Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 83
Like Tree246Likes

tema: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

  1. #61
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    to oni hoce da kazu kako je kod njih navala pa grabi sta je jos ostalo ne zagledaj mnogo vidis da im ide roba.

  2. #62
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Slažem se i sa Nešom i sa Jogošem. I sam sam to primetio i baš pre neki dan sam razmišljao da li da prokomentarišem. Meni je interesantna jedna stvar. Često ima lepih starovremenskih modela ( cenu neću komentarisati ) ali ima prodavaca koji su dosta prodali takvih satova. Takve satove obično i kupuju kolekcionari, ljubitelji satova , teško je da će neko ko je mlađi i rastao uz sat na mobilnom telefonu biti zainteresovan za sat iz 70-tih. Većina kolekcionara je na ovom forumu pa kako nema tih satova na forumu. Bar neki. Primetio sam baš dosta lepih starovremenskih satova koji su u zadnjih nekoliko meseci prodati ali ih nema na forumu. Moja pretpostavka je da su prodavani istovremeno i na domaćim berzama i na stranim. Na domaćim su možda služili za podizanje rejtinga ( to što kaže Neša - piše sat je prodat ) a na stranim za ostavrivanje profita. To je samo moja pretpostavka ali mi je definitivno čudno da tih satova nema na forumu. Nije valjda da smo postali toliko stidljivi.
    jagos, sima hrabri and Neša like this.

  3. #63
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Potpuno si u pravu i šteta je što nema više slika satova koji nisu ručni. Bilo bi lepo da vidimo i šotene, zidne satove i mnoge druge. Nadam se da će se i ovi satovi uskoro pojaviti i na forumu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #64
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Gledajuci oglase u poslednje vreme, sve cesce nailazim na jednu vrstu opisa koja me automatski odbija od istog. Ne znam da li je spomenuta u postovima pre, ali nije ni bitno...mene nervira

    "stanje sata kao na slikama"

    To je klasicno zaobilazenje iskrenog opisa, vec u stilu "eto vam slike pa sada nagadjajte". Prodavac se u startu ogradio kako nije napisao da sat nema ostecenja, a to sto ti nisi video na polumutnim slikama, to je vec tvoj problem. Oglas se, naravno, brise istog trenutka kada paket posalje. Ne znam, mozda sam zbog takog opisa propustio neku dobru kupovinu, ali takve oglase zaobilazim. Ili pokusava da prikrije pravo stanje sata ili ga mrzi da napise opis. Ako nekog mrzi da stavi dve-tri reci u opis, onda ne treba ni da prodaje.

  5. #65
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    A ono kad napišu "ko nov" ili "mint" a tragovi nošenja ne da su vidljivi, pa potamnele kazaljke, pitaš da li je servisiran, ne dobiješ odgovor itd....Nešto imam utisak da je pao kvalitet prodaje ili sam ja povećao standarde.
    jagos and 23jewels like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #66
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    A ono kad napišu "ko nov" ili "mint" a tragovi nošenja ne da su vidljivi, pa potamnele kazaljke, pitaš da li je servisiran, ne dobiješ odgovor itd....Nešto imam utisak da je pao kvalitet prodaje ili sam ja povećao standarde.
    Ma dobiješ nekada i odgovor, a obično zvuči ovako:
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #67
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    ....Nešto imam utisak da je pao kvalitet prodaje ili sam ja povećao standarde.
    O ovom sam isto i ja razmisljao...
    Cast izuzetcima, nije da ih nema, ali nekako se pretvorila prodaja u klasicno sibicarenje...
    jagos likes this.

  8. #68
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Procice i ovo cudo sa satovima i oglasima.mnogo ljudi vidi tu šansu da zaradi nesto ali dok shvate da ne ide bas tako kako su zamislili odustajace polako.kvalitet i cena uvek pobedjuju.koga jednom prevare ne mogu opet a i čuje se sve.vidim da se neki satovi vrte mesecima pa cak i godinama po oglasima.mislim da ce polako odustajati.
    Poslednja ispravka: jagos (17.8.2014. u 0:07) Razlog: ispravka

  9. #69
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Koliko ja pratim a to nije bas preterano a i nisam neki strucnjak, dobar deo satova se vrti na oglasima mesecima. Ne samo oni sa prevelikim cenama. Cak i neki za koje sam bio siguran da ce se brzo prodati mesecima traze kupca. Narod nema para ni za mnogo vaznije stvari a ne da kupuje satove. Da nema zaludjenika kao sto smo mi na prste bi prebrojali ljude koji bi kupili sat skuplji od 200 evra.

  10. #70
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Ma malo je stvar i mode...ranije smo pisali o tome, deca pritiskaju roditelje, često se neki koje "nema pas za šta da ujede" da se figurativno izrazim, prse za mobilne telefone od 300-400e, a kad im pomeš sat skuplji od 200e, ne mogu se čudom načuditi ko može tolke pare da izdvoji.
    RUS, jagos, Larosa and 2 others like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  2. Apel svim clanovima sa aktuelnim malim oglasima
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 4.9.2011., 19:53
  3. [PRODATO] Timex sat na prodaju
    By Djordje in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.8.2011., 12:56
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •