Strana 200 od 270 PrvaPrva ... 100150190196197198199200201202203204210250 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.991 do 2.000 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1991
    Novi član
    Član od
    9.12.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Molim za odgovor na post broj 1970
    Poslednja ispravka: VLADAN P (13.1.2015. u 10:34)

  2. #1992
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    U potpunosti bi isto napisao kao rus i mario, sve je realno sagledano i stvarno. Uvijek onaj tko kupuje,mnogo mu je, a prodavaču malo. No uvjek postoji neki "trefer", bogat a nezna, zaljubljenik a voli, kolekcionar a želi, te osvrt na moje procjene, odnose se na mlađe i nove kolekcionare i kao orjentir što otprilike ima, a nikako, na prodaju koju će vlasnik relativno lako ostvariti.
    MMario and Bezveznjak like this.

  3. #1993
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat duda kaže: Pregled poruke
    Molim za odgovor na post broj 1970
    Mozda niko ne zna odgovor na to pitanje.

    Drugi problem je sto su slike ocajne i na njima se nista ne vidi. Ja iskreno sa takvih slika se ne usudjujem nista da komentarisem.
    Djordje Sugaris, nokru and arch_m like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #1994
    Novi član
    Član od
    10.6.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svima,
    Zapazio sam kod djeda jedan zanimljiv sat, radi se o staroj omegi...
    Ako mi možete napisat nešto više o tom satu i njegovoj vrijednosti....ako uopće vrijedi išta.
    Hvala

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0206.jpg
    Djordje Sugaris likes this.

  5. #1995
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    U potpunosti se slazem s Rusom!

    Mozda cak da se u samom naslovu teme, ili na neki slican nacin naglasi - da ce se komentari ostavljati samo nakon prilozene fotografije sata, uz objasnjenje sta bi to bila ona neka donja granica kvalitete fotografija, ispod koje jednostavno nema smisla, a ni svrhe, bilo sta komentarisati.

    Znam, nismo svi rodjeni fotografi, ali, brate, nekada su fotografije tako lose, da covjek, a da unaprijed ne procita o cemu se radi, iz samih slika ne bi mogao ni ime brenda da pogodi, a kamoli da o istom kaze nesto vise.
    Djordje Sugaris and nokru like this.
    Он сказал: "Поехали!"

  6. #1996
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    ^Postoji nesto slicno, nalazi se u prvoj poruci ove teme, samo sto to retko ko procita.

    Procene vrednosti satova će se raditi samo u ovoj temi i ni u jednoj drugoj!

    Par osnovnih pravila:


    • Prilikom zahteva za procenom vrednosti sata obavezno postavite Vaše slike Vašeg sata u ne manjoj rezoluciji od 640x480 piksela. Poželjno je da veličina slike bude 800x600 piksela i da slike budu kvalitetne.
    • Procene vrednosti satova bez postavljenih slika se neće raditi.
    • Nemojte postavljati linkove ka domaćim online berzama jer će se ti linkovi brisati.
    • Kontakt informacije o firmama/radnjama/osobama koje vrše procenu vrednosti satova tražite putem privatnih poruka. Portal "Svet Satova" nije odgovoran za eventualnu nestručnu procenu vrednosti satova ili nižu procenu od tržišne.
    • Nije dozvoljeno tražiti procene vrednosti satova koji se prodaju na forumu Svet Satova. Ako neko postavi oglas na forumu i traži određenu cenu znači da toliko vrednuje sat a eventualni dogovor oko druge cene kupac i prodavac mogu obaviti putem privatnih poruka.
    • Procene vrednosti satova koje dobijate na forumu shvatite kao lične procene članova foruma, koje mogu biti realne ali i ne moraju stoga portal Svet Satova nije odgovoran za procene vrednosti koje dobijate u ovoj temi.
    Poslednja ispravka: RUS (13.1.2015. u 15:55)
    nokru likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #1997
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da, da, znam za ovo. Mislio vise kao nesto sto se pojavljuje negdje u zaglavlju, ili uz naslov - nesto kao podvuceno, boldirano upozorenje, bez obzira na kojoj se stranici nalazimo, jer, vjerujem, vecina ljudi naleti na ovaj forum i ovu temu sasvim slucajno, igrajuci se s Googlom, pa malo ko od njih prelista vise od posljednjih stranicu-dvije. Nazalost - ali tako je.
    Он сказал: "Поехали!"

  8. #1998
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Bravo za RUS-a......treba se drzati nekih pravila jer je zbilja nezahvalno proceniti sat ako se nema dovoljno podataka a dobre fotke su pod "must have".
    nokru likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #1999
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ali, evo, da ne ispadne da samo nesto gundjamo... Da pokusam pomoci novom clanu, Ivanu... Doduse, covjek je vec duze clan, ali, evo, legao je i prvi post.




    @Ivan1987, dobro nam dosao! Ja sam veliki, veliki zaljubljenih vintage Omega, pa cu probati da ti dam kakav-takav odgovor, ali, opet, ne uzimaj ga zdravo za gotovo, jer mozda i grijesim. Dok ne vidimo mashinu.

    Naime, tvoj me sat, s karakteristicnim "cistim" ciferom, bez bilo kakvih oznaka (osim loga i imena), a uz to i bez datuma, najvise podsjeca na poznate serije spocetka sezdesetih, opremljene kalibrom 286.

    Ako mozes, mislim, ako te deda ne nokautira , da uzmes sat, pa da ga otvoris i kazes sta pise u njemu... Ako se zaista radi o kalibru 286, trebao bi imati 17 rubina... sve mi izgleda kao kod te sezdesetih godina jako popularne i cijenjene serije... "goli" cifer, bez datuma, centralna sekundara (koju ti je deda, nazalost, izgubio).

    Svaka Omega vrijedi! To pitanje ne treba ni da postavljas, ali, isto tako postoji i nacin na koji se svaki ovakav vintage sat vrjednuje... sto vise ostecenja - to manja cijena, ali, recimo da bi ovaj tvoj, ali u jako dobrom "voznom" stanju, vani kostao nekih 4-5 stotina eura, pa i vise, naravno, ako je rijec o zlatu.
    Poslednja ispravka: arch_m (13.1.2015. u 16:42)
    Он сказал: "Поехали!"

  10. #2000
    Novi član
    Član od
    11.1.2015.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat dusan51 kaže: Pregled poruke
    @bezveznjak:shvatio sam vas problem i zato izvinjenje za drugi deo mog postasrdacan pozdrav
    Ma, opusteno, ne verujem da je bilo ikakve zlocaste namere!

    Srecom, jedan forumas mi je u privatnoj poruci ukazao da polovan TV te starosti i sa cenom 1500 din nije ni priblizno ogovarajuca naknada za Citizen u paketu sa mojim ispravnim i ocuvanim TVom - pa cu biti postedjen neugodnosti da se neki od tih prodavaca prilicno zgodno ovajdi na moj racun... tako da se je i ovaj moj jako kratak boravak na ovom Vasem lepom forumu vec isplatio, pokazao suvislim, korisnim i dragocenim zbog cega Vam se svima ovde od srca zahvaljujem!

    Sto se tice ovih nekoliko postova o realnoj proceni vrednosti - ja sam prestao u to da verujem kada sam na Historyju, NG i DIscoveryju video da se u jednoj Americi, koja je skoro sagradjena na principima Trzista, ljudi toliko snazno vezuju za stvari da se otkupljivaci stravicno i komicno frustriraju... sta tek reci za nas koji imamo samo maglovite predstave o tome sta je famozno slobodno triste koje formira cenu?

    Molim za brutalno iskreno misljenje: je li preterano da na oglasu okacim cenu od 80€ za ova moja 2 sata?

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •