Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 91
Like Tree341Likes

tema: Radionica - Rebelde satovi

Threaded View

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Cestitam Nikola! Drago mi je sto si doziveo taj osecaj zadovoljstva i ponosa na samoga sebe. Drago mi je uvek kada neko iz ovoga jugo-istocnog dela Evrope uspe u svetu, jer vecina ljudi niti zna gde je to niti je cula za nas. I ja sam ponosan na tebe, i dozvoli da delic tvoje slave ukradem, i da se tu u Madjarskoj pohvalim sa tobom dizuci sa tim i sopstveni rejting - jer boze moj, pa ti si moj zemljak!
    Zasto preko ocekivanja? Posten i savestan rad uvek donese plodove i priznanje (zelim da verujem u ovo). Nekima doduse nakon ovozemaljskoga zivota Ti si eto srecnik, koga je priznanje strefilo jos za ovoga zivota.
    Za kraj: dabogda postao milioner zahvaljujuci svom savesnom radu, znanju i vestini, no ostani i onda "mali" covek! E onda ces biti pravi "nas"!
    U vezi vase zime i temperatura, samo toliko da bih ja uvek menjao nase leto za vasu zimu
    U vezi tvoga komentara o demokratiji ja ne bih nista dodavao ni sada ni kasnije ...

    E da! Srdjan me podseti da nisam nista napisao o blogeru. Moje misljenje u vezi toga je ... ebo coveka koji nikada nista u zivotu nije uradio, nego se cese o tudju slavu na nacin da o tome (potom) pametuje. Ebo coveka kome je alat za prezivljavanje njegov jezik, tj. u ovo slavno doba informatike prsti
    Poslednja ispravka: veberz (21.6.2014. u 14:19)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •