Strana 14 od 33 PrvaPrva ... 410111213141516171824 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 131 do 140 od ukupno 324
Like Tree317Likes

tema: Kutija za satove

  1. #131
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Onda si je kupio odmah kad je tako dobra? Naravno, i sam si svestan da to ne vredi toliko.Zato si i odustao al nemas brige- jos dugo ce se to vrteti na kupujemprodajem a i sam prodavac ce vremenom shvatiti da ko ovde ima novca i dobre satove kupice ono sto vredi a nece se mlatiti sa noname opcijom.
    A na pitanja - sa ebay-a kupujem sam. Opcija ima koliko hoces. Na primer:
    NEW BLACK WOOD (4) + 6 AUTOMATIC WATCH WINDER BOX/CASE | eBay Naucis preko shipito-a na usa adresu i kad ti stigne sa sve postarinom te izadje manje od 100eur. To je winder koji sam sadna prvi mah nasao, ako trazis mozes i mnooogo bolje da prodjes. A najbolje je odmah da na albabi potrazis nekog od kineskih prodavaca koji valjaju takvu robu i gde ce te i postarina izaci manje a i gde nemas potrebe za shipito-om. Mislim, cemu narucivati winder iz usa kad odmah mozes iz kine odakle je dosao po ceni koja je daleko bliza realnoj- od par desetina evra max. Pogledaj alibabu, iznenadices se i prestace te odusevljenje kad vidis koliko mozes jeftinije da prodjes.
    Mada ako vec imas 200e imas brand name opcije po eu i jos sa povracajem pdv-a izadju daleko jeftinije. Ceste su i rasprodaje tako da svasta moze da se nadje. Npr ko voli klasiku ovaj Modalo je lepo resenje:
    Modalo 4 Plus 5 Automatic Watch Winder 101042 Winder World
    mada meni se licno najvise svidjaju birkenstokovi karbon modeli. Cak toliko da se razmisljam da uzmem jedan iako mi winder nije neophodan.
    Kad vec das za automatika pola iljade evra minimum i jos imas cetiri komada red je da to i stavis u nesto kvalitetno a ne da se ceses po glavi kad pocnu da slabe motori u kineskom cudu. Jedino ako nisi uzeo parnisa, onda mozda bude i sinergije

  2. #132
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Evo sad videh odlican winder koji sa sve postarinom izadje manje od 200e:
    Benson Premium Watchwinder F3 | Benson Watchwinders at BensonTrade
    Benson koristi japanske motore, a ne kineski krs koji crkava posle par meseci. Odlican izbor za nekog kome trebaju 4 mesta za navijanje sa jos 4 staticna mesta a zeli kvalitetno resenje.

  3. #133
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Evo ja se malo igrao na ovu temu. Odavno nesto nisam petljao pa sam malo zardjao te je izrada pomalo gruba i aljkava na nekim mestima (samu kutiju nisam ja pravio). No, ovo je, kompjuterskim recnikom, beta verzija Sve u svemu, za cca. 1000d dobih kucicu za moje ljubimce.

    Dakle, poceli smo sa ovim:

    Kutija za satove-kutija-pre.jpg Kutija za satove-kutija-pre-2.jpg


    Da bismo uz pomoc ovoga:

    Kutija za satove-alat.jpg


    Dobili ovo:

    Kutija za satove-kutija-posle-blic.jpg Kutija za satove-kutija-posle-blic.jpg Kutija za satove-kutija-posle.jpg Kutija za satove-kutija-posle-2.jpg
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #134
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Putni kofer za vaše satove - Travel Watch Trunk by T.T. Trunks

    Ukoliko često putujete i volite sa sobom da ponesete svoje ljubimce, evo rešenja...

    Putni kofer izuzetnog kvaliteta i izrade bi zadovoljio i one najzahtevnije. Ovo “koferče” pored tri navijača ima i tri fioke za ostale putne potrebštine. Prva fioka je pregrađena graničnicima i fino obložena. Druga je napravljena za sitne predmete, kao npr manžetne i druge sitnice. Dok se treća sastoji od osam pregrada sa osam jastučića za satove. Putni kofer za satove je kombinacija elegantnog, modernog, stilskog i autentičnog. Za njegovu izradu je potrebno više od 200 radnih sati stručnih majstora, s obzirom da se ručno izrađuje. Njegove dimenzije su: visina 423 mm, širina 434 mm i dubina 265 mm. Izrađuje se u 300 različitih materijala i u velikoj paleti boja.

    Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-1.jpg Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-5.jpg Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-6.jpg

    Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-2.jpg Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-3.jpg Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-4.jpg

  5. #135
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Moja ideja ne mora da je prihvatis da kupis izalaciona cev prodaje se na 2m i je od sundzera iskrojis na duzinu pregradu i satove bice staticni,probaj.

    Kutija za satove-bm070901%5B2%5D.jpg
    anbeast and VLADAN P like this.

  6. #136
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Kome kazes bt?
    Kome god da si rekao, ideja je dobra

    Ja sam sekao sundjer, oblagao ga plisom, pa na njega stavio satove. Ovo sa izolacionom cevi je super ideja.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #137
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Kome kazes bt?
    Kome god da si rekao, ideja je dobra

    Ja sam sekao sundjer, oblagao ga plisom, pa na njega stavio satove. Ovo sa izolacionom cevi je super ideja.
    izvinjavam se nisam odgovorio sa citatom,druze tebi je bilo namenjeno a mogu svi da probaju
    anbeast likes this.

  8. #138
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Super su mi ove kutije ali ja tražim idealno riješenje za moje đepne ljubimce kojih kao što znate ima dosta,da zaokružim ima ih oko 100.Igra i varijanta neke kućne izrade kutija od dobrog drva.Ako tko šta ima nek se javi.

  9. #139
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    Tebi treba ormar, a ne kutija

    Salu na stranu, nesto sa fijokama bi ti bilo idealno. Mozda ipak da vidis sa nekim stolarom.....
    Priložene slike Priložene slike Kutija za satove-travel-watch-trunk-t.t.-trunks-4.jpg  
    fotopetar likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #140
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kutija za satove

    To bi pre izgledalo kao komoda sa tankim fiokama, a u njima pregradice. Bilo bi to teško kompletno oblagati tkaninom, zato bi bilo bolje da samo na dnu ima tkaninu. Možda da se ne izrđuje od punog drveta, već od iverice. Ali ne mogu da procenim koliko bi to para izašlo?

Slične teme

  1. Drvena kutija za satove
    By Martin in forum Opšti forum
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 30.9.2012., 10:50
  2. Kako slikate satove?
    By RUS in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 21:09
  3. Da li smo pomerili satove unazad?
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.10.2009., 20:40
  4. Carina na satove
    By avalon in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.4.2009., 22:43
  5. Da li ste čuli za satove ''ELGÉ'' ?
    By martinn in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.3.2009., 17:30

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •