Teshko mi je da poverujem da su ovi casio originali kada su ostali satovi replike... "S'kim si, takav si"
    Bilo ti teško verovati ili ne, Casio je svakako originalan, pa mi je teško da čitam takve ne dokumentovane predrasude poput tvoje ! Pored ne originalnih satova koje prodaje, meni je jako žao što nema više ovakvih prodavaca. I ja sam sa velikom sumljom obavio kupovinu kod ovog prodavca, ali ako znam više ljudi koji su kod njega kupili sat, proverili kao i ja kod sajdžije i bili prezadovoljni kupovinom, kao i komunikacijom i obavljenim poslom, stvrano ne mogu prećutati ne osnovana "tipkanja" poput tvog !!!!

    Treći post odozgo je konkretno moj primerak (koji je kupljen nov od pomenutog prodavca) sa kojim sam izuzetno zadovoljan !

    Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Edit... moram još nešto da dodam. Kada sam bio u finansijiskom škripcu, bio sam primoran da prodam Citizen i to hitno, isti prodavac mi je odkupio sat bez ikakvog "ubijanja" cene, jer sam mu rekao za šta mi je potreban taj novac (zdravlje je u pitanju). Znači, niti jednog trenutka se nije "pogadjao" samnom ,niti me ucenjivao, već je jednostavno odkupio sat po mojoj ceni. Tako smo i stupili prvi put u kontakt. Ne argumentovani komentari i za taj sat mogu reći da nije original, a ja ga kupio u Bomar-u. Kad sam već povučen za jezik, čovek ga je od mene otkupio za 180€ , a evo i istog sata sada na prodaju ,kod pomenutog prodavca...

    http://www.kupujemprodajem.com/Citiz...ter_id=6835696

    Zaboravio sam još nešto da dodam...

    Meni ne smeta kada neko preprodaje sat, već mi smeta ako je prodavac ne iskren i tvrdi za neki svoj predmet prodaje, da je nešto što nije. Znači, meni je najbitnija iskrenost ! Gomila ljudi voli i želi da kupi i nosi replike, svidelo se to nama ili ne, tako da ja na to gledam kao vid zarade. Ali ako neko tvrdi za plagijat da je original, to je već nešto drugo.
    Ako je bilo koji član imao negativna iskustva sa ovim prodavcem, neka to iznese javno i argumentovano, poput sime hrabrog, da ne budem u zabludi i ja...
    Poslednja ispravka: d1d (6.4.2012. u 15:19) Razlog: spojeni postovi
    Djordje and anbeast like this.

  9. #139
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Backarelli ja te poslusah i veceras idem da pazarim jedan Casio Diver.
    Nakit, satovi i dragocenosti : CASIO DURO 200m Diver mdv-106d - ID 1798971 - Kupujem Prodajem

    Eto sta znaci dobar glas. Odusevilo me ovo sa otkupom tvog sata koji je i sada samo 10eur skuplji. Nadam se da je sa zdravljem sve OK.
    Jedno pitanje znam da nije za temu ali da ne razvlacim po temama. Dali na ovom satu treba da se rotira ovaj prsten znam da je krunica na srafljenje.
    sto se tice sata deluje da je orginal. A prodavac deluje skroz korektno sinoc smo razmenili par poruka.
    Za ostale utiske pisem sutra.
    backarelli likes this.

  10. #140
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Što se zravlja tiče, kako je bilo, sad je dobro...

    Nije mi bio cilj da izreklamiram prodavca, već sam samo ispričao moje lično iskustvo. Ako ti se sat svidi, popričaj sa njim i o proveri autentičnosti sata. Ako ga pazariš, obavezno slike !
    Poslaću ti na PP odgovor za koronu, da ne širimo off...

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •