Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 74
  1. #1
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoć pri izboru sata

    POMOĆ PRIJATELJA

    Pre dva dana naručio sam,

    SEIKO 5 SPORT 200M MAP METER DIVER SKZ231K1



    Dogovor za cenu sata je bio oko 300€. Samim tim što bih uz njega kupio i čeličnu indentičnu narukvicu ali u boji kućišta da ne bi imao broblema sa grebanjem postojeće. Da bi me danas pozvali da kaparišem sat ali naravno sa novom cenom, sat bi me koštao 400€ i stigao bi u Julu!
    Mislim da je sa tom cenom sat preskup?!

    Naravno, vratim se staroj ljubavlju CITIZEN Chrono radio controlled ali sada ne mogu da izdvojim 500€.
    Dobro se zagledam u Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot, sat je savršen,



    tako dobra izrada kućišta, fenomenalna narukvica, težina savršena kao i njegova cena, 300€!
    Ali sam trenutno zagrejan za automatike!!!

    U istom cenovnom rangu pogledam i Certina satove,
    DS PODIUM 536.7129.42.69
    ETA kvarcni mehanizam, safirno staklo, težak za ruku. Citizen mi je daleko lakši, iskreno lepši i bolji, a oba su kvarcna sata!

    Uhvati me inat i sebi obezbedim kontakte u Nemačkoj i Švajcarskoj, pare bi kao i sat išle preko prijatelja tako da bi samo glavnicu platio sata.

    Meni su sada potrbne preporuke satova koje bi mogle da se kupe u Švajcarskoj i Nemačkoj u cenovnom rangu 300-350€. Prednost dajem mehaničkim i automatskim satovima koji nisu suviše klasični u svom izgledu.
    Za kvarcne satove tu je Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot, osim naravno ako postoji nešto bolje u tom cenovnom rangu, 300-350€?

    Unapred hvala, pozdrav!

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Nisam razumeo bas pocetak, tj. kako si, od koga, narucio (preko neta, prijatelja?) i ko menja dogovor i zasto, ali evo ovde imas veliki izbor Seikove Atlas serije po sasvim ok cenama koje ti se uklapaju u budzet, cak i ako narucujes postom (a posebno ako imas nekoga da ti donese).

    http://www.classybrand.com/watches/w...d-SKZ225K1.asp

    Ja jos mogu da ti preporucim neki od ruskih satova, ima vrlo zanimljivih i kvalitetnih Poljotovih i Vostokovih automatika za tu kintu koji si odvojio, a mogu da se kupe/poruce u Nemackoj.
    Mozda nesto ovako?
    Bild1442..JPG

    2500..jpg

    5311A..jpg

    Ovaj poslednji je nesto skuplji, ali je unutra ETA 2824.2.

    Pogledaj jos na npr. http://www.poljot24.de

    Srecna kupovina, sta god izaberes, sigurno ce ti neko dati neki dobar predlog!

  3. #3
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Prodavnica u Beogradu, njihov zastupnik. Dva dana sam se maltretirao oko naručivanja tog Seiko sata. Moja je kupovina inače trebala biti u Junu ali pošto me sada inat uhvatio pomerio sam svoju kupovinu u narednom mesecu!

    Ja inače volim Ruske satove, njihova cena i šta dobijaš uz to je savršena! A ovo je nešto što sam naručio i što očekujem. Ali počinjem da sumljam u to...


    Poljot Chronograph "Blue Angels"

    Za sada svideo mi se tvoj prvi model, Strela cronograph!

    Gde se oni (Strela, Poljot, Aviator) kupuju u Nemačkoj, potrebna mi je radnja ako ikako imaš odgovor na moje malo glupo pitanje?

    Hvala Simo,
    pozdrav!

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Uf, ja se jezim od pomisli na dogovore sa domacim 'trgovcima', imam uglavnom samo losa iskustva. Pisao sam vec kako sam pitao za brazletnu za Hamilton, to je bilo pocetkom januara, i zvali su me prosle nedelje da mi kazu da su se raspitali! Trebalo im je dva meseca samo da pitaju?! Koliko bih cekao na narukvicu da sam je, ne daj boze, narucio preko njih?

    A Strelu imas i u beloj varijanti, koja je meni i lepsa, nego vidim da si gledao satove sa crnim cifrarnikom, pa sam zato stavio tu sliku...
    strela-3133-212110&.jpg

    A evo spiska dilera u Nemackoj (a i drugde), pogledaj pod Dealers:

    http://www.vostok-watches.com/

    Inace, ovo je sajt koji drugovi clanovi foruma uvek preporucuju za on line kupovinu, kazu da su vrlo predusretljivi i pouzdani. Ako se dobro secam, i Vladan je preko njih narucivao, pa mozes da ga pitas ako te zanima nesto konkretno...

    Poz!

  5. #5
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Da si je naručio kao i ja morao bi da čekaš nekih tri, četiri meseca najverovatnije!
    Sa belim ciferom mi je klasičniji puno, ne kažem da nije lepši već samo klasičniji to mi trenutno ne treba.
    Pogledaću njihove distributere, videću ima li razlike u ceni od cene satova u Rusiji, popusti i slično.
    Ne znam postoje li Stowa, Sinn, Damasko u tom cenovnom rangu? Ili u Švajcarskoj Oris...?

    Ja iskreno imam strah od online kupovine!

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke

    Ja iskreno imam strah od online kupovine!
    Veruj mi da je mnogo bezbolnije i brze nego da se natezes sa ovim nasim pacerima-uvoznicima ili da juris ko moze i kada da donese iz inostranstva i sl... Posebno kada je sajt proveren i pouzdan, a na forumu mozes da nadjes puno takvih.
    Samo prvi put je frka, posle se navuces.

    Pozdrav!

  7. #7
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Hahaha, navučen sam ja i ovako. Našao sam distributere u Nemačkoj, a onda naletim na nešto bolje, distributeri u Makedoniji!
    Ako nađem tamo sat trebaće mi nekih 24h da ga dobijem.

    Naletim kod Nemaca na Chenevard satove. Jeste da je preslikana Breitlingova kopija ali jer neko zna nešto o tim satovima???

    Simo, ako u Makedoniji imaju dobre satove možemo i mi ovde postati distributeri!

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Hahaha, navučen sam ja i ovako. Našao sam distributere u Nemačkoj, a onda naletim na nešto bolje, distributeri u Makedoniji!
    Ako nađem tamo sat trebaće mi nekih 24h da ga dobijem.
    Odlicno! Ako se odlucis da tamo pogledas neki od tih rusa, javi obavezno sta ima, kakve su cene i sl.


    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Simo, ako u Makedoniji imaju dobre satove možemo i mi ovde postati distributeri!
    Da znas da je to odlicna ideja! Count me in!

  9. #9
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Naletim kod Nemaca na Chenevard satove. Jeste da je preslikana Breitlingova kopija ali jer neko zna nešto o tim satovima???
    Ima ih u sledecoj temi, sto i nije neka pohvala za pocetak.. Ako vec insistiras na Breitling look onda bi moj savet definitvno bio gore pomenuti Angel.. A ako si vec porucio njega, kao sto vec kazes, onda ne vidim razlog zasto bi trazio i dalje i rizikovao sa ovim Chenevard satovima, posto se vidi da su skoro pa tipicne kopije satova, da ne kazem rep*ike..

    Zasto ne bi pogledao malo Laco satove? Da sam na tvom mestu skoro sigurno bih se odlucio za ovaj brend! Nemacki proizvodjac, prelepi satovi i dokazan kvalitet!
    U prilogu imas prospekt sa cenama u PDF formatu pa baci malo pogled, sa konkretno aviator modelima..

    Pozdrav
    Priloženi fajlovi Priloženi fajlovi

  10. #10
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru sata

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Ima ih u sledecoj temi, sto i nije neka pohvala za pocetak.. Ako vec insistiras na Breitling look onda bi moj savet definitvno bio gore pomenuti Angel.. A ako si vec porucio njega, kao sto vec kazes, onda ne vidim razlog zasto bi trazio i dalje i rizikovao sa ovim Chenevard satovima, posto se vidi da su skoro pa tipicne kopije satova, da ne kazem rep*ike..

    Zasto ne bi pogledao malo Laco satove? Da sam na tvom mestu skoro sigurno bih se odlucio za ovaj brend! Nemacki proizvodjac, prelepi satovi i dokazan kvalitet!
    U prilogu imas prospekt sa cenama u PDF formatu pa baci malo pogled, sa konkretno aviator modelima..

    Pozdrav
    Hvala, hvala, hvala!!!
    O tome tragam! Malo sam se i našalio o Chenevard satovima, ali sam malo i tragao! Ogromnog je prečnika, a indentčan je Brajtlingu! Na Rusa čekam duže vreme, sada kada znam da ga imaju i u Makedoniji doći ću pre do njega, jbg, stric mi je smotan za takve stvari zato se načekah toliko direktne pošiljke iz Rusije!!!

    Pozdrav Corsair, hvala!

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Odlicno! Ako se odlucis da tamo pogledas neki od tih rusa, javi obavezno sta ima, kakve su cene i sl.

    Da znas da je to odlicna ideja! Count me in!
    Nikakav problem, samo javi šta ti se sviđa i preporuči mi neke? Link
    Poslednja ispravka: ANGEL (12.3.2010. u 14:15) Razlog: Dopuna

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoć oko izbora Fortis sata
    By vlada_ns in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.2.2010., 0:32
  2. Pomoć pri izboru sata do 300EUR
    By Aleksandar.S in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.11.2009., 16:04
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.3.2009., 17:11
  4. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •