Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 44
Like Tree3Likes

tema: Poljot Aviator sat

  1. #1
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Poljot Aviator sat

    Elem,
    moj Citizen se jos nije ni posteno iznosao a vec planiram iducu kupovinu. Znam da ce to malo da potraje , dok objasnim lepsoj polovini da je to pametna investicija i da mi jos jedan sat zaista treba (uvek ima jos jedan), ali bolje na vreme da pocnem da razmisljam na tu temu.

    Ne zelim puno novca da potrosim a zapao mi je za oko jedan fini sat koji bi mi pasovao za odelce

    U pitanju je ovaj Poljot Aviator 3105/6973645
    Poljot Aviator sat-3105_6973645b.jpg

    E sad, molio bih nekoga da mi napise nesto vise o ovom modelu i da mi date Vasa misljenja o mehanickim satovima, o ovom Poljot 3105 movement-u i sl.

    Hvala unapred!
    Vladan
    Who's your daddy?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Ahahha kad sam video ovu temu nisam mogao da verujem, pre nego sto sam poceo da razmisljam o nighthawk-u bas sam bio zagrejan za ovaj sat, ali posto sam samo par meseci pre toga uzeo jedan Orient koji ide uz odelce, a ipak ima sportsku notu, to me je odvuklo da citizen prevagne i ostatak price znas uzeo sam isti sat koji i ti posedujes.

    Inace jedan od clanova u svojoj kolekciji ima skoro indentican sat mislim da je samo u nijansama razlika ( Johny je u pitanju ) tako da on moze da ti nesto opsirnije kaze o njemu, ja sam sat video i potpuno sam odusevljen inace jako veliki sat i bas lepo stoji na ruci, i kako Johny kaze sat mu otstupa oko minut na mesec dana sto je za svaku pohvalu. Pravi muski sat.

    Inace ovo za lepsu polovinu, te u potpunosti razumem moja je htela da se slogira kada je cula da cu opet da kupim sat hihihih, a pomenuti Johny ( inace brat moje devojke hahahahah ) ima istih problema, verujem da 90% pri(zenjenih) muskaraca na ovom forumu ima istih problema sta cemo mi kada jednostavno ne mozemo da im odolimo ( mislim na njih, satove ahahahahha )...

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom

    Znaci nisam jedini koji farba zenu pre kupovine svakog sata. Mada videcete devojke vam to kasnije pocnu da tolerisu, osim ako se sat ne zove: Jelena, Dragana, Ivana..

    Zaboravih da kazem, Poljot Aviator sam nedavno gledao u Bec-u, sat izgleda jako lepo, sa odlicnom zavrsnom obradom. Ako se ne varam cena mu je bila 349e, i mehanizam je na navijanje. Za toliko para se dobija ok mehanizam sa odlicnom zavrsnom obradom, i estetski je meni prelep. Poz



    [edit by dragon: Postoji opcija "Izmeni poruku" pa bih te zamolio da je koristiš ukoliko je to moguće. Nema potrebe za postavljanjem dve uzastopne poruke u vremenskom intervalu kraćem od 10 minuta.]
    Poslednja ispravka: dragon (13.8.2010. u 17:59) Razlog: 2 uzastopne poruke

  4. #4
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Citat tolarbo kaže: Pregled poruke
    Ako se ne varam cena mu je bila 349e]
    Hm...mislim da je to mnogo. Vidjao sam neke cene oko 320-350$.
    Who's your daddy?

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Poljot 3105 je mehanički mehanizam na manuelno navijanje. On je jednostavnija verzija 3133 hrononograf mehanizma. Visina je 5,05mm,posjeduje 17 rubina,21600vph,rezerva snage je 42h,dozvoljeno odstupanje je -20 da +40 s/dan(može on biti mnogo precizniji-dotjeraju to sajdžije). Izdržljiv i jak mehanizam tako da mislim da sa njim ne bi trebao imati problema! Inače,ovaj sat je bombonica!!!

  6. #6
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Hvala puno za info. Rezerva od 42h deluje prihvatljivo. Rucno navijanje, prava stvar... U Srbijici verovatno nema gde da se nadje?
    Who's your daddy?

  7. #7
    Član Avatar korisnika ivanbjelic
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    114
    Lajkovi
    600
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    nisam siguran dali imaju ovaj model koji ti trazis ali mozes da pogledas vitanov imaju dobru kolekciju.
    http://www.vitanov.rs/shop/satovi/in...partment_id=89

  8. #8
    Novi član
    Član od
    27.12.2009.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Imam taj sat-tacnije Aviator 45mm,sa tim mehanizmom koji osim datuma ima i pokazivac dana i noci.Odlican sat,skup je ali zadovoljan sam.Volim cirilicne oznake,jos u Kanadi gdje zivimNisam bas dobar sa slobodnim vremenom,pa nemam vremena za detaljnije predstavljanje.

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Stvarno je lep sat! Mada bih ja licno u ovoj kategoriji pre isao na neku od nemackih marki (Laco, Stowa, Steinhart, Archimede...)

    [OT]
    Vidim da kod Vitanova imaju meni omiljenu Strelu! Fenomenalan sat, doduse malo skuplji
    [/OT]

  10. #10
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Poljot Aviator sat

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    Stvarno je lep sat! Mada bih ja licno u ovoj kategoriji pre isao na neku od nemackih marki (Laco, Stowa, Steinhart, Archimede...)
    Zaista su satovi preskupi! Kada bi kupovao u Rusiji imao bi nešto nižu cenu koja je zaista prihvatljiva za satove Ruskih proizvođača.
    Ovako bi imao u svakom slučaju nešto interesantije po izgledu i kvalitetu za svotu novca koje traže u Vitanovu.
    E sada, da li je neko video ruske satove kod pomenutog distributera? Ja nisam! Stanje na lageru piše po porudzbini, dakle naručiš i čekaš ih pola godine, a odvojiš pozamašnu svotu novca kako bi uplatio kaparu, već viđeno.

    Postoji malo brža varijanta kod Makedonaca koji su njihovi serviseri i zastupnici.

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volmax Aviator i Sturmanski satovi- Civil
    By RaleT in forum Ruski satovi
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 15.2.2015., 19:22
  2. Orient EM7A002R - AVIATOR
    By diamond in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.2.2011., 19:53
  3. [POVUČEN OGLAS] - Volmax Aviator hronograf
    By RaleT in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.2.2011., 22:35
  4. Novi Aviator MiG 29
    By sima hrabri in forum Ruski satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.7.2010., 12:06
  5. Poljot arctic
    By Nikle in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2009., 18:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •