Strana 25 od 69 PrvaPrva ... 1521222324252627282935 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 250 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #241
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Ma da, Das ist Walter
    anbeast likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #242
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    UUU, super cifer!
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  3. #243
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Bice jos satova 3 su na popravci cekam da se maestro Kire malo oslobodi a i ja sam bio dosta zauzet neko vreme ali evo me opet !

  4. #244
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Nisam neki pobornik Qurznih satova ali ovaj mi se dopao, i kupio sam ga iz prve, quratzni chronograph jako lepe izrade, sa interesantnim spoljasnim bazelom koji je kombinacija tebele i metala, neobican spoj na ciferu pise Martini sport line chronograph, nisam uspeo da ga nadjem na netu ali po mojoj pretpostavki mislim da se radi o Martini brendu koji proizvodi alkoholna pica pa je najverovatnije ovoj model napravljen za reprezentaciju doticnog brenda, kako i da je sat je odlican zavrsna obrada je vrhunska i nista ne zaostaje od jakih brendova.Interesantno je to da velika crvena skazaljka nije skazaljka za stopiranje vec sekundara a dole u malom registru je sekundara. Odneo sam ga na servis jer nisu radili puseri ali sad je to sve ocisceno podmazano i radi I maestro Kire kaze da je unutra ista masina kao u Fosilu, sto se tice ocuvanosti solidno je ocuvan ali trebace poliranje kucista i stakla kako bi izgledao jos bolje. Na poledjini je natpis Martini sport line chronograph i da je vodonepropustliv do 5 atm, sta jos reci ovo je markantan tezak ali ne pregrub sat, deluje snazno i pouzdano zato mi se i dopao, a sada slike !











    milan zmaj, RUS, vladas and 14 others like this.

  5. #245
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Evo ga Junghans chronograph sa novim kaisem tamno plave boje sa belim stepom, danas je njegov dan evo i neke slicice !








  6. #246
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat Walter kaže: Pregled poruke
    Sta da kazem sem da sam se zaljubio na prvi pogled "Cortebert" Automatic - cekicar calibar 451 negde iz kraja cetrdesetih pocetak pedesetih godina kad je Cortebert jos bio u vrhu svetskog casovnicarstva.
    walter, cestitam na ulovu! ovako nesto, pa jos tako dobro ocuvano, zaista se tesko nalazi! a ovaj sat je primer koji odlicno ilustruje zasto je Cortebert smatran vrhunskim brendom. ako budes bio u prilici da uslikas masinu, molim te prilozi neku fotku, bas bih voleo da je vidim!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #247
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Simo samo za tebe, otvoricu sat i napraviti slike !

  8. #248
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Auuu umalo da zaboravim da vam pretstavim ovaj sat kojeg sam dobio na poklon ali pre toga evo kratke storije. Idem ja na evropsko prvenstvo za pse u Rumaniji u Bukurestu



    Bilo je lepih pasa !


    Ali bogami bilo je i drugih lepih stvari !





    A ovo je Ramona Badesku ! jedna od najvecih rumunskih zvezdi jako poznata i u Italiji, STO BI NEKI REKLI VRH VRHOVA !



    RAMONA BADESCU IN PAPARAZZI - YouTube
    Ramona Badescu - Te vreau pentru mine . Compozitor: Ovidiu Komornyik - YouTube

    E........nadam se da ste malo uzivali ako ste pogledali klipove i na kraju da vam pretstavim i sat kojeg sam dobio na poklon radi se o dizajnerskom satu koji je dizajnirao Gai Mattiolo dizajner koji ima svoju liniju satova, ovaj sat je napravljen samo u stotinak komada specijalno za Euro dog show u Bukrestu 2012 sta drugo reci vrlo lepa opakovka celicni sat sa ciferom koji je sa logoom romanskog kinoloskog saveza jako lepo uradjeno unutra je beli cifer sa zlatnim vencem i slova asocijacije plava gumena narukvica sa tri gajke obojeni kao romanska zastava na poledjini sata stoje natpisi da je specijalno napravljen za ovaj show odnosno evropsko prvenstvo za pse 2012 u bukurestu, sat je quarcni i dobio sam ga na poklon od pretsednika romanskog kinoloskog saveza, sta reci vise ostace mi kao uspomena od jednog prelepog vikenda u Bukurestu





    Poslednja ispravka: Walter (29.10.2012. u 23:52)

  9. #249
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    slatka mala ramona
    tolarbo, vladas and Walter like this.

  10. #250
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Prelepo, prosto ne zna covek sta pre da gleda Cestitke na poklonu.

    ps Ako budes mogao postavi fotografije Cortebert-a, posle sredjivanja, i obavezno uslikaj mehanizam. Prelep primerak!

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •