Strana 11 od 41 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #101
    Novi član
    Član od
    14.1.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Hvala.
    Preferiram i mehanički i kvarcni.
    Vladane može naručivanje i preko neta, dolazi u obzir.
    Baš sam tražio ovaj Seiko 5
    military, ima da se nadju do 100 evra. Verovatno ću ga uzeti na leto. Deluje kao pouzdan sat za svaki dan i nosio bi ga sa onom platnenom narukvicom, mislim da ne ide na njega braon kožna.

    Kažeš da je mu je prečnik malo manji, a za sat koji sad tražim ne bih to želeo.
    Može da bude čak i malo veći od proseka, ne preterano.
    Ovako bi voleo da izgleda sat, naravno da upada u cenu do 50 eura. Može polovan
    http://s15.postimg.org/g6gnmn9ff/Sei...on_leather.jpg

    Hvala Marko, lepo izgleda ovaj Casio Duro 200, ali treba u cenu uračunati i braon kožnu narukvicu da nalikuje na ovo
    http://imageshack.us/a/img839/2177/img2228d.jpg

    Darko, svidja mi se par Vostoka, al bi mi bilo mrsko da nosim sat sa logom petokrake.
    Poslednja ispravka: RUS (15.1.2014. u 14:50)

  2. #102
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Bolje sacekaj, skupi jos para pa kupi nesto da valja.
    Taj Casio sto su ti preporucili je stvarno jedan od boljih satova koji moze da se uzme za te pare.
    Ako vec nemas i za kais, po meni je bolje ili da kupis sat, pa kais da dokupis kasnije, ili da sacekas, pa da i kais i sat kupis kad budes imao.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #103
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Dosta Vostoka nema nikakvu petokraku, kako god, mozda je i najbolje da uzmes ovaj Casio Duro, recimo preko Ebay-a ispane te jeftnijije od 50e sa gumenom narukvicom

  4. #104
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 50 EUR

    Za bolji sat i kvalitetniji kožni kaiš budžet od 50 evra definitivno nije dovoljan. Od satova tu su već pomenuti Casio, Seiko 5 ( Seiko 5 Sport su malo skuplji od običnih petica ) i Vostok Amfibija ( ogromna većina je bez petokrake ) . Ručno rađeni kaiševi su malo skuplji a kod časovničara možeš kupiti recimo kaiševe Condor pri čemu oni malo bolji koštaju od 1000-1500 dinara.

  5. #105
    Novi član
    Član od
    14.1.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 50 EUR

    Šta mislite o ovome? Victorinox Swiss Army Watch Garrison 40mm Men's 241083 Brown Leather Band | eBay
    Victorinox Swiss Army

    Ako znate gde ima povoljnih satova koji bi bili više kao modni detalj, pošto sam video da ima takvih stranica na fb pošaljite mi poruku u inbox

  6. #106
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 50 EUR

    Ja mislim da ovo nije Victorinox iako pise u naslovu. Mislim da je na ciferu svakog Victorinoxa napisano "Victorinox Swiss Army" mada mozda je ovdje drugacije jer je ovo neki bacardi. Ne znam sta da ti kazem mozda ce jos neko znati vise. Ovo je mozda neko specijalno izdanje i kutija je drugacija

  7. #107
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Kao sto naslov kaze, zanimaju me neki satici, skromnije vrednosti koji su se dobro pokazali kao outdoor satovi. Znaci potreban mi je neki sat koji ce da mi bude pratilac na pecanju, kampovanju, voznji bicikla i trcanju po prirodi. Lagan, jeftin a opet da je izdrzljiv. Pada ju mi na pamet G-shock satevi ali su papreni. Isao bih max do 50e jer ce najverovatnije kad tad biti ogreban il nesto slicno pa nebih davao 100e,150e za njega. Jedan model mi je zapao za oko a to je Casio MRW-200H-1B2V.
    Ako neko ima iskustva sa ovim satom slobodno neka kaze svoje utiske.
    Poslednja ispravka: RUS (11.3.2014. u 15:22) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  8. #108
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Jeftin satic za pecanje, kampovanje i izlete u prirodi...

    Iako ne sumnjam da ce MRW 200 biti na visini zadatka, moj ti je savet da uzmes G shock. Kockica ti recimo kosta 9300 din(oko 80e). Za 30e vise dobijas prakticno neunistiv sat. To pricam iz licnog iskustvar, i kao neko ko je imao 6-7 G shock modela.
    Taj sat te nece sluciti samo na pecanju, vec ce preziveti mnogo vise od toga. Iako je G u plasticnom kucistu, nije ga nimalo lako izgrebati, cak sta vise teze je nego neki celicni sat.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #109
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Jeftin satic za pecanje, kampovanje i izlete u prirodi...

    Ovaj MRW 200 je 2700 na sensu, tako da mi G-shok debelo premasuje cenu. a i malo su mi glomazni. Ne znam, neki model G-shoka koji je manji po velicini, i kada bi mogao da ima kazaljke jer digitalne bas i ne gotivim a da je oko 50e.

  10. #110
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Jeftin satic za pecanje, kampovanje i izlete u prirodi...

    G Shock DW5600 ili od mehanike Vostok Amphibia.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •