Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 44
Like Tree3Likes

tema: Poljot Aviator sat

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Na jednom sajtu koji se bavi samo prodajom piše da kvarcne aviatore prodaju samo aviokompanije i daju link za nekog brotanskog posrednika.

    Na drugom sajtu koji sam našao da prodaje ovakve sajtove date su adrese radnji, koje se nalaze na "jakim" lokacijama u Moskvi. Koliko znam, kod njih se piratska roba prodaje po buvljacima, a ne na ovakvim lokacijama.

    Žao mi je što nemam konkretniji odgovor, ali da doprinesem bar ovako.

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    U pravu si Nešo. Malo sam istraživao i došao do sličnog zaključka. Naime, Volmax Aviator je svojevremeno prodao prava kompaniji Scorpio Distributors Ltd (link koji je bio postavljen u moderisanoj poruci) da proizvodi i distribuira satove pod imenom Aviator i prodaje ih na aerodromima i komercijalnim letovima tj. da ih distribuira kroz aviokompanije.

    Ova informacija se nalazi čak i na zvaničnom sajtu...

    Quartz range

    “International Traveller Collection – Aviator watches bought on aeroplanes and duty free shops.
    The International Traveller Collection is offered throughout the globe through duty free stores and airline sales. This collection uses premium materials, Japanese quartz precision movements, stainless steel cases, leather straps, 10ATM water resistance, manufactured under license by Scorpio Distributors Ltd, a leading luxury goods company. For all after sales service on these products, please contact Scorpio directly at salessupport@scorpdis.com for more information, www.scorpdis.com
    Što bi značilo da ovaj model jeste originalan Aviator. Međutim, ono u čemu se svi koji su došli u kontakt sa ovim satovima slažu jeste da je kvalitet izrade na jako niskom nivou i da su daleko od kvaliteta koji se može videti kod Volmax Aviator mehaničkih satova.

    Ja se izvinjavam članu Vukas1n što sam pokrenuo ovo pitanje ali obzirom da netom kruži jako veliki broj kopija a Aviator nije izostavljen iz ove priče, crv sumnje se probudio u meni čim sam ugledao informaciju da je reč o kvarcnom hronografu.

    Ja ću još jednom da skrenem pažnju na sve veće prisustvo kopija pri čemu Rusi nisu izuzetak i apelujem na sve članove da, ukoliko se odluče na internet kupovinu, satove kupuju preko proverenih i renomiranih online prodavaca a neke od njih možete pronaći i u temi "Online prodavnice - linkovi".
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #33
    Novi član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Postavicu kad stigne nije problem, koliko sam ja primetio on moze da se kupi samo na aerodromima(meni ga je sestra uzela u milanu) Sto se tice cene, za ovaj meni jako lep sat, on kosta sa popustom za Cabin Crew oko 120 evra! Sto je po meni dzabe...

    pozz

  4. #34
    Novi član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Ma nikakav problem. Ja sam prvo trazio ovaj sat na official-nom site-u Poljot Aviator i nije ga bilo...ali znam da ne moze da se u Free Shopu prodaje nesto kinesko(valjda) tako da kada mi stigne ovaj sat izvesticu vas da li je kvalitet na nekom zadovoljavajucem nivou, s`obzirom da ovo nije neki skup sat.

    poz

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Nemoj da se ljutiš zbog komentara po pitanju kvaliteta. Tu smo nemilosrdni čak i kada su u pitanju satovi koje lično posedujemo.

    Bez obzira na to šta smo ti rekli, ako ti se sat sviđa, ceo forum te podržava u kupovini i nošenju, jer je ovde najvažnije voleti sat, a ne koliko ih poseduješ, koliko košta i kakvog je kvaliteta.

    Što se tiče slika, bilo bi odlično da ih postaviš i da ga opišeš. U principu nije teško opisati sat, jer ima dosta opisa koji mogu da posluže kao uzorak.

    A ako se 'ufiksaš' satovima kao i ostali, možda će ti sledeći sat biti mehanički rođak ovog aviatora, u čijem kućištu kucka čuveni mehanizam 3133. Naravno, ima mnogo pilotskih i drugih satova, ali o tom po tom.

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Bio sam ubedjen da je ovo mehanicki sat, nisam ni znao da Aviator pravi ovakve kvarcne modele... Sve u svemu bas ko sto je Nesa rekao...samo napred...

  7. #37
    Novi član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Da, hvala! Ja sam oduvek obozavao satove, ali nisam bio u mogucnosti da kupim neki ozbiljniji, pa onda nisam hteo uopste da kupujem zbog toga. Ovaj sat mi je sestra kupila kao mali poklon i pogodila je moj ukus...volim vece satove sa koznom narukvicom i nekim poliranim metalnim kucistem...elem za mehanizam nisam probirljiv jer znam da se takvo zadovoljstvo placa vise ili mnogo vise

    Kad stigne slikacu i opisati koliko umem, pa ne zamerite sto nisam "strucan" hah

    A sto se tice zaljubljivanja, ja sam vec nasao sledeci(iako ovaj jos nije ni stigao) koji me je odusevio:

    http://www.aviator-watch.com/html_ch...ator3_bp_1.htm

    http://www.aviator-watch.com/html_chronos/big_chronos/aviator3_cb_1.htm

    i
    li 2

    Pozdrav celom forumu!

  8. #38
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Lep izbor

    Ako budeš rešio da kupiš jedan od ovih lepotana, svi ćemo ti rado pomoći. Na forumu ćeš naći spisak bezbednih sajtova za kupovinu, a ako kupuješ u EU, imaš pravo na povraćaj PDV-a.

    Uživaj u aviatoru i nadamo se da ćeš nastaviti druženje s nama. Osim što se družimo virtuelno, nekada se vidimo i uživo i nadamo se da ćeš nam se pridružiti.

  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Vitanov je uistinu ozbiljan prodavac "Ruja" , ali ceneee...Naziv: 001.gif, pregleda: 658, veličina: 166 bajtova

    Poljot stvarno ima modele da ti stane dah...

    Poljot Aviator sat-satovi_big_1708.jpg

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Poljot Aviator sat

    Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    U Streli je 3133
    jaste u novim modelima strela ima mehanizam 3133 i ne pise sdelano nego made in rosia

Slične teme

  1. Volmax Aviator i Sturmanski satovi- Civil
    By RaleT in forum Ruski satovi
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 15.2.2015., 19:22
  2. Orient EM7A002R - AVIATOR
    By diamond in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.2.2011., 19:53
  3. [POVUČEN OGLAS] - Volmax Aviator hronograf
    By RaleT in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.2.2011., 22:35
  4. Novi Aviator MiG 29
    By sima hrabri in forum Ruski satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.7.2010., 12:06
  5. Poljot arctic
    By Nikle in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2009., 18:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •