Strana 187 od 270 PrvaPrva ... 87137177183184185186187188189190191197237 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.861 do 1.870 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1861
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Razumem da ti se ne sviđa sat, ali mislim da bi ipak trebalo da ga sačuvaš, pošto je porodično nasleđe. Možda ti sada ne predstavlja ništa bitno, ali za koju deceniju će ti biti žao.

    Mojoj supruzi je otac umro pre više godina, a kada sam počeo da skupljam satove, oni su završili kod nas u kući. Šta misliš, ko ih od nas dvoje češće uzima u ruke, iako su u pitanju muški satovi?
    skydrummer, Zagor, MMario and 1 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #1862
    Novi član
    Član od
    27.6.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Mozeli neko meni da kaze nesto vise o ovom satu.Kakav je i koliko otprilike vredi posto se ja bas i ne razumem.Rec je o omegi constellation,evo i njegovih slika.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-001.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-002.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-003.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-004.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-005.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-006.jpg
    Djordje Sugaris likes this.

  3. #1863
    Novi član
    Član od
    8.1.2013.
    Lokacija
    Berane, CG
    Poruke
    20
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dobro vece svima. Na poklon je dobijen sledeci sat:

    http://www.dodaj.rs/f/3J/3q/3VzXT6Oh/b2.jpg

    http://www.dodaj.rs/f/g/L6/2AWG4bq9/b.jpg

    Na poledjini pise:

    Bucherer Archimedes
    No 37
    18k 2000-005
    Swiss made

    Koliko vrijedi? Nov je potpuno.

  4. #1864
    Novi član
    Član od
    14.9.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Imam jedan sat, ne znam o njemu nista a po internetu sam svasta video kad sam guglao. Nosio sam i u S&L prodavnicu u BG i nisu mogli da mi daju procenu. Zanima me vrednost sata i gde bih i kako mogao da saznam da li je original i gde bih mogao da ga prodam?

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-photo-1.jpg

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-photo-2.jpg

  5. #1865
    Novi član Avatar korisnika raja8723
    Član od
    13.9.2013.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    113
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zdravo drugari svica mi se ovaj sat Edox Delfin vintage iz 70tih vredi li 130e


  6. #1866
    Novi član
    Član od
    18.6.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Koje su karakteristike i koja je okvirna cena sata Omega cal 286
    broj na poleđini poklopca 151001-62-sc
    mehanizam koji je boje bakra ima pored ostalih oznaka i broj 19535630
    Poslednja ispravka: RUS (1.10.2014. u 15:32) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  7. #1867
    Novi član
    Član od
    8.3.2012.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    31
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega karakteristike

    Dobar dan,
    Mehanizam je jako dobar, zanovan je na omega cal 30 SC T2 hronometarskom mehanizmu koji je kako kažu najvećim delom razlog uspeha Omege u 40-im godinama prošlog veka. Ako sam dobro razumeo na ciferu bi trebalo da piše u donjem redu seamaster 30? To je vrlo poželjna Omega ali cena veoma varira od stanja. Naime većina satova iz tog vremena je veoma "iznošena" a polirani komadi se manje cene. Stanje cifera i kazaljki je takođe vrlo bitno s tim što kazaljke još i možete da nađete ili da ih časovničar restaurira ali je stanje cifera baš suštinsko. Pomogle bi slike, probajte da slikate sat na dnevnom svetlu pod takvim uglom da Vam odsjaj "ne ulai u objektiv", ako pogledate moje slike videćete da nisam baš stručnjak na tom polju.

  8. #1868
    Novi član
    Član od
    10.10.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Pozdrav svima!
    Upravo sam se registrovao i ovo mi je prvi post.
    Ja sam Ivan iz N. Sada.
    Nedavno sam dobio na poklon džepni sat Bucherer od strica. Ne znam kako je on došao do njega, ali siguran sam da nije neka Bog zna sentimentalna priča...
    Evo sličica pa, ako je neko raspoložen i zna nešto da mi kaže o ovom komadu, bio bih jako zahvalan.
    btw, nisam ga otvarao, da ga ne bih oštetio, a nisam nešto vešt u tome. Planiram da ga odnesem kod časovničara ovde u N. Sadu da ga i on pogleda, ali nikako da odem. Verovatno je i on ovde član, ne znam mu ime, u Zmaj Jovinoj u pasažu blizu porte...


    elem, ipak sam ga otvorio, nije bilo mnogo teško ipak
    piše "seventeen jewels" i "unadjusted" što ne znam na šta se odnosi... naravno i bucherer, swiss made...
    Sad je potpuno ispravan, zaboravio sam da napomenem. Stanje mu je onako, vidi se da je star, ali nema oštećenja. Verovatno staklo može malo da se dotera.

    Izvinjavam se adminu, opet će morati da spaja postove. Ne znam zašto nema edit opcije.

    Gore sam napisao sad je ispravan, umesto sat je ispravan - uvek je i bio.
    Dodajem nove fotke, sa mehanizmom.
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20141002_224822.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20141002_224833.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3804.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3809.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3810.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3800.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3808.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscn3807.jpg  
    Poslednja ispravka: VLADAN P (11.10.2014. u 12:13)

  9. #1869
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    zna li neko mozda koliko otp vredi ovaj vacheron phidias? i u najgoru ruku ako je tezak ceo sat 130g koliko zlata ima?



    PS ako mogu i tu da zamolim clana redbull da mi se javi vezano za taj brajtling
    Poslednja ispravka: milospinkfloyd (13.10.2014. u 0:37)

  10. #1870
    Novi član
    Član od
    23.10.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Pozdrav svima! Zanima me koliko bi mogao da vredi Longines 6 Grand Prix Paris-Anvers-Paris-Bruxelles-Milan-Berne u odlicnom stanju, funkcionalan.

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •