Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 34
Like Tree40Likes

tema: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Ja sam ponovo shvacen kao zlonameran, s ciljem da unosim pometnju u forum, i ukoliko nastavim sa iznosenjem svog malicioznog misljenja bicu udaljen. E pa udaljio sam se sto bi rekao nas Djole....sve je to plitko ko plehani tanjir.... Poz.....
    Prestani da izigravas zrtvu, znas ti dobro na koji tip tvojih poruka mislim, i ono sto kaze Milan je u potpunosti tacno:
    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Daj ne glupiraj se nego pomaga sto se strucnosti tice kad modelatori nisu tu. Uopste nisi pogresno shvacen nego daj da i ti pomognes ali ne samo kritikama nego i nekim pomagalima ))

  2. #22
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Dajte ljudi nemoguce je da vas vise satovi ne interesuju,ne verujem ni da Vam teme nisu bas zanimljive,ako i jesu dajte Vi sami nesto pokrenite i da i nama dodje kao korisno. Staro drustvo se zamenilo sa novim i tako u krug. Kako da Vas animiramo da se opet lepo i kvalitetno prica...cak i Hadzi moram da se nasalim a da se ne uvredi mrguda nema.Svi svoje probeme imamo ali meni licno je ovo donekle lek...ali da porobamo sto manje da lajkujemo kao svidja nam se to sto procitamo i to je to. Malo diskusije,malo zdrave prepirke...cak mi malo i nedostaje ona prepirka Omega & ostatak Breitlinga Rolexa IWC a....

    Amica jesi li u zemlju propao...
    Rus PA ponekad u mojoj kolekciji visi samo da se pohvali....
    Angel kao duh a ima novi sat koji nece da prikaze...
    Zao mi je i rasipanja kvaliteta....Dragon ali ako covek vise nece ok daj , doduse ja nisam kompetentan da trazim nove satove nova resenja,mozda da ukradem sa nekog linka ali na engleskom (mislim da me ni na srpskom ne razumete jos kad bi prevodio)
    Nema vise okupljanja...secam se SKi staze pa Marko; sa onim njegovom kopijama,sve je nekako lepo bilo.
    Ajde malo se prikljucite ponovo....nedostajete nam. Jovana ajde sad si se uhvatila knjiga daj neku jos temu...
    tolarbo da ne kazem Vam...znas i sam da znas,ne da slikas sta danas nosim...inace danas ja nosim dva iwc i oris...moze mi se( sala ali nosim )
    Simo bolji si bio dok nisi postao modelator....samo da ti kazem; i kritika...ako ti treba pomoc oko stana zovi ne radim dao sam otkaz...
    boss pusti viceve, za mene ukljucuj se
    nikola ajde daj doprinos malo jaci razumes se znam
    eee propao si kao...da ne kazem onako prosto..
    IZvinite ako sam Vas uvredio ali ajde trgnite se malo gubimo se malo u kvalitetu..

    -moji satovi
    -nightshot
    -sta danas nosim
    -sta sad slusam ...moby
    -jos nam treba tema: recepti i kako jesti brzo i brzo se ugojiti.
    O, kakva divna i iskrena poruka
    Tu sam ja, tu. Malo više okupirana poslom, ali, ipak. A, zbog manjka kupovine satova malo sam više aktivna u temi koja se odnosi na knjige.

    Ali, dobila sam na poklon ovih dana Casio satić pa ću ga uskoro predstaviti.

    Pozdrav za ekipu foruma: i staru i novu
    jagos, banja and Clarissa like this.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  3. #23
    Član Avatar korisnika BedMadaFaker
    Član od
    7.8.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    150
    Lajkovi
    259
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Mogu da primetim da je danas forum mnogo življi... Milane ipak si probudio forumaše
    Napiši mudru izreku i tvoje ime će večno živeti!!!

    Pick my left pocket of its silver dime, but spare the right - it holds my golden time!
    *Oliver Wendell Holmes*


  4. #24
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Dizem iz mrtvih
    Jovana dobila si minus da znas...secam te se kad si pisala i posala...sad pises pesme na forumu...ne da me pogreso shvatite i sami znate i sve ste rekli da ne mozemo da pisemo samo o satovima,ali nemojmo da ovaj forum pretvaramo u neki svoj kutak gde mozemo da pisemo bas bas o svemu i svacemu.....
    Meni stvarno nedostaju stariji..noviji clanovi imaju nove ideje i to sve sve lepo skupa ali moramo jos malo da podignemo kvalitet ovog foruma,,,trazite inovaciji na temu satova...googlajte kao VLADAN P i nekad i ja....sad za JLC i Astona...mozda je to nekome lepo,mozda je neko prokomentarisao da mu se to ne svidja sto je dobro i iskreno ALI SE PISE O TOME I ZNAMO STA JE IZBACIO NOVO JLC. e u tome je poenta.

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #25
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Milane druze, stvarno si uspeo, svaka cast

    Nego i ovo sto si napisao je sve na mestu, ne prestajes da me iznenadjujes (pozitivno naravno), i mene si pokrenuo

  6. #26
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    Vidim...mislite sta ocete ali to mi je i bila namera da kad ujutru ustanem vidim nesto sto je lepo..uz kafu.
    samo nam fale noviteti i opisi ali to modelatori trebaju maloo vise...ne znam gde je hadzi mozda se sa nekim tuarezima druzi ))

    ma moze neki poklon hahahahah

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #27
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    milan pod hitno da postane crveni

    bez sale, stvarno je zivnuo forum od kada si pokrenuo ovu tem, svaka cast!

  8. #28
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    crane nemoj da te ubacim kod flamingosa da pocrvenis....pa vidis sa kojima se cudima crveni ovde bore...ja sam samo ovde iz ljubavlju ))))
    a ti si mogao da dodjes i da odemo na kafu costa radi do 12

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #29
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    ako je iz ljubavi prema forumu, daj pokloni mi jedan od ovih tvojih iwc ili zenith kao starom forumasu, pisacu vise postova sigurno

  10. #30
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Akcija za ukljucivanje starih forumasa kojih iz nekog razloga a nek sami navedu nema :(((

    hahahah smesan si...nemoj da ti pustim na kvarno flamingose pa da te zovu da ih juris...
    daj ti meni orisa za ovog mog i da ti dodam (na pp) i da se sepuris kao onaj paun ili vanja )))
    pravi si cvcak

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Kojih satova imate najvise?
    By tolarbo in forum Kafić
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 27.4.2012., 16:23
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.6.2011., 18:44
  3. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  4. Slanje starih satova (ili bilo čega) u inostranstvo ?
    By esdy_11192 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 2.3.2010., 0:25
  5. Posto nema adekvatnog podforuma . . .
    By Fibonacci in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.6.2009., 23:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •