Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 32
  1. #21
    Novi član
    Član od
    31.8.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    hvala puno na pomoci kad budem definitivno odredio sta cu obavesticu sve! zaista ima sjajnih predloga... jedino sto se ne bih odlucio da porucujem nesto pre nego neki od tih satova isprobam na ruci. mislimda ce odluka definitivno pasti na neki od onih koji imaju kod nas u prodaji!!
    Hvala jos jednom puno!

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Nemoj nikako da porucujes sat koji nisi stavio na ruku i pogledao bar 10 min. jer to moze da bude ogromna greska i razocarenje. Ako ti nije daleko Banjaluka pogledaj kod Malbasica http://www.malbasic.biz/index2.html (ako sam pogresio ovom reklamom izvinjavam se,brisite). Licno nisam imao iskustva sa tom radnjom ali sam video da je gomila ljudi prezadovoljna i mozes telefonom da zavrsis veci deo posla. Ima Longines,Omegu i jos dosta manofaktura a dace ti sigurno bolju cenu od bilo koje radnje u Srbiji i jos jedan veliki plus je Tax Free,tako da stvarno vredi razmisliti o tome.
    Pozdrav i javi sta si uradio.

  3. #23
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Iskreno, kada već izdvajaš toliko para, uzmi sat koji ima in-house mehanizam. Mislim da ne bih mogao da izdvojim 2000€ ili više i da pritom kupim eta mehanizam.
    Ako se već dvoumiš između u-boat i longines i samo to gledaš, onda kao što je Marko rekao... Longines.

    Pozdrav
    Sta to treba da znaci? da Omega ne dolazi u obzir!? Cccc Seamastera ja predlazem kod nasih drugara preko Drine. Izaberi I naruci mailom. Isplati se jako.

  4. #24
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Fortis, je sat sa odlicnim mehanizmom, odlicnom zavsnom obradom kucista, sat koji je leteo na mesec. Pogledaj karakteristike sata, a od svih gore navedenih brendova po meni kod Fortisa dobijas odlican sat koji kosta nekih 1600e.
    Jel sma ja nesto propustio Angel Fortis je extra sat ali nije nikad bio na Mesecu. Sem Omege,nosen je jos I Valtham chrono,I Rolex GMT al ispod odela. Fortis je nosen na ISS. Po meni ili Omega Seamaster ili neki od Fortisa. Ako Fortis nije atraktivan ne znam koji je. Idi u BPM I probaj da ga stavis na ruku,npr MARINEMASTER ili B42 cosmonaut. Ogromni su. Moj Speedmaster je malisa za te satove. Na netu nemas takav utisak,znaci ako dajes tako lepe pare ne zuri,probaj sve,zapisi,I pitaj ovde jos jedared Aj uzdravlje

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Pa to je ono o čemu bih ja razmislio i što bi mi bio prvi pik prilikom izbora, Angel je ionako naveo i predložio pola švajcarske i nemačke časovničarske industrije, tako da nije bilo potrebe da dodajem još nešto. Vidiš da smo čoveka uplašili sa silnim predlozima i verovatno ga još više stavili na muke?
    Kao što sam rekao, ako se filip dvoumi između U-boat i Longines, bolji izbor je Longines a od ona dva modela, Admiral.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Pa to je ono o čemu bih ja razmislio i što bi mi bio prvi pik prilikom izbora, Angel je ionako naveo i predložio pola švajcarske i nemačke časovničarske industrije, tako da nije bilo potrebe da dodajem još nešto. Vidiš da smo čoveka uplašili sa silnim predlozima i verovatno ga još više stavili na muke?
    Pola svajcaraca kao i nemaca sam momentalno iz rukava izvukao u jednom minutu kako bi covek znao sta treba da gleda.


    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Jel sma ja nesto propustio Angel Fortis je extra sat ali nije nikad bio na Mesecu. Sem Omege,nosen je jos I Valtham chrono,I Rolex GMT al ispod odela. Fortis je nosen na ISS. Po meni ili Omega Seamaster ili neki od Fortisa. Ako Fortis nije atraktivan ne znam koji je. Idi u BPM I probaj da ga stavis na ruku,npr MARINEMASTER ili B42 cosmonaut. Ogromni su. Moj Speedmaster je malisa za te satove. Na netu nemas takav utisak,znaci ako dajes tako lepe pare ne zuri,probaj sve,zapisi,I pitaj ovde jos jedared Aj uzdravlje
    A zar Fortis nije zvanicni Ruski sat kosmonauta koji je jedni deceniju prisutan u svemiru?
    B-42 Official Cosmonauts...
    Dosta pre njega je Seiko lansirao prvi automatski hronograf. Imas vec pisane teme ovde na forumu, zaboravio sam gde su.

  7. #27
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Pola svajcaraca kao i nemaca sam momentalno iz rukava izvukao u jednom minutu kako bi covek znao sta treba da gleda.




    A zar Fortis nije zvanicni Ruski sat kosmonauta koji je jedni deceniju prisutan u svemiru?
    B-42 Official Cosmonauts...
    Dosta pre njega je Seiko lansirao prvi automatski hronograf. Imas vec pisane teme ovde na forumu, zaboravio sam gde su.
    Da ali kakve to veze ima sa Mesecom Ruje nikad tamo nisu bile nesto si gadno pobrkao

  8. #28
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Mislio sam na svemir, jel menja to nesto?

  9. #29
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Mislio sam na svemir, jel menja to nesto?
    Pa dosta toga,al da ne zagadjujemo temu Otvoricemo drugu. Nema veze.

  10. #30
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Pa dosta toga,al da ne zagadjujemo temu Otvoricemo drugu. Nema veze.
    Pa menja dosta toga, posto niko nikada nije ni bio na mesecu. Tako da se sve to svodi samo na obican marketing

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Festina f 16388 ili nešto drugo?
    By Kriticar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.2.2010., 12:21
  3. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  4. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15
  5. U-Boat satovi
    By Shmizla in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.8.2008., 19:42

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •