Strana 13 od 41 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #121
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat 83stojan kaže: Pregled poruke
    Vostok Amfibiju ti preporucujem za 53e ,pravi sat za vodene sportove kao sto je pecanje
    WR 200mPrilog 86999
    + mehaničar ! Vidiš, na nju zaboravi . Jedino, ako mu ne zasmeta manji prečnik.

    Ej, uzgred da pitam, pošto nisam taj deo otpratio. Ima li od novijih modela Anfi , neki model sa malo jačim promerom (tipa 41-42mm) ? Znam da su lume malo poboljšali...
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #122
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ovaj Casio duro je zaista prelep. A realno i cena je ok, jedino sto bi morao da saceka neko vreme. Sad ste mi opasno pomutili granicu do 5000 rsd
    A amfibije mi se nikako ne dopadaju

  3. #123
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat reloaded92 kaže: Pregled poruke
    Sad ste mi opasno pomutili granicu do 5000 rsd
    -tako to ide. Počne izbor sa jednom cifrom, navodno limitiranom, a završi se drugom (naravno) većom. Muka je to, ali slatka...
    Još nešto... sve što se više namučiš i čekaš, sat će biti voljeniji i draži ! Veruj mi, kažem iz iskustva.
    reloaded92 likes this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  4. #124
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Jeftin satic za pecanje, kampovanje i izlete u prirodi...

    Pošto reče Baki da bih mogao reći koju o Duru MDV106 evo par reči. Vrlo lep sat, posebno sa plavim brojčanikom. Čitak sat, univerzalnog dizajna. Lepo leži na ruci, lepo mu stoje razni kaiševi, osvetljenje je loše, narukvica je udobna ( ne čupa ) a s obzirom da je razmak između ušica 22 mm a ne 21 mm kao kod njegovog prethodnika ( MDV 102 ) , lako je naći gumeni, kožni ili Nato kaiš pa malo menjati s vremena na vreme.
    Više detalja može se naći ovde: Stari i novi Casio Duro ( MDV 102 i MDV 106 )
    Za kraj jedna umetnička fotka :


    Inače Baki što se tiče Amfibija , tip 090 i 710 ( ministarka ) su 41 mm široke (verovatno ima još neki tip) s tim što je 090 duža od ministarke . Tačnije 090 ima dimenzije 41 mm x 48 mm tako da je poprilično veliko kućište čemu doprinosi i dizajn kućišta tj. skrivene ušice . Ako planiraš kupovinu Amfibije , ova bi ti što se dimenzija tiče bila po meri. Sa osvetljenjem na ovim limitiranim modelima Amfibija nemam iskustva.
    Poslednja ispravka: skydrummer (12.3.2014. u 0:20)
    marko14, vlajo, backarelli and 1 others like this.

  5. #125
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Jeftin satic za pecanje, kampovanje i izlete u prirodi...

    Sada ste me zagrejali za Dura da je to neopisivo, pored njega mi se plastika i ne uzima, a kamoli MRW-200H .
    Definitvno posle elegantnog EFR-526D-1AV pada jedan duro. Inace jel ima neko iskustva sa EFR-526D?

  6. #126
    Novi član
    Član od
    23.4.2014.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Pozdrav svima,

    prvi put sam u situaciji da sebi priuštim neki ručni sat, pa me interesuje šta je best buy za cifru koju sam spreman da izdvojim

    Bio sam u prodavnici satova danas i video sam da postoji veliki izbor satova u tom rangu cena, neke marke koje su mi zapale za oko su Timex i Chronotech, međutim, s obzirom da za njih stvarno ranije nikad nisam čuo, pretpostavljam da mi je pametnije kupiti sat od nekih poznatijih brendova, pa sam otvoren za sve predloge.

    Zahvaljujem se unapred za sve preporuke
    Poslednja ispravka: RUS (23.4.2014. u 19:34) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  7. #127
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    pa poznat je taj timex, americki predsednici su ga nosili, ja licno ne gotivim taj brend nimalo

    ovaj chronotech, nisam se njima bavio, ni meni nisu nesto poznati

    -imas casio G shock 5600
    -seiko 5 i kupis mu neki dobar kais i bices prezadovoljan
    -imas amfibiju vostok i da ti pretekne i da budes verujem isto prezadovoljan, za 100evra imas dve da uzmes
    -imas i za daleko manje novca potpuno nove sovjetske kolekcionarske satove ili kao nove, ne samo sovjetske vec i prelepe doxa satove
    Watt likes this.

  8. #128
    Novi član
    Član od
    23.4.2014.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    pa poznat je taj timex, americki predsednici su ga nosili, ja licno ne gotivim taj brend nimalo

    ovaj chronotech, nisam se njima bavio, ni meni nisu nesto poznati

    -imas casio G shock 5600
    -seiko 5 i kupis mu neki dobar kais i bices prezadovoljan
    -imas amfibiju vostok i da ti pretekne i da budes verujem isto prezadovoljan, za 100evra imas dve da uzmes
    -imas i za daleko manje novca potpuno nove sovjetske kolekcionarske satove ili kao nove, ne samo sovjetske vec i prelepe doxa satove
    Da li postoji mogucnost dobijanja linka za pomenute satove, da bih mogao da vidim kako izgledaju? I takodje, gde bi mogli da se nadju u Beogradu da se kupe?

  9. #129
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Evo linkova:
    G-Shock (Casio G-Shock)
    Seiko satovi (Seiko)
    Sense watch webshop - Casio satovi - Seiko satovi - Police satovi - Swatch satovi - Online prodavnica satova (kontakt i prodaja za prvi sajt)

    Seiko satovi - Vitanov Beograd, Srbija (Seiko)

    Polovne satove možeš naći na internetu, npr. na Kupujem Prodajem -> Nakit i satovi -> Ručni satovi - brendovi
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #130
    Novi član
    Član od
    23.4.2014.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Nakon sto sam danas malo jos pogledao satove, mislim da sam se odlucio za sledeci model: Casio EF-552D-1A

    Da li je to dobar izbor ili postoji nesto bolje?

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •