Strana 49 od 270 PrvaPrva ... 394546474849505152535999149 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 490 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #481
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Izvini, a šta fali prethodnom postu? 'Ajde lepo reci šta si očekivao da se kaže za malo poznatu marku sata u lošem stanju, a koje je koliko-toliko vidljivo na slici.

    Da nisi možda ljut što ti niko nije procenio IWC? Pa, kad već imaš više od 50€, kupi neki jači fotoaparat ili nauči da koristiš opciju 'macro' i da slikaš mehanizam. Šta ćeš, detalji su veoma bitni kod satova.
    Poslednja ispravka: d1d (22.9.2011. u 16:40) Razlog: Omalovazavanje clanova nije dozvoljeno

  2. #482
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    ^
    Neso mislim da se nije na tebe odnosilo.
    Ako neko nije zadovoljan procenom svog sata neka ga odnese na pijacu ili kod casovnicara pa neka mu neko drugi proceni sat, casovnicar ili baka sto prodaje luk, njegov izbor.
    Licno smatram da ako neko nema zivaca, strpljenja ili cega vec da odgovori na postavljena pitanja vezana za njegov sat i koja su u funkciji realne procene koja je svima u interesu, nema razloga da uopste postavlja pitanje procene. Kao sto rekoh instant procenu moze da dobije na pijaci, menjacnici, autobuskoj stanici, kod frizera.... i to bez puno pitanja.
    Uzdravlje
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #483
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Nikolla Djokic kaže: Pregled poruke
    Zanemarite moje pisanje kao da ga nikada nije bilo. Dovidjenja
    Dovidnja ne moras da se okreces e jel moze za mene neka procenica urecha ako neko zna mozda posto ja nista slicno ne mogu da nadjem, Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi! eta 2824 predpostavljam prva generacija.evo jedna malko bolja slicica slikano tel posto nemam fotoaparat , gore u linku su jos dve slike.
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0009.jpg
    Pozdrav!
    Poslednja ispravka: bezbi (22.9.2011. u 17:11)

  4. #484
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Od mene nista, pravo da ti kazem, prvi put cujem za taj brend
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  5. #485
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    I ja isto aj sto prvi put cujem nego sto se nigde ne spominje ni na netu. Samo sam nasao radnju jednu u svajcarskoj gde se prodaju I to je to. Imam utisak da je to neka mala firmica u kucnoj varijanti.

  6. #486
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #487
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    da ima nekih slicnih...ovo sto mi najvise lice su 150fraona i kvarcni su.

  8. #488
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Nikolla Djokic kaže: Pregled poruke
    Da kao i sve u nasoj zemlji tako i ovde. Pitas nesto,onda krenu "strucnjaci" sa recima jos ovo,jos ovo,jos ovo itd. A vecina nije drzala na ruci skuplji sat od 50e (cast izuzecima). Zanemarite moje pisanje kao da ga nikada nije bilo. Dovidjenja
    Poštovani Nikola,
    smatram da su Vaš komentar i nastup krajnje neumesni a opaska na račun članova foruma i vrednosti njihovih satova bezobrazna.

    Tema koja nosi naziv "Procene vrednosti satova" je otvorena zbog sve češćih zahteva članova, uglavnom novoregistrovanih, da se odredi približna vrednost satova koji se nalaze u njihovom vlasništvu. Članovi koji se javljaju u ovoj temi i svojim znanjem pokušavaju da pomognu Vama nisu plaćeni za taj rad i nemaju apsolutno nikakvu obavezu da odgovore na svako postavljeno pitanje. Angažovanje članova foruma zavisi isključivo od njihove dobre volje i želje ali i znanja koji poseduju. Pomenutu obavezu u proceni vrednosti satova nemaju ni moderatori foruma jer mi nismo kuća koja se bavi procenom satova niti je forum zamišljen kao takvo mesto.
    Kada Vam je već toliko stalo da saznate koliko biste novca mogli da dobijete za sat koji Vam je ostavljen u nasleđe, mogli ste i Vi da uložite barem malo truda u potrazi za odgovorom a ne samo da postavite pitanje i čekate da se drugi polome oko Vašeg zahteva.
    Ukoliko želite stručnu i trenutnu procenu za Vaš sat, obratite se nekoj eminentnijoj antikvarnici ili aukcionarskoj kući koja se specijalizovala u prodaji starina. Pripremite i novčanik jer ta stručna procena sigurno neće biti zasnovana samo na dobroj volji zaposlenih.

    S poštovanjem,
    Dragan
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #489
    Novi član
    Član od
    23.9.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Najpre da pozdravim sve na forumu!Imam pitanje i bio bih zahvalan ukoliko neko moze da mi odgovori.Naime posedujem sat marke "Sector 300", na poledjini se nalazi, pretpostavljam, serijski broj 3253300125.Sat je polovan a ono sto mu nedostaje su ona "sigurnosna" vratasca pozadi kada se stavi na ruku, pa ona sluze da se dodatno preklopi.Evo i slika:


    http://www.dodaj.rs/f/47/1m/48GBj50c/sat2.jpg

    http://www.dodaj.rs/f/33/11n/oF6KcYw/sat1.jpg


    Zanima me po kojoj ceni(priblizno) bih mogao da prodam ovaj sat?*


    Hvala unapred*

  10. #490
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Moraćeš da postaviš kvalitetnije fotografije jer se na ovima zaista jako slabo vidi u kakvom je stanju sat. Dobre fotografije su prvi i osnovni preduslov da bi se odradila procena vrednosti.

    Sector je pravio dva modela u 300 seriji i to model sa kvarcnim i model sa automatim mehanizmom pri čemu su modeli sa kvarcnim bili prilično jeftini dok su automatici imali pristojnu cenu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •