Strana 12 od 45 PrvaPrva ... 2891011121314151622 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 449
Like Tree199Likes

tema: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

  1. #111
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    pa ljudi svi mi radimo zbog sebe normalno ali mislim da je dobro sto se ovakve stvari desavaju.naravno da konkurencija obara cene i voleo bi da i drugi udju u trku.

  2. #112
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Danas sam probao i crni i narandzasti monster i jednu jedinu lepu stvar na njima nisam video.Obozavam Seiko ,ali sto se tice monstera totalno sam ravnodusan,jeste robustan,ali izuzetno ruzan sat po mom misljenju.Mogu reci da svi drugi Seikovi diveri izgledaju lepse,ali verovatno ga je ta ruznoca ucinila posebnim.Na primer skx007 mi izgleda 3x lepse od njega,da ne pricam o Ska 371 koji je cak i robustniji od monstera,i izgleda kao da kosta 5x vise.To ludilo zvano monster mi uopste nije jasno.

  3. #113
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Danas sam probao i crni i narandzasti monster i jednu jedinu lepu stvar na njima nisam video.Obozavam Seiko ,ali sto se tice monstera totalno sam ravnodusan,jeste robustan,ali izuzetno ruzan sat po mom misljenju.Mogu reci da svi drugi Seikovi diveri izgledaju lepse,ali verovatno ga je ta ruznoca ucinila posebnim.Na primer skx007 mi izgleda 3x lepse od njega,da ne pricam o Ska 371 koji je cak i robustniji od monstera,i izgleda kao da kosta 5x vise.To ludilo zvano monster mi uopste nije jasno.
    e ti samo kontre udraras ))
    kontras...dokle si stigao?

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #114
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat jagodanbg kaže: Pregled poruke
    i jos:
    Vitanov

    Po meni ovo je cist bezobrazluk...Sta sada da kazu oni ljudi koji su ga kupili pre mesec dana na primer. Sta su oni, budale...Strasno. Sto bi rekao jedan moj drugar, sta sada ako sam ja lepo vaspitan, ne volim da se cenjkam kao na vasaru, dodjem i pitam koliko to kosta, toliko i toliko. A neko se cenjka i dobije 20 posto na 8.mart, 30 posto ako doneses stari sat, na 8 rata bez kamate i ako kupis jedan dobijes tri... I kao slag na tortu sada dodje popust od skoro 50 posto eto tako..Znaci svi koji su kupili pre mesec dana ili par dana su opljackani od strane generalnog zastupnika...

  5. #115
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    ^ bas tako, ali to je samo jos jedan od primera u moru slicnih u ovoj zemlji... kad ne postoji nikakva zastita potrosaca niti, uopste, ikakav pravni sistem, to izgleda tako... vrlo je slicno bilo i sa mnogo krupnijim stvarima, npr. subvencionisanim stambenim kreditima, prelaskom na bolonjsku deklaraciju itd. itd...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #116
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    dajte ljudi nemote da sad poskupi....pklone se u zubu ne gleda ali u pravu ste...bezobrazno je bilo drzati onakve cene sad kad je spustio opet je lose sto su cene drugih ostale iste...ali eto spustio je omiljeni sat ovde za pristupacnu cenu...i u pravu ste za sve sto ste pisali...

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #117
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    da, jos jedan dokaz kolike se ugradjuju nasi trgovci, nisu zadovoljni zaradama od 10, 20% kao sto se posluje svuda u svetu, nego bi sve sada i odmah, da se obogate ako moze za mesec dana i onda se u sve ugradjuju 100%
    dok se ne spuste cene i ostalih satova ja necu nikako hvaliti ove "trgovce", ovo je bilo klasicno njihovo nadmetanje, ako se ne varam za 3 dana su cene sa trideset i kusur hiljada padale za po 2,3 hiljade dinara i to cini mi se da je i u jednom danu bilo vise "snizenja"
    ovo sto je ovaj sat spusten na oko 20000 hiljada znaci da mogu i ostali modeli da pojeftine

  8. #118
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    da se nadovezem samo na svoj prethodni post, evo pogledajte sad primer na jomashop orange master je 195 dolara kod nas da kazemo 20000dinara
    a na primer Seiko Alarm Chronograph Mens Watch SNN235P1 123 dolara a kod nas 22000dinara

  9. #119
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Danas sam probao i crni i narandzasti monster i jednu jedinu lepu stvar na njima nisam video.Obozavam Seiko ,ali sto se tice monstera totalno sam ravnodusan,jeste robustan,ali izuzetno ruzan sat po mom misljenju.Mogu reci da svi drugi Seikovi diveri izgledaju lepse,ali verovatno ga je ta ruznoca ucinila posebnim.Na primer skx007 mi izgleda 3x lepse od njega,da ne pricam o Ska 371 koji je cak i robustniji od monstera,i izgleda kao da kosta 5x vise.To ludilo zvano monster mi uopste nije jasno.
    To je jedan od onih satova koji ti se ili dopadnu na prvi pogled ili ne. Seiko skx007 jeste lepši (meni) od monstera ali kod monstera se realno dobija za nijansu više za isti novac jer mu je narukvica napravljeno daleko kvalitetnije od bilo kojeg sata u toj cenovnoj klasi. SKA 371 ima kinetic mehanizam pa samim tim se ne poredi sa monsterom jer je ovde reč o automatiku.
    Inače, najlepši Seiko ronilački satovi su 6105, 6309 i naravno Tuna!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #120
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    ^ da, samo da se nadovezem povodom nikleovog posta - monster je sve, samo ne lep, tu se svi slazu, ali kao sto je i nikle vec lepo zakljucio, monster se ljudima i svidja upravo zbog nacina na koji je ruzan... bas je, onako, lepo ruzan. a za ulozeno dobija se mnogo, vec je dragon sve napisao, zato je tako popularan...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Slične teme

  1. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  2. Seiko Monster Online kupnja
    By marvul in forum Seiko
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.2.2011., 8:31
  3. SEIKO orange monster poludeo
    By cesnakb in forum Seiko
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 22:18
  4. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16
  5. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •