Strana 173 od 270 PrvaPrva ... 73123163169170171172173174175176177183223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.721 do 1.730 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1721
    Novi član
    Član od
    12.4.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Postovani, molim za pomoc.
    Pre deset godina od tasta sam na polon dobio zlatan sat Longines 18 k zlato, koji je on dobio od svoga rodjaka trideset godina ranije. Sat je sada star 50 godina, jer je proizveden oko 1964, a deda Aca, tastov stric ga je dobio za 20 godina rada u JRB 1964 godine. Dakle, sat pozadiima gravuru, ostalo se vidi na slici. Na njemu je originalna narukvica. Uz njega sam dobio original garantni list, knjizicu, kutiju, markicu sa serijskim brojem, znaci sve. Sat ke ispravan i lepo radi, dugo je nosen intezivno, a ja ga za deset godiProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cam02044.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cam02046.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cam02050.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cam02057.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_6074.jpg
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_6073.jpg  

  2. #1722
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav Ljubo! Lep sat, a po knjizici je prodat 68-e a ne 64-e. I dovrsi sta si hteo jos da kazes.

  3. #1723
    Novi član
    Član od
    12.4.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    U pravu ste, izvinjavam se na lapsusu. po serijskom broju na nekim inostranim pretrazivacima video sam da je sat proizveden oko 64-65 godine, a kupljen je 68 i vidim da ista radnja na istoj adresi postoji i danas. ja sat ne nosim, imam moderniji, nekako nije moj stil, pa sam hteo da pitam ima li sat neku znacajniju materijalnu vrednost radi evantualne prodaje ili zamene? Pozdrav i hvala.

  4. #1724
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Cenom baš i nećeš biti zadovoljan. Ne znam da li će pretraga biti ista kada budeš video ovu poruku, ali evo koje su cene sličnih satova:

    Idi na www.kupujemprodajem.com zatim na rubriku Nakit, satovi i dragocenosti, onda na Ručni satovi - brendovi i u polje za pretragu unesi 'longines'.

    Naravno, novi modeli jesu skupi, a ovi koji su sličnih karakteristika kao tvoj sat su relativno česti i zato im je cena niska.

    Predlažem da sat čuvaš kao uspomenu i da ga ostaviš svojoj deci. Ako budeš nosio odelo i kravatu, veruj mi da će se uklopiti. Nosi ga bar jedan dan, pa reci utiske.
    Poslednja ispravka: Neša (13.4.2014. u 10:48)
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #1725
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Cini mi se da je kuciste komplet od zlata, nije samo pozlaceno, tako da mu to dize cenu za vrednost zlata u odnosu na slicne celicne modele. Svakako je retko naci primerak sa originalnim pakovanjem.

  6. #1726
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Slažem se sa ovim što kaže Krstin, ali bih dodao da je satove danas teško prodati, pošto je tržište sve siromašnije i čini se da promet pada. Neki od satova koji se prodaju po pristojnim cenama vrte se mesecima po oglasima. Neki čak koriste i nešto što bih nazvao horor-varijantom u prodaji - pretapaju kućište i prodaju ga kao lomljeno zlato, a naknadno prodaju brojčanik i mehanizam.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #1727
    Novi član
    Član od
    12.4.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Cenom baš i nećeš biti zadovoljan. Ne znam da li će pretraga biti ista kada budeš video ovu poruku, ali evo koje su cene sličnih satova:

    Idi na www.kupujemprodajem.com zatim na rubriku Nakit, satovi i dragocenosti, onda na Ručni satovi - brendovi i u polje za pretragu unesi 'longines'.

    Naravno, novi modeli jesu skupi, a ovi koji su sličnih karakteristika kao tvoj sat su relativno česti i zato im je cena niska.

    Predlažem da sat čuvaš kao uspomenu i da ga ostaviš svojoj deci. Ako budeš nosio odelo i kravatu, veruj mi da će se uklopiti. Nosi ga bar jedan dan, pa reci utiske.
    Neso, bio sam na pomenutom sajtu, i nisam nasao ni slican sat mome, a kamoli veliku ponudu. Sat je zlatan a ne pozlacen, a tamo nisam nasao nista slicnog godista ni kvaliteta. Ipak, hvala na pomoci. Sto se tice saveta da ga zadrzim pa ostavim deci, verovatno ce tako i biti, samo bih ipak zeleo da znam vrednost, eto kopka me.

  8. #1728
    Novi član
    Član od
    15.4.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Poštovani,

    Molim vas za procenu vrednosti sata sa priloženih slika. Ispravan je (radi na navijanje), dosta je osštećen tj skinula se pozlata dobrim delom. Marka je REX

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img-415075726-0001.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img-415075705-0001.jpg

    Sat je (na našu žalost) na prodaju.

  9. #1729
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zdravo Mirko, dobro nam došao na portal i forum.

    Sat je na fotografijama veoma mali. Loše se vidi. Da li možeš ponovo da ga uslikaš tj. da je on u krupnom planu?

    Pozz!

  10. #1730
    Novi član
    Član od
    15.4.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Zdravo Mirko, dobro nam došao na portal i forum.

    Sat je na fotografijama veoma mali. Loše se vidi. Da li možeš ponovo da ga uslikaš tj. da je on u krupnom planu?

    Pozz!
    Hvala, duze vreme čituckam kad stignem ali sad sam se i registrovao

    Evo pokušao sam mobilnim da uslikam vece slike

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sat3.jpg
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sat2.jpg
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sat1.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •