Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 43
  1. #1
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    u poslednje vreme sam se zainteresovao za takav izgled sata. Ako neko zna jos neki slican model nek postavi oznaku/link

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Prvo na šta sam pomislio jeste Prometheus OceanDiver Day/Date za koji svi kažu da je odličnog kvaliteta a onda sam naleteo i na jedan vintage Hamilton Automatic 600m Super Compressor, ako si zainteresovan cenu možeš videti OVDE.

    Prometheus OceanDiver


    Hamilton Automatic 600m Super Compressor Dive Watch ca 1960's
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Tragao sam ja nedavno za istim modelima, pogledaj link možda ti se nešto i svidi.
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ght=pomo%C4%87

    @eee, a koliko para izdvajas za sat? Kakve mehaniyme želiš, Švajcarske, Kineske?

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Ovaj Prometheus OceanDiver izgleda stvarno dobro, ja bih ga ozbiljno uzeo u razmatranje, ako je zaista tako robustan kao što tvrde. Posebno mi se sviđa interni prsten sa skalom 0-60, dobra je fora. Cena od €339.00 je stvarno extra za ovakav sat.
    Primećujem da su sa pojavom ovih novih proizvođača, kupci stvarno na dobitku, jer je na tržištu sve veća konkurencija i nudi se sve više za sve manje novca, kao i u IT industriji.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #5
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    U principu gledam nesto 44+ mm, jednostavan brojcanik, arapski brojevi, datum opciono. Nebitno da li je diver ili ne. Bitno da izgleda jednostavno i mocno . A ovakvi diveri, bar u mojim ocima, izgledaju supermocno. Ovo je samo zagrevanje, verovatno pre proleca necu uzimati. Pokusavam nekako da izbegnem ovu nasu carinu i porez i da sat narucim kod nekog u Ameriku. A postoji realna mogucnost da mi brat ode sledece godine poslom na godinu dana u Cikago. Tako da cu verovatno da potrazim neki u oglasima (ne mora da bude Benarus) kad on ode za Ameriku. Koliko vidim, ono sto je u oglasima je fenomenalno ocuvano.

    Inace, sad me uhvatilo da takve satove gledam. Ceo celcati dan gledam ove Benarus satove, posebno Moray (uvukao mi se pod kozu iako je na prvo gledanje seadevil bio vodeci). Cak sam se razmisljao da li da se prijavim za Moray 2, mada, ne daju metalnu narukvicu ali to nije toliki problem. Sve je pocelo od orange monster-a i da nisam uzeo Getat on bi pao. Medjutim, kad sam video black monstera od vladas-a na mojoj ruci, shvatio sam da treba da gledam veci precnik.

    Inace, voleo bih da bude automatik, po mogucstvu nekineski mehanizam, mada ne bezim ni od kineza. Vec par nedelja nosim getat i verovatno ce biti tako i ubuduce, dok ne uzmem neki ovakav. A pare - pa tu, oko 500e (+/- par stotina). Dobar je Prometheus, gledao sam i njega danas. I meni se svidja to sa internom skalom, sto je vladan pomenuo. Video sam i jedan Ocean7 (lm-6), i taj mi je ostao u secanju . Ali koliko vidim, trenutno se sve vrti oko Benarus Moray-a.

    Sta da vam kazem, drugari, muke su to . Valjda me razumete.

  6. #6
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Uf, pa kako ja do sada nisam obratio pažnju na Benarus satove...Upravo sam se zaljubio u ovaj model:





    eee, kud si me sad primio na ove satove...

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Inace, sad me uhvatilo da takve satove gledam. Ceo celcati dan gledam ove Benarus satove, posebno Moray (uvukao mi se pod kozu iako je na prvo gledanje seadevil bio vodeci).
    Mogu da kažem da te u potpunosti razumem

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Sta da vam kazem, drugari, muke su to . Valjda me razumete.
    Kao što rekoh, u potpunosti!

    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Ovaj Benarus je sjajan. Gledao sam ih i ranije, ali ovaj nisam zapazio. Bas je mocan!

  8. #8
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    To je taj - Benarus Moray. I dalje mi ne izlazi iz glave.

    Juce sam jedno 5 puta gledao ovaj klip sto je Vladan okacio al' danas je novi dan a i red je da ispostujem Vladana pa sam ga opet odgledao .

  9. #9
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Ajd' što tebi ne izlazi iz glave, nego što sada i meni, ni krivom ni dužnom, ne izlazi iz glave.

    A što se tiče klipa, odličan je jer tek onda vidiš kako je sat kvalitetno odrađen

    Pozdrav,
    V.S.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Samo što se Moray više ne proizvodi a polovni Benarus satovi tek tu i tamo iskoče na prodaju, dok Moray 2 kao što je eee već rekao dolazi samo sa kožnom narukvicom što na ovakav sat jednostavno ne ide. Šteta je što su odustali od čelične narukvice na Moray 2 modelu, bio bi odličan sat, ovako je samo prosečan.
    Inače, ko je zainteresovan za Moray 2 bolje da požuri jer je ostalo svega par komada koji nisu rezervisani.

    edit: Vladane, pa zar ti nisi video fotke Moray-a?
    Poslednja ispravka: dragon (31.8.2010. u 9:09)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Benarus satovi
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.10.2012., 9:47
  2. TAG Heuer Aquaracer - Potrebno misljenje
    By ivanbjelic in forum Tag Heuer
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.8.2011., 22:24
  3. Benarus Remora sat
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.2.2011., 14:55
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.1.2011., 15:29
  5. Fortis ili slicno do 1000 evra
    By inginius in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.7.2010., 15:57

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •