Strana 32 od 60 PrvaPrva ... 2228293031323334353642 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 311 do 320 od ukupno 592
Like Tree3307Likes

tema: Iggy Tee Space Age Kolekcija

  1. #311
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Eh, kao što jednom rekoh, kod Iggyja je sve fenomenalno.
    Vi se poznajete intimnije ?

    anbeast, Neša, Jasmin and 5 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #312
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Jok. Mi smo duhovna braća.
    iggy tee likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #313
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    rekoh ti Neso jednog dana ce nas provaliti

    eee dok sam bio klinac san mi je bio da budem djubretar, posto mi se nije ostvario , sada lecim tugu sa ovim narandzastim satovima

    ... a sto se tice Junghansa Simo , znas ti sta valja....

    uskoro stizu nova iznenadjenja samo da nadjem vremena da slikam...

  4. #314
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Citat iggy tee kaže: Pregled poruke
    eee dok sam bio klinac san mi je bio da budem djubretar...
    i tebi?! za mene je to bio najcool posao, hteo sam i ja da se onako kesam za kamion dok krece, i da posle sedim na klupi i pijem pivo...
    vladas, anbeast, VLADAN P and 4 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #315
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    naravno , toliko fascinantno mi je bilo to kacenje za kamion , i njihova Orange Monster garderoba , da su mi na kraju moji roditelji kupili djubretarski kamion igracku da bi donekle ispunili moj neostvarivi san...

  6. #316
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Obećao sam da neću kvariti ovaj pravi užitak od teme, ali samo još jedan stih Bore na poklon:

    "Hoću, majko, hoću
    u gratsku čistoću
    spavam danju, radim noću
    za gratsku čistoću
    ko ulicu prlja
    ima da nadrlja
    ja sam svoju sreću
    našao u smeću
    nosim Monster uniformu
    ispunjavam radnu normu
    mnoooogo mrzim zabušante
    što neće da nose kante"
    Poslednja ispravka: backarelli (20.9.2012. u 11:56)
    RUS, vladas, sima hrabri and 4 others like this.

  7. #317
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    vladas, anbeast, bajker71 and 4 others like this.

  8. #318
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Kada sam nabavio ovaj , bio je u ocajnom stanju ali mi se svideo na prvi pogled.

    Iako bas nepreferiram modne satove u svojoj kolekciji , ovaj je izuzetak.

    Kod njega me je kupio dizajn koji malo podseca na retro , i izuzetno kvalitetna izrada , sto se tice spoljasnjosti , unutra nista posebno kao i u svim kvarcnim modnim markiranim satovima - mala Myota koja radi savrseno.

    Na ovom satu se nije stedeo celik ima ga skoro pola kile a i debelo ovalno mineralno staklo cini da sat izgleda kvalitetno...

    bio je sav izgreban , staklo je izgledalo ko da ga je neko vukao po betonu ... kada sam ga ispolirao i malo prosetao, nije bilo
    zenske koje nisu prokomentarisale sat ... ni sa jednim drugim nisam imao toliko "lajkova" , naravno da to nije razlog da ga zadrzim jer nenosim satove da bi se drugima svideli vec meni , ali ovoliko lajkova samo me je jos vise ubedilo da ovaj modni sat
    zadrzim.
    malo sam procackao po netu i shvatio da ovaj model i nije bas tako uobicajen i da spada u starije modele kojih vise nema u prodaji i cija cena na trzistu polovnih satova nije bas mala....

    u svakom slucaju ostaje kod mene. Treba imati i neki ovakav!

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7783_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7785_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7788_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7792_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7794_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7796_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7797_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7798_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7799_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7803_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7804_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7808_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7812_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7824_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7827_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7829_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7833_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7838_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7841_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7843_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7845_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7849_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7852_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7854_exposure_resize.jpg

  9. #319
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    dr. iggy kad god stisnes pesnicu pokazivajuci kako ti stoji sat odmah se setim bokserskih dana )))))
    Lepi oni narandzasti monsteri nikako da ti to napisem
    bajker71 and iggy tee like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #320
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Ovaj prelepi digitalac je restauriran ceo, medjutim nesto za njega jos uvek nisam uspeo da nadjem.Staklo.Iako je ispolirano , pukotinu je nemoguce srediti.
    Radi se o izuzetno retkom modelu BWC-a , stoga je dosta tesko naci staklo za njega, pogotovo zato sto na delu gde se ocitavaju sati ima uvecanje.

    Sat pokrece ova bidfun-db Archive: Watch Movements: Baumgartner 1582
    automatic masina , ista takva ugradjivana je i u Sicure Automatic.
    Sat ima 24h displej i radi savrseno. Debeo je i masivan...

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7978_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7980_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7981_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7983_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7985_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7986_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7987_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7989_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7991_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7992_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7994_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7995_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8004_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8008_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8009_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8012_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8015_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8016_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8017_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8018_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8019_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8020_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8021_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn8022_exposure_resize.jpg
    obozavam ove , jump -hour ili direct read ili mecha digi satove.... pravi analogni digitalci

    Antiquorum - Digital Automatic 25, Designed BWC by Swiss, BF 1582. Produced in the 1970's.Interesting jump hour, center-seconds, self-winding, "carré galbé", stainless steel gentleman's wristwatchwith date.

Slične teme

  1. Kolekcija by Lastor ;)
    By Lastor in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.9.2014., 7:05
  2. Aleksa - kolekcija
    By AleksaM in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.2.2012., 14:15
  3. Refresh - ova kolekcija
    By Refresh in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2011., 9:09
  4. supercaliber - kolekcija
    By supercaliber in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •