Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.12.2010.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Narucivanje preko sajta poljot24.de ili nekog drugog

    e ovako pogledao sam neke satove na ovom sajtu, cak i kontaktirao prodavca licno i deluje mi ok jer mi je lepo objasnio da sta je VAT i ostali porezi cak mi je predlozio da mogu nekako da platim manje 20% ako mi posalje nesto(ne znam sta)...
    Sada ja vas pitam da li ste imali prilike da kupujete na ovom sajtu i kako ste prosli kod nas na carini
    Ja sam mislio da ga zamolim da na posilci napise da je cena manja a da mu naravno palatim koliko kosta da bi mi na carini manje naplatili ili nasi carinici sami procenjuju robu?

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Narucivanje preko sajta poljot24.de ili nekog drugog

    Citat Sasa064 kaže: Pregled poruke
    Ja sam mislio da ga zamolim da na posilci napise da je cena manja a da mu naravno palatim koliko kosta da bi mi na carini manje naplatili ili nasi carinici sami procenjuju robu?
    To ne može da škodi-ponekad i uspe!
    Kao i za svaku drugu robu,carina se služi katalozima pri procenjivanju robe.Ako i nemaju katolog za konkretnu robu imaju internet pa mogu saznati realnu vrednost.
    Dakle-svakako probaj ali budi spreman i da neće uspeti.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Narucivanje preko sajta poljot24.de ili nekog drugog

    Poslednja ispravka: vladas (7.1.2011. u 15:37) Razlog: prepravka linka
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #4
    Novi član
    Član od
    19.12.2010.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom www.poljot24.de

    Pozz sivim ljubiteljima ruskih satova!!!

    Recite mi jeste li ikada narucivali satove preko nekih sajtova poput ovog u naslovi, kakva je procedura.
    Ovaj sajt mi deluje kao jedan od sigurnijih, jer sam nekoliko puta slao mail doticnom vlasniku online prodavnice i on mi je uvek lepo i iscrpno odgovorio.
    E sad ako bih ja porucio sat, on bi mi sigurno poslo neko od sluzbi za prevozenje robe(Fed ex, dhl i sl.), e to kad dodje na carinu sigurno se oporezuje, i nastavlja put do mene... ili kako vec to funkcionise.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: www.poljot24.de

    Ja sam kupio Strelu kod Juliana.
    Jedan od najboljih sellera, stvarno je za pohvalit nacin kako on radi posao.
    Sve ti pise na njegovom sajtu, a za carinu i ostalo kako te zahvati... Ja se nikada nisam uspio izvuci od tih troskova,jednostavno sve pakete zaustavljaju kod nas. Mozda je kod tebe drugacije. Mislim da je slao DHL-om.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: www.poljot24.de

    Julian Kampmann je prodavaca za kojeg možeš da budeš siguran da će ti poslati ono što si platio, da ti neće prodati franken sat ili kopiju i da će svaki sat pre slanja pregledati a o njegovoj profesionalnosti dovoljno govore brojna pozitivna iskustva širom sveta.

    Carinu i ostale takse si, obzirom da uvoziš robu u Srbiju, obavezan da platiš a da li ćeš ih platiti ili ne zavisi isključivo od carinika koji će izvršiti pregled paketa. Pokušaj sa Kampmann-om da se dogovoriš da ti paket pošalje običnom poštom a ne FedEx-om ili DHL-om jer kod ovih kurirskih službi pored carine i poreza plaćaš i troškove špedicije koji često nisu mali.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. eBay - kupovina preko njih
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 3.10.2016., 15:51
  2. Da li kupiti sa ovog sajta?
    By bnovica in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 18:02
  3. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •