Strana 183 od 270 PrvaPrva ... 83133173179180181182183184185186187193233 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.821 do 1.830 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1821
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko nasledjenog sata

    e 500evra su ozbiljne pare, ne vredi ni izbliza toliko nazalost, sem ako je od 18kt zlata

  2. #1822
    Novi član
    Član od
    24.9.2013.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Milane,sat sam nosio kod satara u svom gradu,rekao je da sat cuvam,i da vredi Od 600-800e,jer je kolekcionaraki primerak,a posto su mi potrebni novci,ako neko kupi kupi ako ne ostaje u porodici.
    ************************************************** ****
    Ipak hteo bi cuti i vasu stranu
    Poslednja ispravka: RUS (25.7.2014. u 21:25)

  3. #1823
    Novi član
    Član od
    7.9.2013.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procena vrednosti Breitling navitimer 92

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    Roberte je l si iz Hrvatske, mislim da su cene satova tamop neznatno vece nego kod nas

    koliko si tanak ispao, nema ponude slicnih satova, tako da ni nema ravnotezne cene, ako imas srece mozes ga i na poklon dobiti ali recimo da bi ovde taj sat vredeo 30evra manje, uzmi moje sa rezervom

    dobro je sto je sat lepo ocuvan, ali treba tu uloziti malo para, znaci dobar kais, stiftovi i poliranje kucista, mozda i ciscenje mehanizma
    Hvala na odgovoru, dobro je ako sam pao samo 30 e, jer nalazio sam slična Candina na ebay-u (doduše za nijansu u lošijem stanju) i prodavana su u rasponu od 55 e do 70 e.
    Prigovorio sam bivšem vlasniku da me je "ogulio", a s obzirom da se dugo znamo, bilo mu je pomalo neugodno, te da se iskupi prodao mi je Marvina 620A, u odličnom stanju za 40 e. Tako da mislim da zajedno Candino i Marvin 160 e, može proći.
    Poslednja ispravka: Robert71 (26.7.2014. u 14:33)

  4. #1824
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Pomoc oko nasledjenog sata

    Drustvo,buduci da zna da se zanimam za satove poslao mi prijatelj sliku dedine vintage omege (koliko je zlatna, prosudite sami, a i da li je original), pa mu obecah raspitati se čisto informativno koliko ovako nešto vrijedi danas. Rekoh mu da se pribiljezi za nasljedje, jer je ovo klasicni primjer sata koji se kupovao da bi ga se nasljedjivalo... a i dedi zelimo da još pozivi i izgustira sat. Navodno je klasicno minijaturan sat- tipicno za to doba. Hvala na procjenama.
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-image-5e0bdfc01f224261e3af1421beb4f99ad75d9367bfe0a7bb3e116f61bc807044-v.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-image-8ce1b3771f622a8384407efb1c828439cd54736ac64758a7ee0dd2105cddfae6-v.jpg

  5. #1825
    Novi član
    Član od
    24.7.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko nasledjenog sata

    Postovani,
    Ostao mi je sat od oca, marka je Rado. Ne znam daje nista o njemu osim da je kupljen u Svici, da je star 30-tak godina i da radi bez baterije. Nadam se da cete mi vi ostalo reci, mozda me najvise zanima cena i da li postoji trziste za takav sat kod nas. Hvala vam unapred.
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-viber-image.jpg
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-viber-image.jpg

  6. #1826
    Mlađi član Avatar korisnika Dulan_88
    Član od
    2.10.2010.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    92
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoc oko nasledjenog sata

    Citat nebojsabill kaže: Pregled poruke
    Postovani,
    Ostao mi je sat od oca, marka je Rado. Ne znam daje nista o njemu osim da je kupljen u Svici, da je star 30-tak godina i da radi bez baterije. Nadam se da cete mi vi ostalo reci, mozda me najvise zanima cena i da li postoji trziste za takav sat kod nas. Hvala vam unapred.
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	viber image.jpg
Viđeno:	169
Veličina:	243,7 KB
ID:	94473
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	viber image.jpg
Viđeno:	156
Veličina:	244,1 KB
ID:	94474
    Tesko se moze uci u trag o kom konkretno modelu je rec ali podseca na Disastar modele iz 70-ih sto ce najverovatnije i biti.Vrednost je s druge strane jos teze pitanje.Prvenstveno moze se reci da je u dobrom stanju sem sto se pozlata oko poklopca skinula,cifar je dobar,ali ako nije u skorije vreme servisiran,ne zna se u kakvom je stanju mehanizam jer kod automatika koji su dugo stajali ili nisu odrzavani,prvo sto strada je lezaj rotora a sama popravka je skupa,o nabavci delova da ne pricamo.Iskreno,s obzirom na trziste,licno ne bih platio vise od 50-60 evra.To je moja subjektivna procena,koja ne mora ni biti tacna,zato neka drugi potvrde ili opovrgnu...

  7. #1827
    Novi član
    Član od
    7.9.2013.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Revue Thommen procjena - hitno

    Jedan poznanik nudi da mi proda vintage sat Revue Thommen skeleton, izrađen negdje krajem sedamdesetih godina (moja pretpostavka). S obzirom da o vrijednosti sata ne znam ništa ne mogu da mu dam ponudu za njega. Sat pogoni mehanizam MSR T54, link:
    bidfun-db Archive: Watch Movements: MSR T54
    Sat je lijep i očuvan, čelično kućište, jedina mana je u tome što su oba stakla pleksi, s obzirom da se danas u skeletone stavljaju mineralna. Nisam ga slikao, jer iz iskustva znam da bi tako automatski podigao cijenu, morao sam glumiti nezainteresiranost za sat.
    Srećom našao sam na internetu identičan model pa postavljam slike - napominjem još jednom slike su sa sajta Watchuseek, ali sat ponuđen meni je identičan, možda čak i za nijansu očuvaniji.
    Koliko traži vlasnik za sat, nisam pitao, ali iz konteksta dalo se naslutiti oko 150 eura.
    Šta mislite koliko sat vrijedi,da li da odustanem, da li da se cijenkam ili da dam 150 e bez razmišljanja?
    Unaprijed zahvalan
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-r_1.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-r_2.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-r_3.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-r_4.jpg

  8. #1828
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Revue Thommen procjena - hitno

    evo jedan satic na procenu. bitnije mi je saznati otprilike godinu proizvodnje. verovetno nije neka novcana vrednost. mehanizam je baumgartner.Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_6127.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_6129.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_6125.jpg

  9. #1829
    Novi član
    Član od
    30.3.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Revue Thommen procjena - hitno

    koliko mogu da dobijem za ovu Festinu, narukvici fali par ovih crnih plastikica, baterija drzi dva tri dana ako se ne nosi, ako se nosi onda traje do beskonacnosti
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf1916.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf1915.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf1917.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf1918.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf1920.jpg

  10. #1830
    Novi član
    Član od
    21.10.2008.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pierre Kunz

    Koliko moze da vredi ovaj sat.
    Kupljen je kod nas pre nekoliko godina ali nije nosen.

    Posto se ne razumem preterano, sta mislite o ovom satu?





    Svaka informacija dobrodosla
    milan zmaj likes this.

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •