Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: automatic (Certina) ili Quartz (TAG Heuer)

    Citat keko kaže:
    Potpuno sam zaboravio da oni prodaju sa vlastitog sajta tako da mi je ta opcija zanimljiva. jedino sam negdje vidio da ne dostavljaju van EU. Da li je to istina?
    Naprotiv, šalju worldwide kada su satovi u pitanju sa FEDEX kurirskom službom. Ono što ne šalju van Evrope jesu narukvice (kajševi) od krokodilske kože zbog CITES sporazuma, ogromne papirologije i troškova slanja.

    Citat keko kaže:
    javljam se odmah jer sam malo čeprkao po Louis Erard sajtu. Pa tu ima sva sila satova fenomenalnog izgleda. Pitam se samo da li je kvaliteta proporcionalna izgledu. Primjetio sam da neki modeli imaju ETA 7750 mehanizam, dok za neke nema nikakvih podataka o mehanizmu.

    Cela ergela ETA mehaničkih mehanizama se nalazi u Louis Erard satovima (2824, 2836, 2892, 7750, 7001) a što se kvaliteta tiče ne brini, i više su nego kvalitetni satovi. A cene im se kreću od nekoliko stotina pa do par hiljada €!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Novi član
    Član od
    12.12.2008.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: automatic (Certina) ili Quartz (TAG Heuer)

    evo mene opet,
    bio sam sa kumom poslovno u Rijeci i svratili smo do Dicte da pogledamo satove. Jako su mu se svidjeli Louis Erard satovi. Rekao je da me ne želi baciti previše u trošak pa je odabrao model na slici. sat stvarno krasno izgleda uživo samo što nema staklo na pozadini sata, već metalni poklopac. kako bilo, sat je kupljen za cca 450 eur. (ispričavam se što nisam stavio sliku kupljenog sata nego sa interneta ali kum nije htio više dati sat kad je došao do njega.
    Priložene slike Priložene slike

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: automatic (Certina) ili Quartz (TAG Heuer)


    Meni lično jedan od najlepših modela u njihovoj ponudi i drago mi je što se odlučio baš za Louis Erard-a.
    Sat je zaista predivan, da ga dugo služi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Novi član
    Član od
    12.12.2008.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: automatic (Certina) ili Quartz (TAG Heuer)

    Dragon, puno hvala na preporuci. vidio sam toliko fantastičnih modela da ću i ja uskoro nabaviti jednog (ne smijem istog kao što sam uzeo kumu ali ću najvjerojatnije uzeti onaj model koji si mi preporučio)

    pozdrav

    keko

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Tag Heuer Carrera Automatic sat
    By milan zmaj in forum Tag Heuer
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.11.2011., 20:47
  2. Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer
    By pablito in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.12.2009., 22:21
  3. Tag Heuer Automatic
    By iwc in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.11.2009., 0:06
  4. Certina Quartz (end of life)
    By ognjen in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 4.10.2009., 21:15
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.8.2009., 15:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •