Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 34
Like Tree40Likes

tema: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

  1. #11
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Razumem sta si hteo da kazes..svaka inovacija ili bilo sta je dobro dosla.Pricamo o vremenu gde mozda nisi ti bio uclanjen. Ja tvoje prisustvo nisam primetio kao odskakanje od samog foruma. Da ja znam bolje ja bi se trudio da Vam pokazem ili objasnim mozda neke stvari koji vam se cine zanimljivim...Apsurd da sam od kraja 2008 nisam znao da sam uzeo od jednog uvazenog clana sat navijac a ne automatik nije mi palo napamet. I nije mnogo toga receno kod casovnicarstva uvek ima nekih inovacija i mnogo smo se svi mi oslonili na Dragona koji ruku na srce i jeste uvek iznosio neke zanimljive informacije. I nikako ne mislim da povecanjem clanova moze da bude lose moze samo da doprinese kvalitetu ali mora da se ucestvuje. Kazes da mi je malo cudan zahtev? Zahtev mi je da pozovem ponovo stare clanove koji ce opet i nas i vas da animiraju tj sve nas da nas ne kvalifikujem na Vas i na Nas. Pogledaj samo koliko gostiju ima...koliko casovnicara ima medju nama e nece da se aktiviraju...
    P.s. Mislis li da sam ja kvalitetan? Ja sam ponosan sto je nas ne bi voleo da napisem bivsi super modelator otvorio temu "Kafic" i gde je napisao Milane tvoja tema....to ti govori kako i o cemu ja pisem..

    P.S. Stvarno mi smeta to mi....novi stari...nije poenta u tome
    Poslednja ispravka: milan zmaj (31.10.2011. u 18:12)
    VLADAN P and bt321 like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Odlicna inicijativa...!

    Licno nisam veliki poznavalac istorije casovnicarstva i samih satova, pa samim tim trudim se da ne pametujem mnogo oko nekih stvari koje mi nisu poznate, medjutim, isto tako se trudim da ucestvujem u nekim temama koje su mi poznate ili u nekim temama koje nemaju veze sa samim satovima...Ali Boze moj, niko se nije rodio a da sve zna, sve se to uci...recimo, licno sam dosta toga naucio o satovima upravo na ovom forumu..

    Delim Vladanovo misljenje oko tema nevezanih za satove koje kako rece daju dodatnu notu zanimljivosti i pozitivno utiču na kvalitet vremena koje provodimo na forumu...Zaista bi se ljudi smorili kada bi se ovde samo o satovima pisalo..

    I na kraju iskrena zelja da nam se stari clanovi ponovo jave a da nam se neki novi ili buduci pridruze u sto vecem broju...

    VLADAN P and skydrummer like this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  3. #13
    Član Avatar korisnika BedMadaFaker
    Član od
    7.8.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    150
    Lajkovi
    259
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Ja sam mlad clan, ali sam i ja primetio da je sve manje postova i komentara na forumu u odnosu na vreme od pre 2 meseca kad sam se uclanio na forum. Ja se trudim koliko mogu da ispratim postove sa komentarima, ali ipak sam samo pocetnik koji jos puno ima da uci o satovima, tako da ipak stari clanovi treba da budu malo aktivniji... Barem dok novi clanovi nesteknu neki stepen znanja...
    bt321 likes this.
    Napiši mudru izreku i tvoje ime će večno živeti!!!

    Pick my left pocket of its silver dime, but spare the right - it holds my golden time!
    *Oliver Wendell Holmes*


  4. #14
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Ja navijam za ukidanje lajkova. polazim od sebe i cesto umesto da nesto prokomentarisem samo stisneo opciju like i gotova stvar, ukidanje pod obavezno.

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Nisu lajkovi toliko strašni.
    Ako mislite da treba više komentara-komentarišite više.
    Niko vas ne tera da koristite opciju LIKE .
    Nije valjda da ne možete da se suzdržite?
    Mislim,bez zezanja-Šta znači veći broj postova ako su tu samo radi broja?

    Kada poželim samo da potvrdim da mi se sviđa viđeno ili rečeno,a nemam šta da dodam-baš dobro dođe LIKE.(tada onaj ko je postavio post zna da nije ''džaba krečio'' )
    anbeast, bt321, skydrummer and 1 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    I meni se ucinilo da kao sto je rekao Nikola, lijkovi su smanjili broj poruka, a na neki nacin udaljili clanove. Sa druge strane, @vladan p je sigurno dao najvise lajkova, a u poslednje vreme ima sigurno i najvise postova. Pa to opet govori da onaj ko hoce on hoce da ucestvuje. Ja iskreno mislim da nedostaju neke zajednicke akcije, to bi motivisalo malo vise nasu "omladinu". Eto i ona stara Juga je nestala kada su prestale "Omladinske radne akcije".

  7. #17
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Dajte ljudi nemoguce je da vas vise satovi ne interesuju,ne verujem ni da Vam teme nisu bas zanimljive,ako i jesu dajte Vi sami nesto pokrenite i da i nama dodje kao korisno. Staro drustvo se zamenilo sa novim i tako u krug. Kako da Vas animiramo da se opet lepo i kvalitetno prica...cak i Hadzi moram da se nasalim a da se ne uvredi mrguda nema.Svi svoje probeme imamo ali meni licno je ovo donekle lek...ali da porobamo sto manje da lajkujemo kao svidja nam se to sto procitamo i to je to. Malo diskusije,malo zdrave prepirke...cak mi malo i nedostaje ona prepirka Omega & ostatak Breitlinga Rolexa IWC a....

    Amica jesi li u zemlju propao...
    Rus PA ponekad u mojoj kolekciji visi samo da se pohvali....
    Angel kao duh a ima novi sat koji nece da prikaze...
    Zao mi je i rasipanja kvaliteta....Dragon ali ako covek vise nece ok daj , doduse ja nisam kompetentan da trazim nove satove nova resenja,mozda da ukradem sa nekog linka ali na engleskom (mislim da me ni na srpskom ne razumete jos kad bi prevodio)
    Nema vise okupljanja...secam se SKi staze pa Marko; sa onim njegovom kopijama,sve je nekako lepo bilo.
    Ajde malo se prikljucite ponovo....nedostajete nam. Jovana ajde sad si se uhvatila knjiga daj neku jos temu...
    tolarbo da ne kazem Vam...znas i sam da znas,ne da slikas sta danas nosim...inace danas ja nosim dva iwc i oris...moze mi se( sala ali nosim )
    Simo bolji si bio dok nisi postao modelator....samo da ti kazem; i kritika...ako ti treba pomoc oko stana zovi ne radim dao sam otkaz...
    boss pusti viceve, za mene ukljucuj se
    nikola ajde daj doprinos malo jaci razumes se znam
    eee propao si kao...da ne kazem onako prosto..
    IZvinite ako sam Vas uvredio ali ajde trgnite se malo gubimo se malo u kvalitetu..

    -moji satovi
    -nightshot
    -sta danas nosim
    -sta sad slusam ...moby
    -jos nam treba tema: recepti i kako jesti brzo i brzo se ugojiti.
    Milane, ne znam sta bih rekao, osim da si potpuno u pravu. Tvoja pozitivna energija i entuzijazam se osecaju na forumu, ali opet nikako da probude mnoge uspavane clanove. Ja sam se u poslednje vreme takodje dosta udaljio sa foruma, nazalost zbog privatnih problema ali i zbog posla (unapredjen sam ako je za utehu...). Zapoceo sam pisanje strucnih tekstova (nalik na onaj o staklima) ali nikako da zavrsim, dan mi prekratko traje. Imam dosta ideja koje sam predstavio timu moderatora, i nadam se da cemo neke od njih ubrzo i sprovesti.

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Uspeo sam da iskljucim taj tzv napredni editor, koji je pun bagova i rupa, ne zbog mod pretrazivaca ili kompjutera, nego jednostavno ne radi i usporava otvaranje stranice. Sve vise ljudi pristupa forumu preko mobilnih uredjaja, i imaju verovatno ogranicen internet, a ova sminka koja uz\ to i ne radi je dosta zahtevna, i teska i nepotrebna. Dzabe je sto sada Svet satova izgleda lepse, kada su sad kvalitetnije komsije sa portala, a kaskali za nama, po meni, a sada su daleeeeko ispred po postovima, fotkama i tekstovima. nema ovde vise sta da se kvalitetno procita, i ja sam se udaljio i samo prodajem satove kao i svi drugi, sto da se cimam, Na svaku dobronamernu kritiku s moje strane bilo je Ne kukaj, kupi bolji racunar, kukas kao baba.......a ja pokusavam da postavim proklete fotografije iz hotela u Egiptu na moj omiljeni forum.....Pa se onda pojavljuju neke spodobe koje parazitiraju na forumu, kojima se ugadja naprednim search funkcijama, napljuju moderatora foruma, odu, a taj post stoji sto godina i niko ga ne brise, nema kazne....nista.....a onda su svi u cudu kada je covek digao ruke od svega, sto da se on trudi i vuce forum i trpi svakojaka sr....
    Nikola, delimicno se slazem sa tobom a delimicno ne.
    Svaka moja inicijativa za implementacijom nove funkcionalnosti je proizvod moje zelje da poboljsam vase sveukupno iskustvo u interakciji sa ovim forumom. Nazalost nisu sve funkcionalnosti svima odgovarale. Ukoliko se jedam problem resi (postojanje auto-save funkcije je mnogima ustedelo dosta vremena i truda prilikom ponovnog pisanja nesacuvanih poruka) onda se pojavi neki drugi problem (bagoviti editor i sl.) i nemoguce je udovoljiti svima, ali sam svestan da se prioriteti moraju napraviti. Sada sam mnogo oprezniji prilikom upgrade-a foruma na novu verziju i pazljivo analiziram svaku novu funkcionalnost. Sto se tice tvoje kritike, ja nemam razloga da ti ne verujem, ali slozices se da je prilicno neobicno da samo ti imas te probleme sa editorom (ja ih licno nikada nisam iskusio).
    Uvek ce biti onih koji "parazitiraju" forumom, ali oni nisu tako bitni, jedino sto je bitno je kvalitet onoga sto je napisano i JEDINO to ima neku tezinu. Sve ostale "smetnje" cemo pokusati da otklonimo. Ni ja nisam srecan povremenim negativnim desavanjima na forumu, ali isto tako mogu reci da ti skoro nikad ne doprinosis njihovom resavanju, vec naprotiv podstices na produbljivanje problema, i to je ono cime zaista nisam zadovoljan, uzimajuci u obzir da si ti jedan od najstarijih clanova sa visokom reputacijom.

    Sto se tice LIKE sitema, razmisljam o njegovom deaktiviranju, ali bih voleo da istaknem da nije ovaj sistem toliko los, koliko je mozda koriscen na los nacin. Svi su masovno lajkovali svaki post pa i one najbanalnije a svrha je bila da se lajk pokloni onome ciji post ima odredjeni kvalitet. Da je tako radjeno, clanovi bi se daleko lakse snalazili u kilometarskim temama!

    Kada su u pitanju neobavezne teme, one same po sebi nisu lose, i toga ima svuda. Jedostavno mi jesmo ljubitelji satova, ali smo isto tako ljudi sa nekim drugim interesovanjima, hobijima i sl, i to bi trebalo podeliti sa drugima. Na kraju krajeva ni na okupljanju ne pricamo samo o satovima, vec o mnogim drugim stvarima. U tom smislu, ne vidim nista lose u tome, ali to ne bi ni bilo toliko upadljivo da ima dosta vise strucnih tema. To je ono na cemu moramo da poradimo i na cemu sam trenutno najvise fokusiran.

    Da skratimo pricu, podrzavam Milanov predlog, ali bih voleo da cujem misljenja ostalih, i eventualno neke predloge koji mogu da rese postojece probleme na forumu (ovo je vise nego dobrodoslo!).

    Hvala vam unapred.

  8. #18
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    e i like you. ma ovo je bila samo fobra namera koju pisem sad tacno u 5 : 12 . Dosta toga je moglo da se procita,posveti i tako dalje...Lajkovi mogu da ostanu cisto kad nemas vremena ili kod slika recimo da nemas sta da napises tipa koiko si ga platio vec ga lajkujes i samim tim kazes vlasniku da je sat dobar meni godi...ali sad ne u svakoj temi.
    Ja se iskreno nadam da ce sve ovo izaci na bolje,boss imas posla ok,ali evo ko ima malo vremena on ce nesto napisati sta ga tisti.
    Teme koje se pokrecu a nisu u vezi satova nekad su zanimljive prvih 10 odgovora i padaju u vodu.
    U svakom slucaju ja sam vojnik ovog foruma i ima da lupam koliko god znam i umem... Kaobojci koji su dosli kod Indijanaca malo da se aktiviraju nek prepisuju odnekle...ja se stvarno izvinjavam ali ovo je bila krajnje sala...Vukas clan cini mi se da zna znanje ali nekad nece da ga iskoristi osim po pitanju velicini..to ga je dotaklo i to u mojoj temi ))))))
    Ajde ja samo zelim da ovo bude meste gde cemo se lepo i druziti i nesto nauciti da kad pricam u drstvu a vec me znaju kao trgovca satovima sto nisam doduse ponekad umem nesto ponosno da kazem u vezi njega ili kad se nekom svidja neki sat ja bu elaboliram sve u vezi njega...
    Pozdrav
    p.s. ocu sto vise lajkova is srca sam pisao
    nikola0406, banja and BedMadaFaker like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #19
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Ja sam ponovo shvacen kao zlonameran, s ciljem da unosim pometnju u forum, i ukoliko nastavim sa iznosenjem svog malicioznog misljenja bicu udaljen. E pa udaljio sam se sto bi rekao nas Djole....sve je to plitko ko plehani tanjir.... Poz.....

  10. #20
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Daj ne glupiraj se nego pomaga sto se strucnosti tice kad modelatori nisu tu. Uopste nisi pogresno shvacen nego daj da i ti pomognes ali ne samo kritikama nego i nekim pomagalima ))
    Kad smo se TI I JA SLAGALI skoro nikad ali evo slazemo se oko ovoga...sto bi isao na neki drugi forum kad ovde znas 80 % ljudi i pisi im ono sto znas...
    AJde

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Kojih satova imate najvise?
    By tolarbo in forum Kafić
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 27.4.2012., 16:23
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.6.2011., 18:44
  3. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  4. Slanje starih satova (ili bilo čega) u inostranstvo ?
    By esdy_11192 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 2.3.2010., 0:25
  5. Posto nema adekvatnog podforuma . . .
    By Fibonacci in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.6.2009., 23:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •