Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Pa cijena od 2400E za Omegu je već prihvatljiva sa takvim karakteristikama-mada,za te pare možeš kupiti 2 različita modela Fortisa(ili npr. Fortis B42 cosmonaut i Stowa Seatime COSC)!!!
    Šta da ti kažem-možemo ti davati gomilu prijedloga ali ćeš ipak ti morati da odlučiš! Slatke muke imaš,ali su to ipak muke! Srećno!!!

  2. #32
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Povracaj pdv isto. Hajde ako neko ima iskustva sa tim povracajem pdv da mi kaze, a I vase misljenje o situaciji. Nadam se da nisam dosadan,znaci mi misljenje ljubitelja I poznavalaca puno,jer zelim da uradim pravu stvar. Hvala jos jednom svima.
    Kod povraćaja PDV-a priča stoji ovako.
    Kada se sat kupi, plati se celokupni iznos, dakle puna cena sata, sa istim satom trebaš napustiti zemlju ili da u pasošu stoji datum napuštanja naše dobre domovine. Na granici se traži napismeni dokument na kome stoji da je lice napustilo državu, taj papir će ti trebati kada isto lice bude ponovo ulazilo u našu zemlju i tako traži povraćaj PDV-a.
    Uprošteno, trebaš izaći iz zemlje i ponovo ući u nju kako bi videli da si prešao granice. Kada budu videli sve to napismeno ostvarićeš povraćaj PDV-a, pritom moraš malo čekati.

  3. #33
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Ej ovako ljudi, odluka je ipak pala na Omegu Speedmaster Proffesional, nikad nije ni bilo neke dileme ali ipak, eto. Model koji je u pitanju je 3573.50.00 sa 1863 mehanizmom i safirom sa obe strane, celicna narukvica, ili sat koji mi je ipak maaaaaalo elegantniji jer je na koznoj narukvici je isti taj samo 3873.50.31. Znam, bolje kupiti sa celicnom pa staviti koznu, verovatno ce tako i biti,ali po taj sa celicnom moram u Zagreb a ovaj sa koznom ima i u Identico. Videcu sta mi se vise isplati. Imam lepe ponude sa obe strane, svi su vrlo ljubazni i u Identico i u Dicta Hrvatska, a retard iz Madjarskog zastupnistva je retard i to je to. Nebitno. Ali tragajuci za savrsenim modelom naisao sam na ovo http://www.cesareorologi.com/vedipro...1&m=26&lang=en uffff, vrlo bih rado rizikovao za ovaj originalni 321 Moonwatch i u super je stanju za sat iz 1967, samo moram u Bolonju po njega . Opet slatke muke . Eto i hvala jos jednom a za mesec dana ocekujte fotke i review sata koji pazarim a do tada zanimajte se sa Omega Geneve review koji postujem na Omega delu foruma Pozzzz

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Joj,jedva cekam slike i dojmove.Na kraju ipak srce presudilo haha!

  5. #35
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    Joj,jedva cekam slike i dojmove.Na kraju ipak srce presudilo haha!
    Ahaa kao u reklami za Diesel, We are with stupid . Niko mi nije rekao uzmi Fortisa jer Omega prodaje sad ime a po kvalitetu Fortis je tu. Niko, svi su rekli super je Fortis ali ako imas para uzmi Omegu naravno. A nemam para. Zato sto kupujem srcem

  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Odvedeš ženu na par dana u Italiju, kupiš sat, obiđete malo Bolonju i okolinu i svi zadovoljni, pritom, žena će ti tako brže i lakše oprostiti kupovinu malo skupljeg sata.

    U svakom slučaju, ako se setiš, postavi fotke sata kada ga kupiš a opisom i utiscima bi lepo zaokružili ovu tvoju priču i ostvarenje sna iz detinjstva.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #37
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vladane i drugi pomagajte

    Ili u Zagreb Razmislicu o tom cal.321. Uffff. Dobro je ocuvan ovako odokativno, e sad. Videcemo. Ali vec osecam Speedy na ruci Naravno da ce biti fotki, ovaj forum mi je postao svakodnevnica, nemam Facebook .

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 12:40

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •