Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    210
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Pozdrav svima,molim za savjet u vezi kupovine:

    U dilemi sam izmedju dva Taga:

    http://www.tagheuer.com/the-collecti...CJF7111.BA0587 ,nov,po cijeni od 900 eur ili

    http://www.tagheuer.com/the-collecti...WAF2011.BA0818 ,takodje nov,po cijeni od 600 eur.

    Koji biste sat vi izabrali i da li je cijena korektna?

  2. #2
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Gde bre nalazite te satove po takvim cenama???

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Citat KLL kaže: Pregled poruke
    Gde bre nalazite te satove po takvim cenama???
    Ni meni to nije jasno da budem iskren!
    Jedino što mi je logično jeste da su u pitanju "leva ruka, desni džep" satovi ako se prodaju kod nas ili da je u pitanju online kupovina. Nemoguće je da sat čija je retail cena skoro 3k $ u inostranstvu, kod nas košta 900e.

    Pozdrav

    ----------------
    Listening to: SMOOTHJAZZ.COM - The Internet's Original Smooth Jazz Radio Station - Live from the Monterey Bay [foobar2000 v0.9.6.8]
    via FoxyTunes
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    210
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Maloprije sam vidjeo oba modela i Aquaracer automatski otpada posto je mali i izgleda smijesno na mojoj mesarskoj podlaktici.

    Calibre S model je prelijep,Malo mu je cijena prejaka s obzirom na okolnosti (SEKA,inflacija,nezaposlenost itd ),spustili su mi ga na 800 eur(dajem im 700 plafon).Nosio sam ga kod najboljeg Uhrara u gradu,reka je da spolja izgleda kao original a da bi bio 100% siguran da mora da ga otvori i pogleda mehanizam sto ce i uraditi ukoliko se dogovorim oko cijene sa prodavcem.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Manji je za 1mm. :p

    Definitivno treba neko stručan da ti utvrdi autentičnost sata pre same kupovine, jer bez obzira na SEKU, DEKU, inflaciju i ostalo, cena od 800e za nov sat je prosto neverovatna. Maloprodajna cena u inostranstvu je preko 3k dolara.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Citat pablito kaže: Pregled poruke
    Koji biste sat vi izabrali i da li je cijena korektna?
    Iskreno ne bih izabrao ni jedan, a cena jeste korektna uzevši u obzir njihovu preporučenu maloprodajnu cenu, naravno pod uslovom da su satovni originalni.

    Njihova preporučena maloprodajna cena je sledeća:

    Link Calibre S - 2200 EUR
    Aquaracer Automatic - 1400 EUR

    Neki od razloga zbog kojih ih ne bih kupio:

    Aquaracer Automatic
    • ružan kao đavo
    • precenjen sa obzirom na narukvicu lošeg kvaliteta i standardan ETA2836-2 mehanizam sa izgraviranim rotorom (ako je to razlog da mu daju svoj naziv "Calibre 5" onda nek im je na čast)


    Link Calibre S
    • debelo precenjen sa obzirom na Caliber S mehanizam na koji su toliko ponosni (mehaničko-kvarcni mehanizam koji po njihovim rečima ima preko 230 delova, uključujući 5 bidirekcionih motora, bla, bla, bla) - mogu da se opkladim da ovaj mehanizam nije ništa precizniji i kvalitetniji od bilo kojeg Seiko Kinetic sata. Na kraju krajeva u uputstvu za Caliber S piše da baterija traje 2 godine, što njegovu upotrebljivost izjednačava sa praktično bilo kojim drugim kvarcnim satom!
    • loša kontrola kvaliteta (skoro svi korisnici se žale da kazaljka nije centrirana sa oznakama na brojčanikui!!)


    Preporučujem ti da pogledaš sledeće dve teme ako tražiš dobar sat u tom cenovnom rangu:

    Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Pozdrav,
    V.S.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    29.12.2009.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Ok, ljudi.Slozicu se sa stavom oko izgleda aquaracer-a, zbilja je ruzan, ali LINK ne dozvoljavam da neko vredja.Vec 3 godine imam Link Automatic Chronograph CJF2110.BA0594, i radi kao zver u svim uslovima.Preciznost kazaljki...covece, ti ili lupas ili si neki ugrozeni lovac na mikrometre.Sto se pitanja autenticnosti sata tice, druze, ako je original to sto juris za 700 evra lepo odes na Tag Heuer sajt i registrujes ga.Ako je original kao ovaj moj onda dobijas bruka brdo podrske koja je veoma kvalitetna.Ja sam ovaj kupio za 1800 $ u Martn Binder Jewels, sve sa procenom vrednosti ako ti zafali kinta pa hoces da ga zalozis u neku banku i ono sto mi je nejasno bilo jeste da mu je procenjena vrednost eventualnog zalaganja 3400$!!!
    Elem, cena mu jeste velika, ali brate zaboravis na to kad ga stavis na ruku, jedino sto te podseca da je stalno tu na tvom zglobu jesu njegovih 200gr tezine.Mehanizam je perfektan, izrada, detalji...sve je tu, na svome mestu i u pravim proporcijama.Naravno ovo je opet subjektivno misljenje, jer ukusi su razliciti...
    Jedini ovlasceni serviser kod nas, nazalost samo je jedan, jeste O'clock u BG.
    Pozdrav, i javi da li si uzeo taj sat!

  8. #8
    Mlađi član
    Član od
    22.3.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    S obzirom na datum pokretanja teme sat bi već trebao biti kupljen, pa neznam dal daljnja rasprava ima svrhe.
    Kad već dižemo ovu temu više bi me zanimalo kako ovi satovi koštaju 900 odnosno 600€, a preporučena maloprodajna cijena glasi puno više...jesu replike u pitanju?

  9. #9
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer

    Sheki011,

    kao prvo ne dozvoljavam takvo izražavanje na forumu, bez obzira da li je upućeno meni ili nekom drugom članu foruma. Ne možeš reći da neko "lupa" a da pritom nisi našao za shodno ni da detaljno pročitaš sve poruke u ovoj temi. U ovoj temi se govori o Link Calibre S modelu, a ti govoriš o Link Automatic Chronograph modelu. Potpuno različiti modeli satova sa različitim mehanizmom, koji se u tom smislu ne mogu porediti.

    Kao drugo, ono što sam rekao je sasvim legitimna zamerka satu čija je preporučena maloprodajna cena 2200 EUR! Da budem iskren ja to ne bih tolerisao ni na satu od 300 EUR i takva stvar se ne sme prećutati. Kupci imaju pravo da zahtevaju apsolutnu preciznost izrade sata ovog cenovnog ranga, i tu nema pardona.

    Na kraju, drago mi je da si zadovoljan svojim satom.

    Pozdrav,
    V.S.

Slične teme

  1. TAG Heuer Aquaracer - Potrebno misljenje
    By ivanbjelic in forum Tag Heuer
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.8.2011., 22:24
  2. Heuer 1550 sg
    By Slobodan Torovic in forum Tag Heuer
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 23.7.2011., 19:26
  3. TAG Heuer u Srbiji?
    By WatchFan in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 17.11.2010., 6:06
  4. Tag Heuer Monaco V4
    By Vladan Stevanovic in forum Tag Heuer
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.11.2009., 13:30
  5. Sat Tag Heuer Link Calibre S
    By iwc in forum Tag Heuer
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.10.2009., 5:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •