Strana 85 od 270 PrvaPrva ... 357581828384858687888995135185 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 850 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #841
    Novi član
    Član od
    15.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svim ljubiteljima satova,

    Zelim da prodam neke od satova iz moje kolekcije pa me interesuje i vase licno misljenje za koliko para bih mogao da ih prodam. Interesuju me vasa procena vrednosti za sledece satove : Cartier Vermeil, Victorinox Swiss Army i Emporio Armani Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00103.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00105.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00106.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00108.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00109.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00110.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00114.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00116.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00117.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00131.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00132.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00133.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00134.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00135.jpg

  2. #842
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Pozdrav

    evo jednog retkog sata sky je uspeo da ga indetifikuje kao stari vojni sat americkih marinaca, ali nema mnogo podataka o njemu, pa ako jos neko zna nesto vise neka kaze Jako je mali i nisam mogao bolje da ga uslikam, a pozadina sata je na slikama neupotrbljiva tako da to necu kaciti. Pozadi pise Swiss Made, Incabloc, Stainless steal, woteprof, i ima oznaku 8085.
    Mehanizam necete videti , u dogvoru sa skyom necu ga otvarati greota da toliko dugo radi a ja da ga unistim
    Na ciferu pise ciny, 17 jewels, prima pa ispod incabloc
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0259.jpg

    Pozdrav

  3. #843
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pozdrav

    Samo da malo dopunim da nebi bilo nesporazuma. Je sam rekao da je to navodno sat američkih marinaca. Do takvog podatka sam ja došao. I to sam rekao za ovaj model :
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpg
    Taj sat bi trebao da ima 17 rubina, poklopac na zavrtanje, a kada se otvori ovo bi trebalo da piše na satu:Seventeen 17 Jewel Ciny Watch Unadjusted Swiss, Acier Inoxydable, Pilip Trading Co.
    Takođe bi trebao da ima i još jedan poklopac ispod ovog što se odvrće. Kao što se na slici vidi, doduše slabo, trebao bi u orginalu da ima platneni kaiš. Ako je sat nošen onda se sigurno raspao do sada.

    Satovi su od istog proizvođača ali su poprilično različiti.

  4. #844
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Pozdrav

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Samo da malo dopunim da nebi bilo nesporazuma. Je sam rekao da je to navodno sat američkih marinaca. Do takvog podatka sam ja došao. I to sam rekao za ovaj model :
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	211
Veličina:	15,6 KB
ID:	21139
    Taj sat bi trebao da ima 17 rubina, poklopac na zavrtanje, a kada se otvori ovo bi trebalo da piše na satu:Seventeen 17 Jewel Ciny Watch Unadjusted Swiss, Acier Inoxydable, Pilip Trading Co.
    Takođe bi trebao da ima i još jedan poklopac ispod ovog što se odvrće. Kao što se na slici vidi, doduše slabo, trebao bi u orginalu da ima platneni kaiš. Ako je sat nošen onda se sigurno raspao do sada.

    Satovi su od istog proizvođača ali su poprilično različiti.
    Da lose sam se izrazio u prethodnom postu, upravo kako je napisao sky tako mi je rekao. Moje izvinjenje sky zbog malog nesporazuma

  5. #845
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Omega Constellation

    Nikakav problem .

  6. #846
    Novi član
    Član od
    18.3.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Constellation

    Poz svima i svako dobro.

    Posto sam nov na forumu imam za pocetak 2 pitanja u vezi 2 sata

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-14-15.50.45.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-14-15.51.04.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-14-15.51.15.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-14-15.51.32.jpg

    ovaj prvi je ferrari sat koji sam dobio na poklon i zeleo bi da znam malo opsirnije o njemu npr. vrednost i godinu proizvodnje takodje i za ovaj drugi swatch isto to..

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-18-21.18.51.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2012-03-18-21.18.34.jpg

    hvala puno,unapred zahvalan ..

  7. #847
    Novi član
    Član od
    19.3.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    pozdrav malo pre sam saznao za ovaj sajt i imam jedan sat za procenu.

    radi se o satu omega seamaster caliber 501 twenty 20 jewels referenca je 2486 ili 2468 piše i jedno i drugo na poklopcu, majstor je vratio poklopac pa ne mogu da slikam sat iznutra ali je unutrašnjost ista kao na slikama sa neta i ovi podaci su sa unutrašnje strane sata , trenutno ne radi tj mrda se sekundara kad malo protresem sat na ruci, casovnicar mi je rekao da moze da ga sredi i da radi i da izgleda, zanima me vase misljenje

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc01015.jpg

    u pitanju je automatik iz 58. toliko znam

  8. #848
    Novi član
    Član od
    25.3.2012.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Vise informacija o satu?

    Da li mi neko moze dati vise informacija o Lange & Söhne Glashütte b/Dresden no. 17851, godina proizvodnje, vrednost...?
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf2022r.jpg

  9. #849
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Vise informacija o satu?

    ^ Mozes li da okacis slike sata pozadi kada otvoris poklopce i zigove na njima i mehanizam? Od toga zavisi da li sat kosta 500 ili 5000 eura . . .

  10. #850
    Novi član
    Član od
    26.3.2012.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Komet sat 17 rubis incablock-pomoc,neznam nista o njemu

    Imam ovaj sat vec dugo vremena,ostavio mi otac,Ali o njemu imam 0 informacija.
    Pre par godina sam poslao slike Sudarsonu sa sajta old swiss watches,on mi je rekao da je veoma redak,i da ne moze da proceni vrednost jer ih u svetu ima mozda par ispravnih.Bio sam nasao muski na e bay-u,ali je bio prodavan samo brojcanik za delove i stigao je oko 300 usd sa dosta manjom pocetnom cenom.Nisam zeleo nigde da ga saljem da ne bih ostao bez njega.
    Mene zanimaju bilo kakve informacije o brendu i koliko kosta.
    U pitanju je zenski rucni sat na njemu pise Komet i 17 rubis incablock.
    Ispravan je i radi.
    sirina 1.5cm,duzina 2cm.
    Slika je malo losija,ostao sam bez dobrog fotoaparata.
    Jedino sto sam izgooglao je da jos neki lik trazi informacije.
    Komet watches

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-re-exposure-resize-img_0893.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •