Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 34
Like Tree40Likes

tema: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Dajte ljudi nemoguce je da vas vise satovi ne interesuju,ne verujem ni da Vam teme nisu bas zanimljive,ako i jesu dajte Vi sami nesto pokrenite i da i nama dodje kao korisno. Staro drustvo se zamenilo sa novim i tako u krug. Kako da Vas animiramo da se opet lepo i kvalitetno prica...cak i Hadzi moram da se nasalim a da se ne uvredi mrguda nema.Svi svoje probeme imamo ali meni licno je ovo donekle lek...ali da porobamo sto manje da lajkujemo kao svidja nam se to sto procitamo i to je to. Malo diskusije,malo zdrave prepirke...cak mi malo i nedostaje ona prepirka Omega & ostatak Breitlinga Rolexa IWC a....

    Amica jesi li u zemlju propao...
    Rus PA ponekad u mojoj kolekciji visi samo da se pohvali....
    Angel kao duh a ima novi sat koji nece da prikaze...
    Zao mi je i rasipanja kvaliteta....Dragon ali ako covek vise nece ok daj , doduse ja nisam kompetentan da trazim nove satove nova resenja,mozda da ukradem sa nekog linka ali na engleskom (mislim da me ni na srpskom ne razumete jos kad bi prevodio)
    Nema vise okupljanja...secam se SKi staze pa Marko; sa onim njegovom kopijama,sve je nekako lepo bilo.
    Ajde malo se prikljucite ponovo....nedostajete nam. Jovana ajde sad si se uhvatila knjiga daj neku jos temu...
    tolarbo da ne kazem Vam...znas i sam da znas,ne da slikas sta danas nosim...inace danas ja nosim dva iwc i oris...moze mi se( sala ali nosim )
    Simo bolji si bio dok nisi postao modelator....samo da ti kazem; i kritika...ako ti treba pomoc oko stana zovi ne radim dao sam otkaz...
    boss pusti viceve, za mene ukljucuj se
    nikola ajde daj doprinos malo jaci razumes se znam
    eee propao si kao...da ne kazem onako prosto..
    IZvinite ako sam Vas uvredio ali ajde trgnite se malo gubimo se malo u kvalitetu..

    -moji satovi
    -nightshot
    -sta danas nosim
    -sta sad slusam ...moby
    -jos nam treba tema: recepti i kako jesti brzo i brzo se ugojiti.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #2
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Svaka ti je ko Njeguska prsut Zamorilo se drustvo staro....necinjenjem smo dosli dovde....
    Djordje likes this.

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    pa naravno...lajkovi pod hitno po meni da se ukinu...sta znaci ti se meni lajkujes i to je to umesto da das neki komentar na to sto lajkujes ili lajkovanje da imam sto vise lajkova...ajde da se negde mojih 1000 lajkova pretvori u eure ))
    salim se
    nikola0406 and bt321 like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Puna podrška Milanovoj inicijativi
    Ja kao ni stari ni novi(dakle,srednji) član,samo da dodam da je dobro što su se svi ovi novi članovi aktivno uključili i time znatno doprineli zanimljivosti i dinamičnosti foruma.
    Takođe pozivam sve članove da se aktivnije uključe i podele sa nama svoja znanja i iskustva.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Ja sam adminu rekao za lajkove cim ih je uveo da ce to smanjiti broj postova na forumu za vise od duplo, ali to je problem kod ljudi sto odmah ako nesto neko kritikuje misle da je zlonamerno ili sta vec, a nije. najveca glupost ovog foruma je LIKE, to moze da prodje na WUS jer ima milion clanova, ali ovde to ne moze proci....
    Djordje and Refresh like this.

  6. #6
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    ^
    Ja sa ovim mogu samo da se slozim
    milan zmaj, nikola0406 and Refresh like this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  7. #7
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Uspeo sam da iskljucim taj tzv napredni editor, koji je pun bagova i rupa, ne zbog mod pretrazivaca ili kompjutera, nego jednostavno ne radi i usporava otvaranje stranice. Sve vise ljudi pristupa forumu preko mobilnih uredjaja, i imaju verovatno ogranicen internet, a ova sminka koja uz\ to i ne radi je dosta zahtevna, i teska i nepotrebna. Dzabe je sto sada Svet satova izgleda lepse, kada su sad kvalitetnije komsije sa portala, a kaskali za nama, po meni, a sada su daleeeeko ispred po postovima, fotkama i tekstovima. nema ovde vise sta da se kvalitetno procita, i ja sam se udaljio i samo prodajem satove kao i svi drugi, sto da se cimam, Na svaku dobronamernu kritiku s moje strane bilo je Ne kukaj, kupi bolji racunar, kukas kao baba.......a ja pokusavam da postavim proklete fotografije iz hotela u Egiptu na moj omiljeni forum.....Pa se onda pojavljuju neke spodobe koje parazitiraju na forumu, kojima se ugadja naprednim search funkcijama, napljuju moderatora foruma, odu, a taj post stoji sto godina i niko ga ne brise, nema kazne....nista.....a onda su svi u cudu kada je covek digao ruke od svega, sto da se on trudi i vuce forum i trpi svakojaka sr....
    Djordje and bt321 like this.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Pozdrav staroj ekipi, najboljeg foruma! Novim momcima dobro doslica, odlicni ste!

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Eee, sad, malo ti čudan zahtev, nekako se osećamo mi novi kao dosadni....
    Pa ja sad da odem na SK forum ili Akvaristiku pa počnem da prozivam nove članove, kao dosadni ste, niste kvalitetni, gde su stare kajle, pao kvalitet...pazi verovatno si delimično upravu, ali uzmi u obzir da si možda došao do nekog nivoa znanja koji može uopšte da ti pruži forum. Ja sam odavno ljubitelj satova, ali nov forumaš i mogu merodavno da ti kažem da sam poprilično naučio....ne samo o tehnici nego i o estetici satova. Moram reći da je i mene malo potresla reakcija Dragona, o tom čoveku ovde skoro svi imaju jako visoko mišljenje.
    tolarbo likes this.

  10. #10
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Puna podrška Milanovoj inicijativi
    Ja kao ni stari ni novi(dakle,srednji) član,samo da dodam da je dobro što su se svi ovi novi članovi aktivno uključili i time znatno doprineli zanimljivosti i dinamičnosti foruma.
    Takođe pozivam sve članove da se aktivnije uključe i podele sa nama svoja znanja i iskustva.
    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    Eee, sad, malo ti čudan zahtev, nekako se osećamo mi novi kao dosadni....
    Pa ja sad da odem na SK forum ili Akvaristiku pa počnem da prozivam nove članove, kao dosadni ste, niste kvalitetni, gde su stare kajle, pao kvalitet...pazi verovatno si delimično upravu, ali uzmi u obzir da si možda došao do nekog nivoa znanja koji može uopšte da ti pruži forum. Ja sam odavno ljubitelj satova, ali nov forumaš i mogu merodavno da ti kažem da sam poprilično naučio....ne samo o tehnici nego i o estetici satova.
    Vlajo,potpuno se slažem sa tobom.Mislim da nikome i nije bila namera da proziva nove članove koji su uzeli aktivno učešće.Bez novih članova forum ne bi postojao.
    Sa druge strane,nerealno je očekivati da forum ima isti stepen zanimljivosti sada(kada je već mnogo toga rečeno) kao u vreme dok se razvijao od nule i kada je svaka informacija bila nova i zanimljiva.Pa ni deseta godina braka ne nosi isti stepen zanesenosti kao prva.
    Sledeće.Nemam ništa protiv tema koje nisu direktno vezane za satove(iz razloga gore navedenih).Mislim da one forumu daju dodatnu notu zanimljivosti i pozitivno utiču na kvalitet vremena koje provodimo na forumu.Kada bi postovali samo o satovima vrlo brzo bi forum zamro i ljudi bi na njega svraćali samo kao što se svraća na neke tuđe stručne forume-uzme se informacija i ode se.
    Forum je onakav i onoliko zanimljiv kakvim ga mi napravimo.Nikada više neće biti poleta kao u prve dve godine,ali to ne znači da ne može biti prijatno mesto za opuštanje i druženje sa ljudima sa kojima delimo zajedničku ljubav.

    P.S.-ANGEL II-Srećan povratak
    bt321 and DrAgod like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojih satova imate najvise?
    By tolarbo in forum Kafić
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 27.4.2012., 16:23
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.6.2011., 18:44
  3. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  4. Slanje starih satova (ili bilo čega) u inostranstvo ?
    By esdy_11192 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 2.3.2010., 0:25
  5. Posto nema adekvatnog podforuma . . .
    By Fibonacci in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.6.2009., 23:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •