Strana 53 od 54 PrvaPrva ... 343495051525354 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 521 do 530 od ukupno 539
Like Tree319Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

  1. #521
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Citat davorb kaže: Pregled poruke
    Nisam baš siguran da bi eta toliko povećala cenu... Tačno je da swatch gura powermatic u jeftinije satove, dok je eta još zaostala u skupljim modelima, ali baš da je toliko superiorna da znatno podiže cenu sata...
    Što se tiče Bomara evo jedna anegdota, baš povodom Certine: čekam ja suprugu da završi važna posla u Rajićevoj, prodjem ispred njihovog izloga i padne mi za oko Citizen promaster marine. Udjem reda radi da ga uzmem u ruke, tamo stoji nalepnica "novi modeli". Nisam stigao ni da pitam pošto je, dodaje prodavac "imate 15% popusta na tu kolekciju". Zagledam ja neki Tissot, on dodaje: "15% popusta", uzmem Certinu u ruku - "15% popusta", kad je video koliko mi se svidja, kaze "20% popusta". Mislim se - baš sad kad ne planiram ništa da kupim obasipaju me popustima...
    Elem, da sam se još mrvu zagrejao vidim da bi tu bio još koji procenat, ali poenta je da su u radnji držali originalnu cenu, na koju mi je prodavac, kako je rekao "samo za vas" dao onoliki popust kolika je bila cena na sajtu. Nemam neki zaključak, jer nisam išao do kraja, ali mislim da sam mogao još koji dinarčić da prištedim da sam stvarno planirao kupovinu.
    Evo, Vinko može da proba, pa da nam kaže
    Da, i meni tako skoro svaki put kad udjem u bilo koju Bomar radnju, al tako bilo oduvek. Na Seiko/Citizen slabije nude popuste, 10ak posto. Ali na svajcarce odmah na prvu ponude 15. Ko voli da se cenka, sigurno moze i bolje da prodje. Isto vazi i za porucivanje modela koji nemaju kod nas od proizvodjaca. Cena sa sajta proizvodjaca, minus 15-20%, zavisi od nagodbe

    Jedino kad moze bolje od ovoga da se prodje u Bomar je kad imaju 50% na drugi artikal...pod uslovom da kupujete 2 sata ili da se dvoje udruzi pa zajedno da poruce. Ako su satovi slicne vrednosti, to je efektivno 25% po satu. Tako su cene odlicne i konkurentne ostatku sveta.

  2. #522
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Mene zanima neki model koji je vec na popustu, zato me zanima sta se desava u radnji, posto mi mejlom kazu da ne mogu dati dodatni popust.

  3. #523
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    U radnji su prikazane pune cene, ali ti odmah ponude popust koji dovede cenu na onu sa sajta. Moooozda moze cenkanjem jos neki procenat da se izvuce, ali zvanicno je to da moze da se dobije sa sajta u radnji i to je to. Tako mi rekli u radnji u NS i u Nisu kad sam gledao neke Hamiltone i Longines.

  4. #524
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Može i niže od toga ali zavisi koga pitaš i ko si. Ako si vip stalni kupac i ako si dobar sa nekim ko duže radi u Bomaru i ima dobru reputaciju, možeš i veći popust da ostvariš.
    bezbi likes this.
    Omega rules !!!

  5. #525
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Citat don Alberto kaže: Pregled poruke
    Može i niže od toga ali zavisi koga pitaš i ko si. Ako si vip stalni kupac i ako si dobar sa nekim ko duže radi u Bomaru i ima dobru reputaciju, možeš i veći popust da ostvariš.
    Koga da zovem?

  6. #526
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Ja sam uvek uspevao da izdejstvujem popust, ali koliko sam primetio u zadnjih par meseci su dale otkaz dve stare njihove radnice, koje su me znale kao starog kupca i one su mi uvek izdejstvovale veći popust, ali sad ne znam trenutno kakva je situacija. Trebalo bi se njima na njihov zvanični mail obratiti i tražiti neki dodatni popust, što ima smisla, jer su mnogi davali veće popuste nego li obično zbog globalne situacije u svetu. Evo juče sam čitao da swatch grupacija je zatvorila puno svojih radnji zbog svetske krize, uslovljene koronom, tako da oni, koji ne budu imali sluha za kupce, sigurno će uskoro moći samo da zatvore radnju.
    Omega rules !!!

  7. #527
    Novi član
    Član od
    16.7.2020.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Pozdrav svima.

    Malopre sam se vratio iz Bomara. Bio sam jos jednom da vidim Certinu i da je isprobam. Sto se tice cene to je to, obratio sam se i mejlom i dobio isti odgovor. Meni je sat stvarno prelep, pogotovu kada mi je zaposleni u bomaru stavio nato narukvicu umesto kozne, nekako mi se izdvaja od ostalih. Pitao sam i za servis i receno mi je da je cena 3.900, pa sam se malo iznenadio.

  8. #528
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Zvao Bomarov servis jutros - za Powermatic 80 ( ETA 07.111) je servis do 100e. Ako treba menjati nešto od delova zbog eventualnog kvara onda je malo više, zavisi od toga šta treba raditi ali nisam dobio precizniju informaciju od malo više.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  9. #529
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    A da nam celnici sajta izdejstvuju neki popust, koji bi imali clanovi foruma? Vise se pominje/preporucuje Bomar nego sve ostale radnje?
    bokanegra and davorb like this.

  10. #530
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Bilo je ranije pokušaja ali distributeri nisu iskazali ozbiljniju zainteresovanost.

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.6.2023., 8:15
  2. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  3. Vodič za kupovinu ruskih satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.12.2010., 10:06
  4. Pomoc, predlozi, cestitke i pozdravi...
    By Petar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 6.4.2009., 9:57

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •