Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    e drago mi ej eto sto svako nesto pise....cak i crane lupeta ali i on da gukne a da nije oris u pitanju....hvala mi.molim druze car si..
    t

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #32
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    vidi ga lens armstrong al se raspisao....
    Djordje likes this.

  3. #33
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    a tek cu...to sad dok ne mogu da vozim kad sednem i zairem kosutnjak nema me a vi se slikajte ovde opet ce da zamre..molice te da se vratim i da se skinem sa mojom prifi biciklom

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #34
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Milane, ne znam sta bih rekao, osim da si potpuno u pravu. Tvoja pozitivna energija i entuzijazam se osecaju na forumu, ali opet nikako da probude mnoge uspavane clanove. Ja sam se u poslednje vreme takodje dosta udaljio sa foruma, nazalost zbog privatnih problema ali i zbog posla (unapredjen sam ako je za utehu...). Zapoceo sam pisanje strucnih tekstova (nalik na onaj o staklima) ali nikako da zavrsim, dan mi prekratko traje. Imam dosta ideja koje sam predstavio timu moderatora, i nadam se da cemo neke od njih ubrzo i sprovesti.


    Nikola, delimicno se slazem sa tobom a delimicno ne.
    Svaka moja inicijativa za implementacijom nove funkcionalnosti je proizvod moje zelje da poboljsam vase sveukupno iskustvo u interakciji sa ovim forumom. Nazalost nisu sve funkcionalnosti svima odgovarale. Ukoliko se jedam problem resi (postojanje auto-save funkcije je mnogima ustedelo dosta vremena i truda prilikom ponovnog pisanja nesacuvanih poruka) onda se pojavi neki drugi problem (bagoviti editor i sl.) i nemoguce je udovoljiti svima, ali sam svestan da se prioriteti moraju napraviti. Sada sam mnogo oprezniji prilikom upgrade-a foruma na novu verziju i pazljivo analiziram svaku novu funkcionalnost. Sto se tice tvoje kritike, ja nemam razloga da ti ne verujem, ali slozices se da je prilicno neobicno da samo ti imas te probleme sa editorom (ja ih licno nikada nisam iskusio).
    Uvek ce biti onih koji "parazitiraju" forumom, ali oni nisu tako bitni, jedino sto je bitno je kvalitet onoga sto je napisano i JEDINO to ima neku tezinu. Sve ostale "smetnje" cemo pokusati da otklonimo. Ni ja nisam srecan povremenim negativnim desavanjima na forumu, ali isto tako mogu reci da ti skoro nikad ne doprinosis njihovom resavanju, vec naprotiv podstices na produbljivanje problema, i to je ono cime zaista nisam zadovoljan, uzimajuci u obzir da si ti jedan od najstarijih clanova sa visokom reputacijom.

    Sto se tice LIKE sitema, razmisljam o njegovom deaktiviranju, ali bih voleo da istaknem da nije ovaj sistem toliko los, koliko je mozda koriscen na los nacin. Svi su masovno lajkovali svaki post pa i one najbanalnije a svrha je bila da se lajk pokloni onome ciji post ima odredjeni kvalitet. Da je tako radjeno, clanovi bi se daleko lakse snalazili u kilometarskim temama!

    Kada su u pitanju neobavezne teme, one same po sebi nisu lose, i toga ima svuda. Jedostavno mi jesmo ljubitelji satova, ali smo isto tako ljudi sa nekim drugim interesovanjima, hobijima i sl, i to bi trebalo podeliti sa drugima. Na kraju krajeva ni na okupljanju ne pricamo samo o satovima, vec o mnogim drugim stvarima. U tom smislu, ne vidim nista lose u tome, ali to ne bi ni bilo toliko upadljivo da ima dosta vise strucnih tema. To je ono na cemu moramo da poradimo i na cemu sam trenutno najvise fokusiran.

    Da skratimo pricu, podrzavam Milanov predlog, ali bih voleo da cujem misljenja ostalih, i eventualno neke predloge koji mogu da rese postojece probleme na forumu (ovo je vise nego dobrodoslo!).

    Hvala vam unapred.

    NIsam stigao da ti se zahvalim tvojim recima koje su mi MNOGO ZNACILE onda kad sam mislio da ovaj forum treba da bude ono sto je bilo...ali vidim da se trud ne ceni ili brzo se zaboravi don huan

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

  1. Kojih satova imate najvise?
    By tolarbo in forum Kafić
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 27.4.2012., 16:23
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.6.2011., 18:44
  3. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  4. Slanje starih satova (ili bilo čega) u inostranstvo ?
    By esdy_11192 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 2.3.2010., 0:25
  5. Posto nema adekvatnog podforuma . . .
    By Fibonacci in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.6.2009., 23:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •