Strana 45 od 45 PrvaPrva ... 354142434445
Prikaz rezultata 441 do 449 od ukupno 449
Like Tree199Likes

tema: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

  1. #441
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    imam ja jednu dvojku na prodaju, sa slovom J, prava japanska, nije ona bezveze kineska, na metalu, orange cifer, baš za tebe Peki hehehe, 300 jura

    Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781-img_20161130_115857.jpg
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (17.2.2017. u 12:45)

  2. #442
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Mislim da ogrebotina na kućištu obara cenu nekih 100 evra, plus je dosta rabljen, al ajde pošto smo drugari se nađemo na 150 i častim blonbu

    sent from my Gant fashionphone
    milan zmaj likes this.

  3. #443
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Sta mislite da li ce biti orange monstera ponovo u ponudi? Odnosno da li biti u ponudi novi monsteri iz prve i/ili druge generacije? Razmisljam da nabavim jedan, nov, dok ih jos ima. Ne bih ga prodavao, već ostavio za sebe. Sta mislite?

  4. #444
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    kupi obavezno to je ja sam ubeđen budući najveći seiko klasik, legenda koja odlazi u penziju i koja će za neko vreme biti tražena kao nijedan drugi seiko diver, ali uzmi samo onu jednu, jedinu pravu verziju, nemoj kao kolega nesrećni Petar, promenio ih je četiri, pet mislio jeftinije će proći i na kraju opet uzeo jednu jedinu pravu

  5. #445
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Bas zato i razmisljam, ne zbog skoka cene da bih prodao kasnije vec da bude deo kolekcije. Koji je to jedini pravi po tebi? Nisam ispratio sta je petar imao. Meni se dopada jedino metalni sa narandžastim. Ostale varijacije ne. Cak mozda i prva verzija pre druge.

  6. #446
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    jedini pravi je ovaj kao moj ali može i prva verzija

    Petar je mislio da će da uštedi ako uzme bez metalne narukvice, zatim ako uzme u drugoj boji, ako uzme sa crnim bezelom...

    realno nećeš od seika da se obogatiš, u najboljem slučaju ima da ti vredi za 20 godina konstantno isto kao i koliko si ga platio, dakle neće nešto da gubi ali ako dobije, neće mnogo da dobije

    mnogo je vrednije da imaš sat koji je kao nov među gomilom izraubovanih sa neoriginalnim delovima, tako da bih ga ja pre svega pripazio

  7. #447
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    kupi obavezno to je ja sam ubeđen budući najveći seiko klasik, legenda koja odlazi u penziju i koja će za neko vreme biti tražena kao nijedan drugi seiko diver, ali uzmi samo onu jednu, jedinu pravu verziju, nemoj kao kolega nesrećni Petar, promenio ih je četiri, pet mislio jeftinije će proći i na kraju opet uzeo jednu jedinu pravu
    Ajde što troluješ privatno ali ovo je već smešno. To isti onaj što ga pljuješ na sva usta? A Petar nije hteo da uštedi, već nema formiran ukus i traži se. A ovo za pravu i ne pravu verziju neću komentarisati...

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    milan zmaj, bolton and eee like this.

  8. #448
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    bilo bi sa moje strane jako neodgovorno, ružno i nekolegijalno da nekome (novom članu) preporučujem kupovinu sata koja podrazumeva veliki izdatak (znaš kakav pristup prema finansijama gajim) i to u visini prosečne plate, a da tako ne mislim, ja ovu reputaciju koju imam na profilu, dakle 161 nisam zaradio trolujući ili kačeći slike u temi koji sat nosite danas (ništa loše ne mislim o ovoj temi)

    svakako da monster nije oličenje kvaliteta (o tome smo svi puno puta već govorili), ali novog člana to nije ni zanimalo, već ga je zanimalo da li se on proizvodi (u sense su mi rekli NE) i kakve su pretpostavke oko dalje prodaje, a pretpostavke su takve da je kupovina ovog sata odličan potez (u kontekstu očuvanja vrednosti)

    svakako je moje mišljenje da je najbolje uzeti orange model na narukvici, a ne baby modele, fudbalerske modele i mnoge druge

    ako sam te uvredio konstatacijom da si želeo uštedeti uzimajući daleko jefitnije modele ne zameri !!!
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (10.11.2017. u 23:48)

  9. #449
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Kao i uvek kad ti smer priče ne odgovara ti promeniš temu. Znaš vrlo dobro da se ne vređam i da nema veze sa finansijama, samo mi je malo nenormalno da na jednom mestu podstičeš čoveka na kupovinu, legenda, klasik a na drugom mestu sve najgore o satu. Ne znam ni zašto si mene pominjao, ovo je tema o satu, sad samo trujemo ali mislim da si postao malo naporan ljudima na forumu kad je u pitanju ova tema (znači napominjem, ova tema, da ne potežeš odmah vip status bla bla ne zanima me i nije ni bitno). Isključujem se iz besmislene diskusije.
    P.s. ne širi dezinformacije, nisu u pitanju "daleko jeftiniji" modeli.

Strana 45 od 45 PrvaPrva ... 354142434445

Slične teme

  1. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  2. Seiko Monster Online kupnja
    By marvul in forum Seiko
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.2.2011., 8:31
  3. SEIKO orange monster poludeo
    By cesnakb in forum Seiko
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 22:18
  4. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16
  5. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •