Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    31.10.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Tissot PRS 516

    pozdrav svima! ne snalazim se baš najbolje sa ovom modernom tex, ali da pokušam . pitanje u vezi sata tissot prs 516sa autoatskim mehanizmom ovdje u R.Srpskoj tj u B. Luci košta 820€ur sat mi se sviđa pa da li je to dobra kupnja? i kakav je kvalitet sata.

  2. #2
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: tissot

    Ne znam koja je cena ovde u srbiji ali mislim da je to ok sat ako sam pravilno nasao na netu u njemu je 7750ETA i to je odlicna masina,vrlo moguce i da je cena ok

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: tissot

    Citat drago.j kaže: Pregled poruke
    pozdrav svima! ne snalazim se baš najbolje sa ovom modernom tex, ali da pokušam . pitanje u vezi sata tissot prs 516sa autoatskim mehanizmom ovdje u R.Srpskoj tj u B. Luci košta 820€ur sat mi se sviđa pa da li je to dobra kupnja? i kakav je kvalitet sata.
    Pretpostavljam da je ovaj model u pitanju?
    Ako je ta serija, tj. hronograf sa automatskim mehanizmom onda da, mehanizam je Valjoux 7750, odličnog kvaliteta. Inače, Tissot predstavlja kvalitetan brend sa odličnim odnosom cena/kvalitet i mislim da nećeš pogrešiti ukoliko se odlučiš za kupovinu jednog od njihovih satova. Cena za konkrektan model je u rangu očekivane, a ako ti se model dopada slobodno ga kupi.
    Ukoliko imaš mogućnosti, pogledaj i Certina satove obzirom da je jedna vaša lokalna radnja imala popriličan popust (pogledaj ovu temu) na njihove satove a takođe su izuzetnog kvaliteta i predstavljaju dobru kupovinu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •