Strana 8 od 41 PrvaPrva ... 45678910111218 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #71
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat za poklon devojci do 100e

    Moze da se skine ovaj deo koji je podloga i ja bih ga skinuo. Ne znam ovaj Casio sheen mi je ok samo mi je nekako previse ozbiljan i cak mi na prvi pogled vuce na muski sat.

  2. #72
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Sat za poklon devojci do 100e

    U suštini, ona je tvoja devojka i ti najbolje znaš šta bi joj se najviše dopalo. Stoga joj tako nešto i pokloni. Mi možemo da pričamo šta je dobra ili manje dobra kupovina, ali šta to vredi ako se njoj taj predloženi sat ne dopadne. ...as simple as that...

  3. #73
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat za poklon devojci do 100e

    Tu si potpuno u pravu, dzaba kvalitet ako se njoj to i ne dopadne. Zato gledam da uzmem nesto sto joj se svidja, a da pritom u toj grupi uzmem kvalitetan sat.

  4. #74
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat za poklon devojci do 100e

    Au ljudi naisao sam na jos jedan zanimljiv model, u pitanju je Sector. Sta mislite o ovom modelu? Berić, Satovi i nakit - Galerija i prodaja satova i nakita, Novi Sad i Beograd, Srbija

  5. #75
    Novi član
    Član od
    28.4.2013.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Post Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    Planiram da porucim sat sa amazona, tj. da mi ga donese sestra iz inostranstva, vidim da je veliki popust na invictine satove, ali i da nisu bas na nekom glasu, video sam i par nautica satova pa razmisljam. Imam sat sa metalnom narukvicom i sad je izbor pao na gumenu ili na platnenu, koza nekako nije u mom fazonu (bar ne jos ). Sta biste vi preporucili od brendova ili cak i modela, eo sta se meni svidelo.

    Invicta Men's 1930 Sea Spider Chronograph Black Textured Dial Black Polyurethane Watch: Watches: Amazon.com
    Invicta Signature II Chronograph Black Dial Black Rubber Mens Watch 7394: Watches: Amazon.com
    Invicta Men's 1512 I "Force" Collection Stainless Steel and Cloth Strap Watch: Watches: Amazon.com
    Invicta Men's 11525 Force Chronograph Grey Dial Grey Rifle Fabric Watch: Watches: Amazon.com
    Poslednja ispravka: Shmizla (10.12.2013. u 22:24) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  6. #76
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    Ni jedno ni drugo.

    Koliko para planiras da das za sat?
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #77
    Novi član
    Član od
    28.4.2013.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    Pa evo svi ovi su u nekoj granici od 100$ toliko bih i dao, mene zanima da li ovi satovi stvarno vrede ovoliko, tj pise da su vredeli po 600$ ali to me ne zanima, da li vrede ovoliko koliko bih ja platio ?

  8. #78
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    Ti satovi nikad nisu vredeli toliko koliko pise, to je marketinska fora da te navuku da mislis da si kupio sat na velikom popusti.

    Ja ih najiskrenije ti kazem za sebe ne bih nikad kupio.

    Znam da je ovo vec postalo dosadno i da ponavljamo po k0 zna koji put na forumu, ali u toj klasi satova: Casio, Seiko, Citizen, Orient, nemaju konkurenciju kad je kvalitet u pitanju.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #79
    Novi član
    Član od
    28.4.2013.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    Porucio bih sat sa amazona tj donece ga sestra iz inostranstva, i zanima me da li su Invicta satovi vredni onoliko koliko kostaju tj trenutno oko 100$, video sam i par zanimljivih Nautica satova, pa me zanima koji proizvodjac bi bio najbolji izbor, ili cak i model, mene zanima crna narukvica, gumena ili platnena, koza ne osim ako nije u nekoj sportskoj varijanti.

    Invicta Men's 1512 I "Force" Collection Stainless Steel and Cloth Strap Watch: Watches: Amazon.com
    Invicta Men's 1930 Sea Spider Chronograph Black Textured Dial Black Polyurethane Watch: Watches: Amazon.com
    Invicta Signature II Chronograph Black Dial Black Rubber Mens Watch 7394: Watches: Amazon.com

    Ovo su neki modeli koji su mi se svideli.

  10. #80
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Invicta ili Nautica ? Ili nesto drugo?

    stevane to su neozbiljni satovi i neozbiljno i bezobrazno ponasanje na trzistu.preporucena cena 700 a uvek ih prodaju po 100 i to koga prevare.to je bruka i sramota za casovnicarcku industriju.kupi nesto od ovog sto ti je rus rekao veruj da i kod nas ima lepih i dobrih satova za te pare.imas i nekoliko podbrendova seika pogledaj malo videces svasta ima.
    Poslednja ispravka: jagos (10.12.2013. u 22:39)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •