Strana 16 od 41 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #151
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Preporuke za neki sad od 100 do 150 eura?

    I vase misljenje za ovaj model sata diesel dz1206?

  2. #152
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Za te pare gledaj neki Casio, ili neke malo jeftinije modele Seiko ili Citizen.

    Diesel sat tesko da ce neko da ti preporuci ovde na forumu.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #153
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Sta bi mi ti preporucio od Casio,Seiko ili Citizen modela?

  4. #154
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Da ti preporucim neki konkretno model mislim da je bezveze, posto ih ima jako mnogo, a ukusi se razlikuju.
    U principu tu nema neke velike greske, u tom rangu, satovi tih proizvodjaca su manje vise svi jednaki sto se tice kvaliteta.

    Baci pogled na ovaj sat, pa izdvoj nekoliko modela koji ti se najvise svidjaju, a uklapaju ti se u venovni rang.
    Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija
    CM Haf likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #155
    Član Avatar korisnika Dzidzi
    Član od
    4.5.2014.
    Poruke
    369
    Lajkovi
    3552
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    to ti je zesce s*anje brate imas milion modela ako ti nije bitno mehanički ili kvarc ja bi nesto ovako za te pare
    Victorinox Swiss Army Classic Alliance Brown Leather Watch 241323 Warranty 885997046961 | eBay
    Brand New Luminox Men's 3051 EVO Navy Seal Colormark Watch Authentic Free SHIP 7611382560216 | eBay

    ali bih se uvek odlucio za neki vintage imas milion dobrih opcija za te pare dizel to je dečiji sat
    Poslednja ispravka: VLADAN P (3.7.2014. u 22:50) Razlog: rečnik

  6. #156
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Seiko 5 ako si u elegantnijem fazonu, a posto gledas Diesel satove i nadimak ti je Cooler Master High Air Flow (jel sam pogodio?), verovatno te interesuje nesto sportskije i nabudzenije. Preporucujem Casio Edifice ili neki drugi Casio u tom fazonu, ima ih hvala Bogu mnogo. Medjutim, kao sto ti je Rus rekao nema greske, bilo koji Seiko/Casio ili tako nesto je idealan (mozda i jedini pravi) izbor u toj kategoriji.

    Ponosan nosilac Edifice
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #157
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Seiko 5 ako si u elegantnijem fazonu, a posto gledas Diesel satove i nadimak ti je Cooler Master High Air Flow (jel sam pogodio?), verovatno te interesuje nesto sportskije i nabudzenije. Preporucujem Casio Edifice ili neki drugi Casio u tom fazonu, ima ih hvala Bogu mnogo. Medjutim, kao sto ti je Rus rekao nema greske, bilo koji Seiko/Casio ili tako nesto je idealan (mozda i jedini pravi) izbor u toj kategoriji.

    Ponosan nosilac Edifice
    Pogodio si sto se tice nadimka ,a za Diesel sam pitao jer jedna firma preko koje mogu da uzimam na rate pomocu VISA kartice imala je u ponudi te satove ,a taj mi se nesto model svidio bzv,i dok sam trazio o njemu i raspitivao se o njemu na netu,drug mi je preporucio ovaj sajt da se raspitam oko kupovine sata.E sad nebi neku sportsku varijantu,vise bi neki model koji mogu da nosim i na poslu i na nekoj proslavi neznam nesto za svaku upotrebu.A posto sam se sad bas zagrijao da kupim sebi sat jer sam dosad kupovao drugima za poklone a sebe nista,htio bi nesto da izaberem svaki predlog dobro dosao.

  8. #158
    Novi član
    Član od
    4.7.2014.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Pozdrav svima
    Nov sam ovde i zeleo bih da vas pitam nesto meni trenutno veoma vazno:

    Hocu da kupim sat, polovan, model Cerruti Odissea, koji je u odnosu na sve nove satove iste marke mnogo jeftiniji. Ne raspolazem velikim budzetom. Vec duze vreme trazim sat koji bi mi se svideo i evo ovaj model mi se veoma dopada, iz vise raznih razloga (nekada sam imao lep klasicni Carrera, ona jeftinija klasa, koju ovde vise ne uvoze).
    Sat ima narukvicu od kaucuka i kuciste boje roze zlata, rimski brojevi iste boje. Proucio sam ga malo na netu (medjutim, nisam nasao konkretno isti takav koji bi imao rimske brojeve, a gumenu narukvicu (gumenu ima model Odissea Sportiva koji lici na ovaj, ali su brojevi arapski, a opet ovaj s rimskim ima koznu)). Valjda je ovo stariji model, a ne mesavina vise slicnih? Prema podacima s neta, staklo je mineralno. Ovo ima najvise par ogrebotina. Kuciste malo vise, ali veoma sitnih. Vlasnik kaze da ne zna gde mu je kutija (a sigurno ni garancija), (inace se cini fin, iskren, normalan momak), kaze i da je original i da mogu da proverim, te sam duze razgledao uzivo i poredio sa slikama koje sam video online i mislim da jeste original. On ima jos jedan sat iste marke i prodao bi 1 od ova 2, navodno po toj ceni jer mu trebaju pare, nisam zapitkivao.
    Na samom brojcaniku u dnu pise dva ’’swiss’’ sto sam i video na nekim slikama vise modela, iako je cesce ’’swiss parts’’. Mislim da je to jer je stariji model, ali vi verovatno najbolje znate.
    Zanima me sledece: da li staklo moze da se polira (i okvirna cena toga), da li i takva kucista mogu da se poliraju (takodje cena) a da kasnije izgledaju kao nova, da ne budu mat, vec sjajna?

    Izvinite na opsirnosti (i neukosti), ali sve u cilju boljeg razumevanja . Hvala

  9. #159
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    MikiMiki
    Najkraće-Staklo se može polirati i cena za to je od nekoliko stotina dinara do 1500.
    Kućišta sa tom pozlatom se teško mogu polirati.

    Mala napomena-
    Ne znam u kakvom je stanju taj sat kao ni cenu koja se traži ali modeli te firme umeju u startu biti neopravdano skupi.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #160
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Takva kucista se salju na peskarenje, potpuno se skida pozlata (ili nikl, hrom, srebro, sta se vec sve stavlja), pa se cisto kuciste ponovo , u nedostatku boljeg izraza, "premazuje" zlatom, hromom ili cime vec. Sam proces ciscenja nije skup, ali ce te pozlata dosta kostati, pretpostavljam. Staklo sve i da ne uspes sa poliranjem naci ces zamensko, iako je neobicnog oblika, ako mislimo na isti sat.

    Za kraj, utvrdivanje originalnosti je najbolje utvrditi kod casovnicara, ako momak nema nista protiv otvaranja sata.

    P.S. "Svi su posteni dok te ne za*ebu"
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •