Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 101
Like Tree73Likes

tema: Koliko plaćamo ime?

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    dobar sat je uvek bio skup i bice.
    vladas and ANGEL II like this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    ovoga puta cu raspravu zaobici jer prognoziram da ce zavrsiti na temi seka aleksic vs pink floyd, iskoristicu samo priliku da pitam nesto sto nisam razumeo dok tema ne ode pod kljuc
    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke
    Kakav 3135 ne može ni sa 2824-2 da se uporedi.....
    ali bez imalo ironije pitam, 3135 je neuporedivo kvalitetniji ili losiji od 2824-2? i ako moze kratko objasnjenje zasto

    Citat panonski kaže: Pregled poruke
    pitanje tera na razmišljanje?

    šta se tu dovraga ima za razmišljati?

    pa odrastao si u svijetu reklama i marketinga.

    Ime se uvijek plaćalo...
    nisi me dobro razumeo, mislio sam da se razmisli u tom smislu da li se placa 20%, 30%, 40%, 50% ili 60%. tj da se razmisli da li je cena imena umerena ili preterana. a to da se placa naravno da se placa...

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Vladas, konačno!

    OFF
    Nažalost ali po prvi put priznajem svoj OFF i ako bih Vam bio zaista zahvalan da ga ne brišete ali imam zaista ogromnu želju da ovo objavim.

    Previše puta se pokreće pitanje o tome koliko budala ima na forumu, počinjem ovako da doživljavam svake ovakve teme. Bile budale ovde ili svuda u svetu te budale su zaradile svoj novac i kupile sebi sat za kojeg smatraju da je nešto najbolje za njih i iznos novca koji daju, ko je tu budala?
    A svako bi od tih pametnih ljudi dao da može i imao na ruci nešto poput Breitlinga, Omege, JL, UN, IWC, GP.....
    Ostavite se ljudi pametovanja i pitanja koliko vredi ETA u satu, nije svaka ETA ista imam iskustva sa preko 50-ak satova kojima poznajem srce i zvuk mehanizma, nije svaki isti, počevši od zvuka rotora dok namotava pa sve do svoje preciznosti, dorada i ukrašavanja. Dakle veoma se razlikuje 2824-2 u Tissot satu i 2824-2 u Breitlingu, kao i Fortisov 2893-2 sa IWC-ovim 2893-2!
    Kod ljubitelja satova sazrevanjem i istraživanjem vremenom dolazi i savršenstva u satu kojeg samo prepozna u tim modelima za budale jer je pravo majstorstvo samo u njima, a nije potreba za isticanjem u društvu već prava ljubav prema pravim satovima.
    Kada ih budete probali i imali znaće te koliko sam bio u pravu, a do tada uživajte u svojim mislima i ne nazivajte ljude pogrdnim imenima jer su mučno zarađivali svoj novac za svoje miljenike ako mislite da sam se našao prozvaim, nisam jer ja znam ko sam, šta sam....
    A nainterasantnija mi je stvar da još ne znate kako kuca pravi Seiko mehanizam, veoma se razlikuje od 7S26, a mislite da je to nešto najbolje.


    Swatch grupa je politika i sada naplaćuje svoje zasluge i poigrava se brendovima kao veće zemlje s manjima.
    Longines je nekada bio bolji od Omege, sada je dosta niži ali niko ne zna šta će stim brendom nastati nakon 5 godina, verovatno ponovo svoj manofakturni mehanizam i tako polako gase ETA mehanizme.....Verujem da fabriku sat ukupno košta 40% od prodajne cene, vrlo rado bi im platio i dozvolio da zarade tih 60% i njima da plate reklame, radnike, patente....

    Miloše, ne mogu još da kuckam, Hadzi Dalibor ti je sve objasnio ponovo pročitaj njegov post.

  4. #24
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    ali bez imalo ironije pitam, 3135 je neuporedivo kvalitetniji ili losiji od 2824-2? i ako moze kratko objasnjenje zasto
    Postoji prilicno kvalitetna tema ovde, sa jos kvalitetnijim linkovima ka testovima koje su radile sajdzije, gde se porede Rolex 3135 i ETA 2892A2.

    Videces da su ocene jako tesne (sto implicira da je mozda 2824-2 za nijansu ispod, posto je verovatno ipak ispod 2892). Naprosto - da bi mehanizam postao "legendaran" u smislu pouzdanosti i omiljenosti - mora da traje dosta dugo na trzistu, da prelezi sve "decije bolesti", dozivi par revizija... Oba pomenuta mehanizma - 3135 i 2892A2, kao i 2824-2 ispunjavaju sve uslove - proizvode se u milionima, dovoljno su dugo na trzistu, dokazali su se.

    Zato je mehanizmima poput Breitlinga B1, Omega 8500 itd. mnogo teze da se dokazu. Potrebno je jos dosta godina i prodatih satova da bi dostigli popularnost i poverenje koje imaju gore pomenuti.

    S te strane i ne cudi pristup da velika imena (pa i Omega, IWC...) rado posezu za 2892A2
    ANGEL II likes this.
    No time to lose

  5. #25
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Ma bre El primero El grande
    23jewels likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Ima baš interesantnih izjava i mišljenja.
    tolarbo and nikola0406 like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #27
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Evo primer Laco flieger sa najjeftinijim Miyota mehanizmom kosta 200€, nema Etu niti safirno staklo da mu "naduvaju" cenu do 400+€. Takav Seiko ne bi kostao vise od 150$.

  8. #28
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    a ti si kao neka mudrica i cutis..ajde kazi ti nesto nezavisno sta mislis o ovome ali u vezi teme

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #29
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    @vladas

    Ovo za ETA i Kinu nisam znao!
    Dankhe na informaciji !
    Samo da napomenem - mislio sam na mehanicke mehanizme... Kvarcni se i dalje proizvode u Kini!
    No time to lose

  10. #30
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: koliko placamo ime

    ja mislim da vi sa ovom pricom idete u neogled...sve znate,svi ste u pravu a opet se prepirete...mislim lepo je citati ove vase postove ali sad ulazite u deo svere zivota gde mozemo da nadjemo indenticne stvari samo razlicitih oznaka koje su u stvari isti...
    samo gubite vreme...oduvek je bilo razlika i bice ih...

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je tačan vaš sat?
    By Baron in forum Opšti forum
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 25.1.2021., 14:13
  2. Koliko satova imate?
    By VLADAN P in forum Opšti forum
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 1.4.2019., 18:22
  3. Koliko vas kosta odrzavanje satova
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.11.2011., 18:11
  4. Koliko stoperica trosi bateriju ?
    By KLL in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 3.1.2011., 5:39
  5. Koliko satova posedujete?
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.8.2010., 21:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •