Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 74
  1. #61
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Pilots Watches Automatic

    Flieger 42 Handaufzug

    Kao još nekoliko modela Steinhart satova sam već upisao i proverio njihovu cenu u Nemačkoj, meni su oni fenomenalni. Na samom početku teme pisao sam kako bi voleo ili automatic ili mehanički sat na ručno namotavanje, čak što više oni su mi oduvek draži bili, a što ne znam!
    Naravno da nisam odustao i nikada neću odustati od automatica ali više nisam mogao da izdržim. Ne mogu da verujem, dva grada prepuna kvarca...Tag-ovi po 150.000 hiljada, Hamiltoni po 70-90 hiljada, Tissot isto tako ali svi kvarcni. Samo tri automatica za taj iznos novca!
    Fortis i Beobachtungs-uhr, znam o čemu pričaš i tu ti skidam kapu, potpuno si u pravu ali to je bio moj trenutak koji je prelomio u meni!

    Kompleks direktora je taj da on zna šta ima na ruci ali ne zna šta je na mojoj, misli da je opet nešto vredno kao na njegovoj, a on mora da bude najbolji u svemu!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    U svakom slučaju, nemoj ovu poruku odmah pogrešno da protumačiš jer mi nije namera bila da vređam i dobro razmisli dal je zaista jedan kvarcni sat vredan skoro 50000 dinara.
    Pozdrav


    Nisam post skapirao kao vređanje, već kao pomoć, maol si probao da me uvrediš ovde na šta ja nisam reagovao, a neću ni sada! U svakom slučaju dobri moj hvala ti, ako znaš gde ovde kupiti sat na ručno navijanje slobodno reci, čeka mene moj Fortis do tada!

    BTW, znaš da imaš moje poštovanje za ovakve stvari tako da nikada tvoj savet ne kapiram kao vređanje već kao odlično savetovanje!!

    Pozdrav...

  2. #62
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Kako bi Dragon rekao, ''drugari'' kupio sam sat! Bilo je teško i koštalo me je puno živaca!

    Kada god sam se odlučio za bilo koji željeni sat
    i odmah ga poručio prijateljima iz inostranstva dobijao bi neželjene odgovore,
    (sat je star, povučen je iz prodaje, moraš da ga čekaš mesec dana, itd...)!

    Ovim satom bi završio ovu temu!

    Ponosni sam vlasnik Hamilton X-Copter, mislio sam da će mi biti pretežak, neudoban ali sam se prevario! Veoma je udoban, težina podnošljiva, lako čitljiv kako u mraku tako i u danu!






















    • Stainless steel 44mm case
    • ETA automatic 7750 movement with 25 jewels
    • Scratch resistant sapphire crystal
    • 100 meters water resistant
    • Practical fairenheit and celcius temperature converter
    • Maximum takes-off weight calculator
    • Markings indicating compass bearings, tempurature scales and seconds on the bezel
    • Cut out propeller on the see through backcase
    • Screw Down Crown
    • Black dial and black rubber strap
    • Lug width – 22mm
    • Comes in original Hamilton packaging with instruction manual and manufacturer’s warranty
    .

    _________________________

    Hamilton introduced the dramatic X-Copter wristwatch at the BaselWorld 2008. The 44mm Hamilton X-Copter takes inspiration from helicopter flying. It actually features practical Fahrenheit/Celsius temperature converter and ‘ascends’ to a Maximum Take-off Weight (M.T.O.W.) calculator.

    The bezel bears fine markings indicating compass bearings, temperature scales and seconds - cockpit style. These are contrasted with easily visible key numbers for rapid orientation, assisted by the pointed arrow hands showing the way. Orange touches add dynamism and are reminiscent of helicopter navigation. There is even a bold letter ‘H’ at 6 o’clock – the ultimate miniaturized ‘helipad’ – and a cut out propeller at the rear of the case to reveal the automatic ‘motor’ at work.
    The chronograph counters, displaying the hours, minutes and seconds, are framed with small dots like the rivets used in aerospace construction. Access to the watch’s functionality is via easy to grip buttons with lacquered tops. The M.T.O.W. calculator is positioned at 9 o’clock - an eye-catching extension of the minutes counter. And holding position is the domain of stitched straps in sporty black or orange rubber, or an elegant metal bracelet for the true blade runner at heart.

    __________________________________________________ __________________________________________________ __

    48. časovnu snagu, provereni Etin Valjoux 7750 mehanizam bruji na ruci, jednom rečju fenomenalan sat!
    Jedina mu je mana duplo safirno staklo na koje još nisam navikao, zamagljeno deluje nešto poput Konveksna stakla ali nije ispupčeno već je ravno.

    Veoma sam svima zahvalan na pomoći koju ste mi pružili, ZAISTA TAKO MISLIM!!!

    Svima koji ste javno učestvovali i prijatelji koji su me podržavali putem privatnih poruka, Milane, Maki.

    Pozdrav svima i hvala!!!

  3. #63
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Cestitke, Igore

    Sat je prva liga.

    J.

  4. #64
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Cestitam.
    Super sat.
    Zadnje staklo me odusevljava.

  5. #65
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat Rus_PA kaže: Pregled poruke
    Cestitam.
    Super sat.
    Zadnje staklo me odusevljava.
    Hvala Rus moj!
    Oduševljava i mene, podebljano je dosta baš se vidi njegova debljina, čak što više neda mi mira, na svakih pola sata skidam sat da bi video mehanizam i staklo na njemu. Čak sam i dao komentar, ehh da je barem i prednje staklo isto kao na poleđini!!!! Baš daje utisak nekakve nuklearne opasnosti koje skriva u samom satu!


    Citat JovanaM kaže: Pregled poruke
    Cestitke, Igore

    Sat je prva liga.
    J.


    Hvala Jovana, u najskorije vreme priželjkujem ti jednog predivnog Rolexa!!!!

  6. #66
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    U zdravlje da ga nosis....uzivaj u njemu

  7. #67
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Pridruzujem se i ja cestitkama! Mislim da si napravio odlican izbor, vrlo lep, neobican i autentican sat a, verujem, i vrlo kvalitetan!

  8. #68
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Pridruzujem se i ja cestitkama! Mislim da si napravio odlican izbor, vrlo lep, neobican i autentican sat a, verujem, i vrlo kvalitetan!
    Hvala Simo!
    Veoma kvalitetan sat, kvalitetna obrada kućišta. Znaš da sam gledao Fortise ali mi nekako ovaj sat lepše izraćen od modela koje sam gledao. Najviše što mi je smetalo kod njih je bila oznaka na kopči narukvice, nekako nejasno ispisan grb brenda dok je na Hamiltonu to perfektno odrađeno! Čelik kućišta, narukvice daje nekakvu srebrenu boju, nije matirana ili klasični hrom, već zaista izgleda poput srebra! Do danas nisam ni primetio neko ostupanje na satu što je zaista pohvalno!

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    U zdravlje da ga nosis....uzivaj u njemu
    Hvala Milane, hvala na svemu!
    Želim ti ubrzo nekog fenomenalnog Zenith-a da zauzme postojeće mesto tvog fenomenalnog Longines-a!

    Pozdrav druže moj, vidimo se uskoro!

  9. #69
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Svaka cast dugo da te sluzi prelep sat.
    Da li to znaci da si odustao od Fortisa?

  10. #70
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    HVALA SUB...

    Za sada da!

    Nisam smeo da propustim ovu priliku koja mi se zaista svidela! Priznajem dvoumio sam se dosta između,
    Fortisa SPACEMATICETA, B-42 MARINEMASTER ali je ovaj Hamilton pobedio naročito zbog mehanizma i ako je za klasu niži (ne marim) od Fortisa!
    Finese na satu, različitost od ostalih cronographa, autenticnost kao što je i Sima rekao su najzahvalnije zbog mog izbora sata!

    Ko zna možda je moj budući sat ipak Fortis FLIEGER ETA F2001, a do tada uživam krilima ovog Hamiltona!

    Tebi sub želim jednog Fortis-a B-42 sa ETA F 2001. mehanizmom, priznaj fenomenalan je sat...

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoć oko izbora Fortis sata
    By vlada_ns in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.2.2010., 0:32
  2. Pomoć pri izboru sata do 300EUR
    By Aleksandar.S in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.11.2009., 16:04
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.3.2009., 17:11
  4. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •