Strana 59 od 270 PrvaPrva ... 94955565758596061626369109159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 581 do 590 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #581
    Mlađi član Avatar korisnika andronik
    Član od
    29.11.2011.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    43
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    13

    Cool Re: Raymond Weil tango Automatic

    Pozdrav svima, nov sam na forumu ali ljubav prema ručnim satovima nosim dugo u srcu Preturao sam sa drugom po stvarima od njegovog pokojnog dede i pradede i našli smo neke satove pa me zanima mišljenje ljudi koji o tome znaju nešto više.Evo nekih slika,dodaću još kad budem bio u prilici.

    Našli smo i jedan železničarski(pradeda mu je bio otpravnik vozova u Kruševcu,)Omegu džepnu, veću slikaću je naknadno

  2. #582
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    @xakep - nazalost, satovi ne vrede mnogo, mozda po 20-tak eur svaki.

    @andronik - vrednost doxe u ovom stanju je zanemarljiva, certina 'nako (bez obzira na relativno nisku "realnu" cenu, to je odlican sat), a iwc sredi obavezno! i cuvaj!

    p.s. dobrodosli na forum!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #583
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    Andronik, interesantan IWC Da li radi?
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #584
    Mlađi član Avatar korisnika andronik
    Član od
    29.11.2011.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    43
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    Radi,maltene besprekorno...ko bi rekao malo sam ga navio podesio i radio je celu noć.E sad jedva čekam da vidim u kakvom je stanju kad se otvori i kad je proizveden...odprilike

  5. #585
    Novi član
    Član od
    1.12.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Certina ds c-class

    koliko mogu dobit za ovaj sat JW0090-53E Citizen Watches
    star 2 mj sa svim papirima i grancijom

  6. #586
    Novi član
    Član od
    16.11.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Andronik to je otprilike to ,sto ti je rekao Sima, ali nevidim da je kometarisao Schaffusen-a osim sto je rekao da ga sredis,ja ti necu slati poruke na private, reci cu ti javno ako ga prodajes ovako na nevidjeno dajem 150e,a ako ne Sima je u pravu sredi ga samo sredjivanje moze da bude igra bez granica sto se tice para

    Xakep prvo na slikama se nista nevidi tako da cu ti reci vrednost satova u tip top stanju Revue-ova original kopca na kaisu ti vredi 20 tak eura rekao si da nije original tako sada znas,ako je matalna narukvica originalna vredi oko 120e samo Cifer vredi od 20-40e
    dakle sat,ako je tip top vredi oko 250eu ,a citizen od 2000-4000din,Dakle da se razumemo to su ti vrednosti satova sto neznaci da ih mozes u Srbiji prodati, za toliko u svakom slucaju imas prave satove a ne kopije, ako to jesu posto se na slikama nista nevidi.

    Dulane nema tu na bazi, ili je eta ili nije u svakom slucaju na nevidjeno, verovatno i vredi ali za te pare mozes nacimnogoooo bolji sat

    Jolele vrednost tog sata je nabavna cena 30e posto je kopija a i danije za 500 svajcaraca mozes da kupis SATINU i 500 svajcaraca se nadaje ovako preko neta nego sat u ruke LUPA pa polaaakoooo

    Dulan omega je ko bombona naravno da se isplati da je sredis kad je sredis vredi i kod nas i u inostranstvu

    Nenade reci cu vam koliko kosta sredjen sat ustvari koliko vredi od 60-80e
    Citat Nenad Glisic kaže: Pregled poruke
    zdravo interesuje me vrednost ovog sata jer na internetu ne mogu da pronadjem nishta o ovom modelu marka je remova 17 rubina incabloc i ispravan je...Prilog 11461Prilog 11462unapred hvala!
    Pa nikle ja cu ti reci vrednost a cena je nestodrugo sat ima vrednost, i ima cenu kada ga prodajes a to su dve nevezane stvari ja sam prodao nedavno jednu celicnu omegu Seamaster sa danom i mesecom i to je bila prva omega seamaster sa danom i mesecom prodao sam je za 150e e ova tvoja ima vrednost izmedju 2000-3000e a ovaj raspon se moze odrediti samo iz ruku kada se pregleda sat
    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Kolika je realna cena ove omege na koznom kaisu u odlicnom stanju?Omega je zlatna,ne pozlacena,stara je nekih 40 godina.
    Prilog 3512
    Nikle prelepa je
    Poslednja ispravka: d1d (2.12.2011. u 15:09) Razlog: spojene poruke

  7. #587
    Mlađi član Avatar korisnika andronik
    Član od
    29.11.2011.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    43
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    Hvala na opširnom odgovoru.Cenim ikrenostSat za sada nije na prodaju,čekaće neko bolje vreme na sređivanje

    Kao što sam i obećao evo slika i železničarske Omege,ispravna tačna
    Poslednja ispravka: d1d (3.12.2011. u 22:11) Razlog: spojene poruke

  8. #588
    Novi član
    Član od
    16.11.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    25
    Lajkovi
    34
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom старт

    Interesuje me da li se ovakav sat isplati popravljati, odnosno restaurirati?
    U pitanju je stari ruski sat na kome je osteceno staklo kao i ciferblat, i nije ispravan
    Nije nosen kod servisera, znam da mi je serviser nasih satova jednom prilikom rekao da izbegava da uzima Ruske satove jer se jako tesko nalaze delovi za njih.
    Na internetu sam pronasao sat koji izgleda gotovo identicno, iste je marke, samo su na satu moga tasta kazalje u bronzanoj boji.
    Kada sam vec ovde da pitam i za cenu narukvice za seiko 5 7009 606 (977552)


  9. #589
    Novi član
    Član od
    16.11.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    25
    Lajkovi
    34
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: старт

    evo nadjoh i sliku Seika na internetu
    kakav je uopste ovaj Seiko? malo sam vrsljao po netu, njega cu poslati serviseru da ga pogleda, dugo je stajao i nije nosen, ali kada sam ga navio radi, iako mi je tast rekao da misli da ne radi


  10. #590
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: старт

    Darmarko, po mom licnom misljenu ne vredi da se sat restaurira. Sama vrednost sata nije velika...Iste takve satove u jos boljem stanju mozes naci za 1000-2000 din. a kada saberes koliko ces dati majstoru za servis, poliranje kao i promenu cifera (ukoliko uopste je i moguce naci takav isti cifer) vise ce te kostati to nego da kupis isti sat u boljem stanju...

    Sto se tice Seika, koliko vidim cifer mu je ocuvan i za njega bi te servis i poliranje sata izaslo oko 1500-2000 din. Mislim da bi njega trebao da sredis posto je satic dobro ocuvan...Sredis ga sad i radice ti narednjih 30 godina jer ipak je to Seiko... Sto se tice narukvice...kozne mozes naci vec za 700-800 din, a metalne za njega bi trebao da nadjes kod casovnicara..

    Eto, toliko...Nadam se da sam pomogao...

    Pozz

    EDIT: Naglasio bi samo da kada sam napisao da sat Start ne vredi restaurirati, to naravno nisam mislio da sat ne vredi popravljati...svakako da treba sat dovesti u radno stanje, medjutim, svako vece ulaganje na njega mislim da se ne bi previse isplatilo.
    Poslednja ispravka: banja (4.12.2011. u 19:35)
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •