Strana 202 od 270 PrvaPrva ... 102152192198199200201202203204205206212252 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.011 do 2.020 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #2011
    Novi član
    Član od
    18.1.2015.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Imam sat Seiko Limitted Edition A200, on je 018. Interesuje me za koliko mogu da ga prodam i koliko vredi?
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_2831.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_2832.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_2833.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_2834.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_2835.jpg

  2. #2012
    Novi član
    Član od
    19.1.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Posjedujem Schaffhausen iz '60ih godina. Zlatna narukvica, potreban servis pa me zanima da li uopste postoji trziste za te satove, sa slikama cu malo kasniti. Hvala!

  3. #2013
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ako je zenski sat u pitanju, trziste je veoma ograniceno, ali u svakom slucaju postavi slike sata, mozde ce neko moci nesto vise da ti kaze.

    Dobro dosla na forum.
    Djordje Sugaris likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #2014
    Novi član
    Član od
    21.1.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-unnamed.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-unnamed-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-unnamed-1-.jpg

    Posedujemo sat IWC SCHAFFHAUSEN star vise od 20 godina. Da li mozete da nam date procenu za sat na osnovu slike ili su vam potrebni jos neki podaci? Hvala unapred!

  5. #2015
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.586
    Lajkovi
    5189
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    U boljem stanju od ovog se prodaju za 500$ na ebay-u.

  6. #2016
    Novi član
    Član od
    24.1.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    https://www.kupujemprodajem.com/Prod...htm?filter_id=

    Pozdrav... Moze li mi neko reci koliko vrede ova tri sata... Unapred zahvalan...

  7. #2017
    Novi član
    Član od
    1.6.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom procijena sat

    naime zanima me vase misljenje i procijena vrijednosti dva sata ,

    prvi je tcm tchibo certified merchandise sky diver, nisam o njemu nista nasao na netu, po meni je jako ljep i kvlitetan u usporedbi sa svojim louis erardom,al opet ja sam laik evo par slika

    drugi je darwil 17 rubis automatic, prijatelj od kojeg sam ga dobio tvrdi da je star 60-tak godina
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-20150126_132018.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-20150126_132035.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-20150126_132207.jpg

  8. #2018
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: procijena sat

    Ne znam koji Louis Ererd imas, ali koji god da je, ne ide poredjenje sa ovim satom... Louis Erard, mozda ne toliko izvikan brend kao neki, spada u ligu ozbiljnih satova, a pored interesantnog dizajna, cinjenica da su u njima ETA masine, uz in-house modifikacije, dovoljno govori koja je liga u pitanju.
    S druge strane, Tchibo jeste veliko ime... ali u industriji kafe. Sad, to sto pored toga svoje ime lijepe i na igracke, cipele, pidzame, aparate, a evo, vidim, i na satove, to je druga stvar. Dakle, uzevsi ovo u obzir, radi se o reklamnom satu, kvarcnog, po svoj prilici kineskog mehanizma, pa vjerujem da ne kosta vise od desetak- dvadeset eura.

    Sto se Darwila tice, vec se na ovoj temi cesto pominjalo, a evo mozes i ovdje malo da pregledas o cemu se radi

    Darwil - tako poznat, a ipak nepoznat

    Uglavnom, satovi prije svega sentimentalne vrijednosti.
    Он сказал: "Поехали!"

  9. #2019
    Novi član
    Član od
    27.1.2015.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Talking Pomoc od iskusnih i pametnih

    Pozdrav svima
    Vidim da volite satovi i da pisete o njima,forum je odlican, moje pitanje je ako moze procjena mojih satova ako ste u moguda mi pomognete. ako su potrebni i nazivi satova ako je slika nejasna trenutno sam na poslu pa kad budem u mogucnosti detaljno cu ih opisati. Hvala unaprjed

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20150126_222837.jpg

  10. #2020
    Novi član
    Član od
    7.9.2013.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Alpina cal. 582

    Imam priliku da se nagodim za sat Alpina bumper cal. 582, to je prvi bumper kalibar koji je proizvela Alpina negdje 1945 godine. Nažalost ne posjedujem originalnu sliku sata, ali sam pronašao slične primjere na internetu da imate uvid o čemu se radi - nadam se da neće biti problem.
    Kućište sata je izrađeno od željeza (nije ni čelik ni mesing) i preko baznog metala je navučena zlatna košuljica (nije u pitanju pozlata, nego zlatna navlaka). Na nekim dijelovima je otpala, najviše na kraju nožica, gdje se dodiruje sa remenom (vjerovatno od trenja), usprkos tome najveći dio navlake i dalje je na satu, po mojoj slobodnoj procjeni preko 90%. Sat ima dva poklopca, vanjski na navoj sa dekorisanom unutrašnjosti i tanji unutrašnji poklopac, koji štiti mehanizam. Kada smo kod mehanizma, on je u najboljem stanju od cijelog sata, radi besprijekorno. Evo link veoma sličnog primjerka, s tim da je ovaj čelični, što mu je prednost, ali zato primjerak koji se meni nudi ima bolje očuvan cifer. Link:
    bidfun1393698900 (Closes: 3-1-14, 19:35:00) Alpina Hammerautomatik Kal.582 ca .1949
    Pronašao sam sliku jednog Alpininog cifera, koji je skoro identičan (90%) tom što je meni ponuđen.
    Prilog 106032

    E sad pitanje, stvarno ne znam ni okvirno koliko sat vrijedi, cijene se kreću (od onih primjeraka koje sam pronašao na internetu) od 50 do 1300 dolara. Nažalost ne znam pronaći opciju ne ebay-u gdje se može pogledati istorija aukcija pojedinih predmeta (ako se uopšte tako nešto i može vidjeti) - što bi bio najrealniji pokazatelj vrijednosti.
    Molio bih vas da mi bar okvirno kažete vrijednost od-do da imam prostora za cijenkanje, a da ne pretplatim sat.
    Unaprijed zahvalan
    Poslednja ispravka: Robert71 (27.1.2015. u 16:47)

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •