Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 83
Like Tree246Likes

tema: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

  1. #71
    Član
    Član od
    3.10.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    383
    Lajkovi
    716
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Ali opet, često se događa da neko pukne baš dosta keša da bi kupio kvarcni Armani sat. Zaista preglup način da se potroši koja stotina evra.

  2. #72
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Ko nije znao da zna od sada. Sat je za ruku. Ono jeste da moze da bude i za dzep ali da se na zabunite .
    Priložene slike Priložene slike Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?-capture-063.jpg  
    VLADAN P, Zagor and MMario like this.

  3. #73
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Eh ... ''Guma je taj kaiš''

    To je ,bre, rečenica
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #74
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    U sustini ja nemam problem sa losim opisom, jer dobar sat, nebitno od cene uvek ima dobar opis. Ne moze mi se desiti da naidjem na opis "svi hronimetri rade" ili slicne gore pomenute, jer se takvi opisi daju samo za lose marke/modele ili kopije, a ja na takve oglase i ne obracam paznju kao i vecina nas ovde. Takodje se ne moze desiti da naidjem na oglase sa losom slikom jer kad je dobar sat u pitanju uvek je i slika dobra. I obrnuto, lose slike obicno nose i satove koji ni mene ni vecinu ovde ne zanimaju. Prosto gledam samo nama poznate i dobre satove i uglavnom imaju ok opis i slike. Pri tom ne mislim na skupe satove vec ove nama smrtnicima prihvatljive

    Ono sto je problem kod nas po mom misljenju jeste sto je malo kvalitetnijih i pozeljnih satova. Malo je (da se izrasim ovim stranim terminima koje ni sam ne volim) "best bay" i "must have" satova. Kopija i modela koji nisu popularni ima 99%. Evo recimo u ovom trenutku na kp sajtu nema ni jedan jedini citizen nighthawk. Nema ni jedan Seiko Monster. Nema ni jedan polovan Orient Mako. Sve kopija do kopije i modeli za koje niko nikad nije cuo niti su pozeljni. To me nervira i jednom u 10 dana izbaci se sat koji je vredan klika misom da se procita.

    Ono sto mene puno nervira jesu kupci! To je strasno! Do sada sam prodao nekih 3,4 satova i svi su bili iz moje kolekcija ili novi. Prodao sam 2 nove seiko 5ice koje sam dobio na poklon i prodao za oko 40-45e, sto je neka normalna cena za taj novi sat. Koliko sam se ja namucio dok sam prodao da je to strasno. LJUDI SE CENKAJU za 100 dinara bukvalno. Postavljaju razna glupa pitanja.
    ja napisem kes bez zamene on me pita jesam li zainteresovan za zamenu nosene patike, perorez, naocare za vid i kolekciju stripova za zamenu za sat. Drugi me ubedjuje da mnogo trazim i da je za te pare moze da kupi citizen iz 80te god sa 8200 mehanizmom koji je po njemu mnogo bolja prilika od nove seiko 5. Prodajem nov sat i poznat sat svima a razmenim 50 nebuloznih poruka. Jednini normalan kupac mi je bio Neso nas koji me je zvao i pitao me jer sat stvatno onakav kako sam ga opisao i rekao mi sa posaljem sat(orient bambino).
    Poslednja ispravka: bezbi (30.8.2014. u 17:13)

  5. #75
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Bila su pre par dana dva Monstera na prodaju, oba u rekao bih odličnom stanju. Jedan Orange i Black.

  6. #76
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    ^najjaci kupac koji me je iznervirao, ja kupio onog prvog bambina sa crnim ciferom za 140e kod ivana sa kp, nije mi se svideo i prodajem isti za 100e posle 15 dana nisam ga uopste nosio. Covek zove salje 1oo nebuloznih poruka, i na kraju kad je nekako slozio koscice sta sve zeli i hoce i dogovorili se oko svega ja skinuo cenu jos malo pita me za serijski broj sata. Ja mu dam naravno, covek samo napisao ne odgovara mi seriski broj??????
    Urose pa to je to, jednom u 10 dana dodje nesto sto je dobro i ode naravno brzo. Ja sam lupio monstera ali ima stvarno dosta pozeljih satova ali 99% satova sa npr kp sajta, vecini nije zanimljivo
    Poslednja ispravka: bezbi (30.8.2014. u 17:40)

  7. #77
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Mene izludjuje skoro svakodnevno brisanje i postavljenje istog oglasa i niko na KP ne reaguje na tu pojavu. Deluje da se satovi kod nas prodaju kao alva jer jer ti oglas za 5-6 dana dodje na 80. ili 90. stranu.
    Kada sam isto to video pre par godina u nekoj drugoj rubrici koja mi je tada bila interesantna, pukne mi film i posaljem mail KP i oni mi mrtvi ladni odgovore da postoje "sistem" koji to prepoznaje i brise duplirane ili ponovljene oglase . Posle 5-6 dana im posaljem linkove za gomilu tih dupliranih koje "sistem" treba da obrise. Naravno, vise mi nisu odgovarali.
    bezbi, VLADAN P, Neša and 3 others like this.

  8. #78
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    zarekg

    +1
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #79
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Ja sam se nedavno dopisivao sa likom koji je prodavao neki seiko, pošto me je jedan učesnik foruma koji ne živi u BG zamoluio da pogledam i uzmem sat. Tip se predstavlja kao Nemac, takvo mu je i ime, ali sam ga zaboravio, ali kada sam ga pitao za proveru kod časovničara, odmah je počeo da okleva i na kraju napisao nešto u fazonu 'Mi Nemci ne biti prefaranti i ne prodafati falsch roba. Ja se ufredila što fi hteti proferiti sat koji ne koštala mnogo'. OK, model koji prodaje ne košta bogatstvo, ali pošto nije okačio fotografiju sata koji prodaje, već samo sliku sa interneta i nema papire, naravno da bih proverio sat.

    Ne znam da li je lik zaista Nemac, ali fiše se ne jafila
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #80
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Šta vas najviše nervira u oglasima za prodaju satova?

    Hahahha, ovo je filmska anegdota
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  2. Apel svim clanovima sa aktuelnim malim oglasima
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 4.9.2011., 19:53
  3. [PRODATO] Timex sat na prodaju
    By Djordje in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.8.2011., 12:56
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •