Strana 5 od 8 PrvaPrva 12345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 74
  1. #41
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Hvala, Angel, na info za Sturmanskie. Nadao sam se da imaju veci izbor i pristupacnije cene...
    A od modela koje si izdvojio, mnogo mi se svidja onaj Fortis - izgleda skroz fortisovski savrseno, a cini mi se da ni cena nije previsoka.

  2. #42
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Hvala, Angel, na info za Sturmanskie. Nadao sam se da imaju veci izbor i pristupacnije cene...
    A od modela koje si izdvojio, mnogo mi se svidja onaj Fortis - izgleda skroz fortisovski savrseno, a cini mi se da ni cena nije previsoka.
    Što se tiče Fortisa delim potpuno tvoje mišljenje!

    Nešto sam kibicirao i Zeno satove, odlični su mi. Ali naravno videćemo, očekujem odgovore ovih dana pa će mo videti. Sve je u zavisnosti sa realnim cenama u njihovim prodavnicama. Dosta sam puta pogrešio oslonivši se na neki modele sa sajtova!

    Što se tiče Makedonaca cena je takva, iskreno ne znam koliko je sat inače, ali tu sam cenu dobio. Ne znam koje modele sve imaju ali očekujem i taj odgovor kao i njihove cene!

    Pozdrav!

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Jedino što mi je privuklo pažnu, razlika u ceni je nešto niža nego kod nas, naravno ako nisu pogrešno napisali na sajtu:

    Fortis
    Pilot Automatic





    Water Resistance: 20ATM/200M/660 F
    Case Material: Stainless Steel
    Case Diameter: 39 mm
    Case Finish: Sandblasted
    Crystal: Sapphir, Crown: Push-in
    Band: Brown Leather Strap
    Luminosity: Hands and Markers
    Caseback: Engraved
    Movement: Automatic MechanicalETA 7753.

    Njegova cena bi bila 520.00 CHF - nekih 357€.
    Recimo da ja ne bih kupio taj Fortis po toj ceni. Praktično za hiljadu/dve više možeš da ga dobiješ u Srbiji, kod ovlaštenog distributera sa garancijom dok je ovaj model, koliko vidim na linku koji si postavio, POLOVAN. Koliko je pametno kockati se zarad uštede od hiljadu-dve dinara?
    Eh da, i teško da je u njemu ETA 7753 mehanizam, u najboljem slučaju ETA 2836-2.

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Dragone, Simo, danas me je kontaktirala Maja, zastupnik je za Ruske satove u Makedoniji. Imam njen ne potpuni odgovor jer sam tražio dodatna objašnjena.

    Pozdrav...
    Pa ako si dobio kompletan cenovnik, može isključivo putem privatnih poruka, koga interesuje. A u temi postavi cene, recimo samo onih par predloženih modela... tipa Sturmanskie Okean, stopseconds ili šta već imaju u ponudi a da se spominjalo u temi.

    Pozdrav

  4. #44
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    ZENO-WATCH BASEL,


    ZENO - Pilot Basic

    ______________


    Case
    diameter 40.5mm - thickness 12.5mm
    316L stainless steel, polished, plane bezel ring, screw-in exposition back (skeleton), large double protected pilot crown
    shock resistant, antimagnetic, water resistant to 3 ATM (tested for DIN 8308, DIN 8310, DIN 8309)

    Movement
    High quality Swiss Made mechanical/automatic winding with quick-set date. ETA 2834 / 2836 - 21/25 jewels, Swiss lever escapement, Incabloc shock absorber, Glucydur balance, Nivarox 1 flat spiral, Antimagnetic, 21ґ600 / 28ґ800 vibrations per hour, Nivaflex spring, ball bearing central rotor with heavy metal weight, power reserve to -47h, Etachron fine adjustment, tight tolerance of adjustment
    - ETA Manufacture Horlogиre Suisse Since 1793

    Glass
    hardened mineral crystal (curved)

    Dial
    matt-pilot black with luminous Arabic numerals (a1)
    Superluminova advanced lllumination hands and numbers
    (6554N-a1 with Royal Arrow navigational triangle)

    Band
    black padded genuine leather strap, engraved stainless steel buckle, strap width 20mm

    Options
    - case sandblasted (sable matt)
    - Different leather straps / ss bracelets
    - sapphire crystal)
    - 7554-a1 in titanium.

    570CHF - 390€


    Šta misliš o njemu, za Fortisa nisam ni pitao, samo za Zeno i Steihart...


    Što se tiče Makedonaca nisam dobio nikakav drugi odgovor, Osim cene koja je ostavljena u prošlom postu.

    Citat dragon kaže: Pregled poruke

    Pa ako si dobio kompletan cenovnik, može isključivo putem privatnih poruka, koga interesuje. A u temi postavi cene, recimo samo onih par predloženih modela... tipa Sturmanskie Okean, stopseconds ili šta već imaju u ponudi a da se spominjalo u temi.

    Pozdrav
    Naravno, sve što se dotaklo teme postavljam čim nešto saznam!

    Pozdrav...

  5. #45
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Naravno, vratim se staroj ljubavlju CITIZEN Chrono radio controlled ali sada ne mogu da izdvojim 500€.
    Dobro se zagledam u Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot, sat je savršen,
    Videh tek sad da se zanimas za ove modele,sto se tice drugog odlican ,a za prvi da znas da je u bomar neka akcija tako da daju 20% popusta,rasitajte se,donesete pokazete da imate bilo kakav sat i oni vam spuste cenu.

  6. #46
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Između Fortisa i Zena, biram Fortis u svako doba dana i noći. Odličan je Zeno, ali Fortis je bolji.
    Mada, ne znam zašto se toliko razmišljaš ukoliko ti se Citizenov Nighthawk sviđa, kupi ga, nećeš pogrešiti.

    Eh da... ima Wenger-a u Srbiji. Barem u NSu ga je bilo, na Spensu.

    Pozdrav

  7. #47
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Između Fortisa i Zena, biram Fortis u svako doba dana i noći. Odličan je Zeno, ali Fortis je bolji.
    Mada, ne znam zašto se toliko razmišljaš ukoliko ti se Citizenov Nighthawk sviđa, kupi ga, nećeš pogrešiti.

    Eh da... ima Wenger-a u Srbiji. Barem u NSu ga je bilo, na Spensu.

    Pozdrav
    Samo ću videti kolika im je cena, znam da je Fortis bolji ali što se tiče Zena pristupačniji mi je samo zbog toga, a ako bude nešto dobro, kupujem! Citizen je zasigurno kupljen, od njega ne odustajem, a i sam znaš koliko ga dugo čekam?!

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    Naravno, vratim se staroj ljubavlju CITIZEN Chrono radio controlled ali sada ne mogu da izdvojim 500€.
    Dobro se zagledam u Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot, sat je savršen,
    Videh tek sad da se zanimas za ove modele,sto se tice drugog odlican ,a za prvi da znas da je u bomar neka akcija tako da daju 20% popusta,rasitajte se,donesete pokazete da imate bilo kakav sat i oni vam spuste cenu.
    sub...hvala ti puno, sutra idem do njih, javljam šta sam video, ma da mi je Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot, skroz u redu, veoma kvalitetna izrada kućišta, jedna od boljih narukvica, skroz sipatičan sat!!!!

    Pozdrav...

  8. #48
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Rekoh super sat i meni se svideo drugi model (...radio controlled) njegova cena je 49900 ali sa popustom je 40 000 ivaljda popust vazi na sve modele eco-d... serije,inace ja sam gledao satove u Bomaru u beogradjanki ako ti nesto znaci mslim da ih imai u delta city

  9. #49
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Ako ga budem pronašao po toj ceni sačekaću koji dan, nedelju i kupujem njega, sat je stvarno fenomenalan. Jeste da je sa kožnom narukvicom ali bože moj, kupiću nekada i metalnu. Mada, kožna mu savršeno pristaje, sat se ne oseti na ruci koliko je lagan...

    Hvala, sub nisam imao te informacije, znam njegovu staru cenu pa nisam ni razmišljao o njemu!

    Pozdrav...

  10. #50
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Popust koji je spomenut u ovoj temi traje do 30. Marta.
    Potrebno je odneti bilo koji kvarcni sat da bi se dobio popust od 20% na Citizen satove iz Eco-Drive kolekcije.

    Pozdrav...

Slične teme

  1. Pomoć oko izbora Fortis sata
    By vlada_ns in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.2.2010., 0:32
  2. Pomoć pri izboru sata do 300EUR
    By Aleksandar.S in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.11.2009., 16:04
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.3.2009., 17:11
  4. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •