Strana 13 od 33 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 324
Like Tree317Likes

tema: Kutija za satove

  1. #121
    Mlađi član
    Član od
    14.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    38
    Lajkovi
    54
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Lakiranje gotovo, staklo je ubaceno!
    Samo sarkice i tapaciranje sto mi je i najveci problem!!!

  2. #122
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke

    Prilog 7194Prilog 7193

    Kao sto vidite na slici podnozje je namenjeno cuvanju kaiseva, garantnih listova, rezervnih karika i svega sto vam jos padne na pamet. Uz cenu od 4300 din, svakako je preporucujem.
    Nadam se da ce Vlada videti post,da mi kaze u kojoj prodavnici BPM-a je pazario ovu kutiju?
    Hvala

  3. #123
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Ne znam gde je on kupio ali znam da sam je ja uzeo u Delti pre nekih godinu dana ako ti nesto znaci...
    Najlakse ti je da okrenes i pitas gde ima,dosta clanova ima tu kutiju tako da ih verovatno BPM nabavlja cesto i samim tim bi trebalo da ih imaju na stanju.
    Pozdrav

  4. #124
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Hvala Marko,pokusacu da ih kontaktiram,mada sumnjam da ce biti raspolozeni da mi posalju kutiju u Cacak... Ako je neko od clanova voljan da mi pomogne,bio bih mu zahvalan

  5. #125
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Kad se izguštam igrajući se sa helikopterom ili ako izvedem više loših sletanja nego što helić može izdržati od njegove kutije bi se dalo napraviti krasna kutija za satove.
    Više od kinder jaja a za samo 26 eura, model, igračka, reklama, kutija
    Kutija za satove-heli-kutija-1.jpgKutija za satove-heli-kutija-2.jpgKutija za satove-heli-kutija-3.jpgKutija za satove-heli-kutija-4.jpgKutija za satove-heli-kutija-5.jpg
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  6. #126
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Lutajući po Internetu naiđoh na ovu TORBU na odlaganje satova.
    Reč je pre svega o kožnoj torbi koja se ručno izrađuje u limitiranoj seriji od svega 120 komada. Kompaniji Zeugma Straps je za taj posao potrebno 10 meseci. Svaka torba je numerisana brojem i u nju se može svestiti ukupno osam satova. Torba se zaključava sa dva kaiša, ima ručku za nošenje. Svaki sat se uz pomoć jastučeta može izvatiti odnosno staviti u torbu tj. u svoje ležište.
    Cena torbe iznosi 540 USD ukoliko se plaća putem Western Union-a.
    Web adresa proizvođača: ::: ZEUGMA STRAPS CO.::

    Izvor

    Kutija za satove-torba-za-satove-3.jpgKutija za satove-torba-zasatove-2.jpgKutija za satove-torba-za-satove-4.jpg

    Kutija za satove-torba-za-satove-5.jpgKutija za satove-torba-za-satove-6.jpgKutija za satove-torba-za-satove-1.jpg

  7. #127
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Ako nekoga zanima, video sam kutiju za satove u jednoj radnji u Vasinoj ulici, mislim da je broj 15. Radnja se nalazi kada od Platoa krenete ka Trgu, nekih 20-30 metara sa desne strane, a pre pošte u Zmaj Jovinoj. Kutija je od crne kože, ima beli štep, a na gornjoj površini se nalazi staklo. Ima mesta za deset satova, a košta oko 5.800 dinara. Jastučići mi se ne sviđaju zbog boje materijala (neka nijansa bele kafe), mada mislim da može da prođe. Nisam je kupio i ne posedujem je, ali ako nekoga zanima, neka slobodno pogleda.

  8. #128
    Novi član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Ukoliko nekog interesuje kutija-navijac za satove, nasao sam na kupujemprodajem pa mozete pogledati na ovom linku:

    Nakit, satovi i dragocenosti : Kutija - navijac satova - ID 1563866 - Kupujem Prodajem

    Jeste da je malo skuplja, ali deluje mi prilicno dobro. Staje 4+4 sata...

  9. #129
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Ne preporucujem davanje 200e za noname kutiju, a deluje mi da ova to jeste cim nije napisana marka. Na ebay im se cena krece oko 80-100 evra na kupovini odmah, a na aukcijama moze da se prodje i za 50-tak evra.U kini sam ih vidjao za dvadesetak evra al mi je i to delovalo skupo jer ne bih bas stavio sat u tako nesto. Doduse, mozda je dobar za ponosne vlasnike replika ili vrh brendova kao sto su Konigsverk ili Jaragar, (nove verzije) ostalima preporucujem odlazak doneke eu zemlje u okruzenju i uzimanja kvalitetnog windera, ako im je vec neophodan.

  10. #130
    Novi član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Bio sam juce da pogledam kutiju. Meni ne deluje kao neka kineska, losa kutija, naprotiv, deluje izuzetno kvalitetno i elegantno uradjena.
    Ja ne znam kakve si ti kutije nasao na ebay-u za 80-100 eura na kupi odmah, posto ja takve ne mogu da nadjem, pogotovo ne ovako velike za 8 satova (4+4). Verujem da se na aukcijama moze proci dosta jeftinije, ali onda je pitanje kako da je donesem i preko koga da je kupim uopste. A siguran sam da ima jos dosta ljudi koji imaju isti taj problem.
    A evo linka sa ebay.de za ovu kutiju:

    UHRENBEWEGER-REVINA 2003 BRW JUMBO 4+4-UVP499€-1B WARE-KLAVIERLACK-SIDEBAG-LEDER | eBay

    cena na kupi odmah je 300e, plus 24e postarina da ti posalje u drugu zemlju. Ne znam kako si zakljucio da je onda ova ponuda od 200e za tu kutiju losa!?

Slične teme

  1. Drvena kutija za satove
    By Martin in forum Opšti forum
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 30.9.2012., 10:50
  2. Kako slikate satove?
    By RUS in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 21:09
  3. Da li smo pomerili satove unazad?
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.10.2009., 20:40
  4. Carina na satove
    By avalon in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.4.2009., 22:43
  5. Da li ste čuli za satove ''ELGÉ'' ?
    By martinn in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.3.2009., 17:30

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •