Strana 34 od 60 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 340 od ukupno 592
Like Tree3307Likes

tema: Iggy Tee Space Age Kolekcija

  1. #331
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Igijev vremeplov ponovo radi!
    Shmizla, anbeast, VLADAN P and 1 others like this.

  2. #332
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    nije ni prestajao, ovo sto ste videli do sada tek je pocetak
    Shmizla, RUS, anbeast and 5 others like this.

  3. #333
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.018
    Lajkovi
    58507
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ZAVRTI GA Iggy.
    backarelli and iggy tee like this.

  4. #334
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ima da ga zavrtim ko PENDULUM na godisnjaku...

    ...bas jedan godisnjak radim , nema lepsih stonih satova od nemackih godisnjaka...
    bajker01 and Zagor like this.

  5. #335
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    evo kad vec pomenuh godisnjak i da ga pokazem.

    Godisnjaci ili "anniversary clock" su satovi koji se navijaju jednom godisnje , tacnije autonomija rada im je oko 400 dana.
    Ovi satovi koriste izuzetno malo energije prilikom rada, jako su precizni kada se dobro nasteluju i fenomenalno izgledaju u bilo kojoj kombinaciji.
    Mozete ih staviti i u ultra moderno sredjen enterijer ali i u stilski namesten prostor...
    Da bi sat besprekorno radio mora se postaviti i vinkl, odnosno mora biti idealno ravno postavljen jer se i gravitaciona sila koristi pri pomeranju klatna odnosno penduluma na kojem su cetiri mesingane kugle.
    Sat se steluje u vinkl tako sto su mu sve cetiri nogice podesive.
    Ovaj moj KUNDO je Nemacki i datira sa kraja 50-tih godina proslog veka, ceo sat je izradjen u mesingu a zvono je stakleno.
    Kada sam ga kupio bio je neispravan , ali mi se toliko svideo da mi nije bilo zao da dam novac za njega pa makar i neispravnog.
    Do tada ama bas nikakva iskustva sa ovakvim satovima nisam imao.Sat je bio kompletan tako da za popravku nije trebalo dodatnih delova.Taj dan kada sam ga kupio nisam izdrzao da ga ne rasturim, ocistim i podmazem i naravno sat je proradio.
    Kod ovoga je bio problem u opruzi koja je vremenom korodirala i nije mogla da se pokrece, te satu nije davala snagu za rad...

    Ovi godisbhaci su apsolutno prelepi satovi sa dusom , ako vam se ukaze prilika da neki kupite , nepropustajte je...

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8211_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8213_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8214_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8215_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8216_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8217_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8218_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8219_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8220_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8221_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8222_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8225_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8226_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8229_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8230_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8232_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8233_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8234_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8240_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8241_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8242_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8243_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8244_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8246_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8247_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8248_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8251_exposure_resize.jpg
    Shmizla, tolarbo, RUS and 18 others like this.

  6. #336
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Već sam mislio da ne možeš da me iznenadiš ali sam se prevario,ovaj sat je čudo.Fascinira me tvoja ljubav prema satovima koja nije ograničena samo na jedan tip satova.Zaista uživam prateći tvoja izlaganja o ovim čudesnim spravama.Pozdrav!

  7. #337
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Iggy,pročitaj ponovo Bajkerovu prvu rečenicu
    (a slažem se i sa ostatkom njegove poruke)
    vladas, anbeast, molnja and 3 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #338
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    zaboravih , kada sam predstavljao ruske digitalce iz 70-tih , tacnije Elektronike , da vam predstavim i sestocifrenu elektroniku.
    Ova , pored toga sto ima sekunde , pokazuje cak i dane u nedelji i datum !

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8258_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8262_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8263_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8264_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8267_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8269_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8272_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8273_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8275_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8276_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8289_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8291_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8293_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8297_exposure_resize.jpg
    RUS, VLADAN P, Neša and 10 others like this.

  9. #339
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Ovaj KUNDO je prelep, i sugurno jedan od najlepsih godisnjaka koji sam video. Na Slaviji ih je nekada bilo na berzi antikviteta, sada ne pamtim kada sam ih video. Taj sat i Atmos su po meni najorigalniji stoni satovi sto se tice koncepta rada mehanizma.
    iggy tee likes this.

  10. #340
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    uuu daaa ATMOS , nije ga lako naci trazim ga vec duze vremena , apsolutno fantastican sat!!!

    ...nije ni cudo kada potice iz Jaeger LeCoultre radionice...
    bajker01 likes this.

Slične teme

  1. Kolekcija by Lastor ;)
    By Lastor in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.9.2014., 7:05
  2. Aleksa - kolekcija
    By AleksaM in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.2.2012., 14:15
  3. Refresh - ova kolekcija
    By Refresh in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2011., 9:09
  4. supercaliber - kolekcija
    By supercaliber in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •