Strana 1 od 41 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.5.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    S obzirom da se ovakva i slična pitanja sve češće postavljaju na forumu, ovo bi bila još jedna od serijal tema u kojima bi se raspravljalo isključivo o predlozima za kupovinu sata u određenom rangu cene.

    Konkretno u ovom slučaju bismo diskutovali i davali sugestije za satove čija cena iznosi oko 100 EUR!



    ***


    Zeleo bih da obradujem devojku nekim zanimljivim saticem...
    Voleo bih da sat bude neobican,sa metalnom narukvicom,bez "osetljivih" delova(npr. cirkona koji ispadaju sa sata),koje modele mi preporucujete?
    Hvala.
    Poslednja ispravka: Shmizla (21.11.2013. u 10:18) Razlog: Dodat uvodni deo teme

  2. #2
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Da li zelis modni sat ili klasican je sledece pitanje nas forumasa?
    Pogledaj http://www.svetsatova.com/index.php?option=com_sobi2&catid=3&Itemid=22 link i vidi sta ti se odprilike svidja pa nam javi!

  3. #3
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Čini mi se da u tom cjenovnom rangu i sa tim karakteristikama dolaze u obzir samo modni satovi.
    Festina se uklapa u cijenu, ali nesto mi se cini da ih nema sa metalnom narukvicom.
    Od modnih meni su OK satovi DKNY, posebno sto je Dona Karan cijenjeno ime u Njujorku.
    Evo npr. ovaj model je jako zanimljiv, mada je on 130 eura, ali ima jos zanimljiv modela ove kompanije koji odgovaraju budzetu.
    1422_ny3718..jpg
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  4. #4
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Mala ispravka: od DKNY, sto se tice kvaliteta, bolju kupovinu predstavljaju Citizen i Casio satovi, mada su malo klasicnijeg izgleda.
    LTH-1040A-7F..jpgEK4870-59E..jpg
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  5. #5
    Novi član
    Član od
    28.5.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    DKNY je zanimljiv,Citizen i Casio mi nisu primamljivi.
    Sta bih izdvojio na prvi pogled...
    http://www.dkny.com/nshop/product.ph...e=WatchesWomen

    http://www.esprit.com/index.php?comm...5&navi_id=2875
    Crna ili zlatna.

    Klasican,modni...to mi zaista nije bitno.

    Sta mislite o ova dva modela i da li se mogu naci kod nas?

  6. #6
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Zastupnik DKNY je "BPM watches", ali nema tog modela koji tebe zanima na njihovom sajtu,
    sto ne znaci da nemaju u radnji.
    Najbolje je da odes i raspitas se. Imaju vise prodajnih mjesta u Beogradu.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Slažem se sa Jovanom što se tiče Citizena i Casia! Prvo što su kvalitetniji,drugo:jeftiniji(posebno Casio),treće:imaju hrpu modela,tako da vjerujem da možeš naći nešto što ti se sviđa!
    Ja sam svojoj gospođi kupio Casio ali je ona birala model(DKNY,Police,Esprit i ostala čuda nisu dolazila u obzir)!!!

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Casio, Citizen, Seiko, Pulsar, Zodiac su uvek bolja i kvalitetnija opcija od bilo kojeg DKNY proizvođača ili njemu sličnih... no, odluka je na tebi. Prošetaj se sa devojkom do grada, prođite pored par radnji sa satovima, bacite pogled na izloge pod izgovorom da razgledaš satove za sebe pa vidi šta će joj privući pažnju od ženskih satova.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Novi član
    Član od
    28.5.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Citizen i Casio mi nisu zanimljivi predlozeni modeli a ne brendovi.
    Javljam vam sta sam pazario

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Znam da je forum namenjen satovima i da tražiš preporuku za sat, ali možda ti je bolja varijanta da za te novce devojci kupiš lep parfem, da ga zapakuješ u neko originalno i neobično pakovanje i izvedeš je na večeru u neki kineski/japanski restoran?!

    Ženski sat za 10000 dinara može da se kupi, ali ukombinovati i kvalitet i robustnost i metalnu narukvicu i neobičan izgled i pritom izbeći cirkone je već malo teže. Citizen i Casio zaista nude najbolji odnos cena/kvalitet i gotovo sigurno predstavljaju najbolju kupovinu. Za Citizen znam da ima lepih pristupačnih ženskih satova a dal će ispuniti sva tvoja očekivanja je već pitanje. Možda Zodiac ZO 2244 ili neka njegova varijacija, dovoljno neobičan za ženski sat, pristojnog kvaliteta i bez cirkona!? JovanaM može da ti kaže nešto više o samom zodiac-u i dal je zadovoljna njime ili ne.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 41 1234511 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •