Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 32
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Pozdrav Filipe i dobro dosao na forum. Iz prilozenih linkova vidim da ti se pre svega dopadaju atraktivni satovi. A tu je U-Boat jedan od najatraktivnijih satova u svakom slucaju. Tako da tu nece pogresiti. E sada ako pitas za kvalitet mehanizama i istoriju brenda onda je to druga prica. Tu treba da kazes do koje cifre si spreman da ides, pa ce ti Dalibor, Dragon, Vladan i ostali dati najbolje predloge. Inace, sto se tice Tag-a naravno da ih prodaju u BG. Imas u Uscu na drugom spratu nekoliko modela Tag-a ali nisam siguran da jos imaju Careru. Imali su je oko prosle Nove godine, bas je drugar merkao. Tako da mozes da odes da pogledas sta imaju trenutno. Pozdrav

  2. #12
    Novi član
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Svi pomenuti proizvodjaci su dobri, najvaznije je da odaberes sat koji se tebi vizuelno najvise svidi. U-Boat je poslednjih godina veoma atraktivan, i ima primamljiv dizajn. S obzirom da su svi satovi sa ETA mehanizmom onda mislim da nema bas tako velike razlike u samom kvalitetu mehanizama, iako uvek ima nekih dorada od strane finalnog proizvodjaca.

    ps Video sam da je neko preporucio Panerai, ukoliko si spreman da toliko izdvojis, onda je to def najbolja preporuka..

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Iskreno, kada već izdvajaš toliko para, uzmi sat koji ima in-house mehanizam. Mislim da ne bih mogao da izdvojim 2000€ ili više i da pritom kupim eta mehanizam.
    Ako se već dvoumiš između u-boat i longines i samo to gledaš, onda kao što je Marko rekao... Longines.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Novi član
    Član od
    6.8.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Izmedju LONGINES-a i U-BOAT-a, ja se ne bih dvoumio nikada, ma koliko U-BOAT izgledao lepo. Za tako finu cifru koju bi ti izdvojio, ja bih zeleo nesto sto nije bas sat za godinu-dve...
    Koliko se ja secam, na ovogodisnjem Bazelu, prvi put je predstavljena SEIKO Ananta. Satovi su izuzetni, a za 2000 EUR bi se moglo bas fino proci. Za vise informacija, mozes pogledati sledeci link http://www.seiko-ananta.com/index.html#/collection . Sat sa oznakom SRQ005J1. POzdrav.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Upravo tako, Seiko je ono što bih ja uzeo za te novce! Znam da je mnogima kada se kaže Seiko prva asocijacija stara jeftina 5-ica, ali ovaj proizvođač osim pristupačnih satova proizvodi i neke od najboljih i najkvalitetnijih satova (mehanizama) na svetu.
    Ne znam da li su se u međuvremenu cene menjale, ali za Seiko Ananta seriju cene kod domaćeg distributera možete pogledati i na priloženom linku...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...4-SEIKO-Ananta

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Između Longinesa i U-Boat,uvijek bi izabrao Longines! Potpisujem ono što je dragon rekao,a dodao bih još par prijedloga:

    1.Orient Star WZ0181EL(in-house mehanizam,perfektna završna obrada,WR 300m,safirno staklo,kućište 46mm),cijena ~ 2000 eura

    2.Orient CFD0C001B(skoro sve isto kao i za Orient Star model),cijena ~ 1400 eura

    3.Sinn U1(ETA 2824 top grade,WR1000m,safirno staklo,44mm),cijena ~ 1400 eura

    3.Seiko Marinemaster SBDX001(monoblok kućište,8L35 mehanizam,WR300m),cijena ~ 2500 eura

    Ovo su sve ronilački satovi i ne prodaju se na nešem tržištu,što znači da se moraju naručiti preko neta! Cijene koje sam stavio su odprilike ukupne cijene sa carinom i porezom!

  7. #17
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Damasko
    http://www.gnomonwatches.com/Damasko.html
    Sinn
    http://www.sinnwatches.com/
    Temption
    http://www.temption-watches.de/
    UTS Watches
    http://www.utswatches.com/
    Glashuette-original
    http://www.glashuette-original.com/

    Ali posto kupujes satove kod nas uvek bi se opredelio za Omegu, Longinesa, Choparda, Raymond Weil, Fortisa, Eterna, Ananta....

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    @filip

    Zatrpašmo te prijedlozima!!! Kako god,na tebi je da izabereš.....mi smo tu ne bitni!

  9. #19
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Izvini Dragone, koji sat moze da se kupi za 2000e sa in-house mehanizmom?!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Iskreno, kada već izdvajaš toliko para, uzmi sat koji ima in-house mehanizam. Mislim da ne bih mogao da izdvojim 2000€ ili više i da pritom kupim eta mehanizam.

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?

    Da citiram samog sebe...

    Citat dragon kaže:
    Upravo tako, Seiko je ono što bih ja uzeo za te novce! Znam da je mnogima kada se kaže Seiko prva asocijacija stara jeftina 5-ica, ali ovaj proizvođač osim pristupačnih satova proizvodi i neke od najboljih i najkvalitetnijih satova (mehanizama) na svetu.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Festina f 16388 ili nešto drugo?
    By Kriticar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.2.2010., 12:21
  3. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  4. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15
  5. U-Boat satovi
    By Shmizla in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.8.2008., 19:42

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •